XLM Coin Nedir? | XLM Coin Yorum

XLM Coin hakkında bilgi almak için içeriğimize göz atabilirsiniz, XLM Coin Yorum uzmanların görüşlerine dayandırılmaktadır, merkeziyetsiz kripto paralardan olan XLM hakkında bilgi almak için içeriğimizi okumaya devam edin.  XLM coin, 2014 yılında kurulup 2015 yılında piyasaya çıkan merkeziyetsiz kripto para birimidir. Bu coinin ortaya çıkış amacı, dünyadaki tüm finansal sistemleri bir araya getirerek tek bir ağ üzerinden yönetimini sağlamaktır.

İlgili içerik: “Bake Coin Nedir? – Bake Coin Yorum

XLM coin, Stellar Development Foundation tarafından geliştirilmiştir. XLM coin, kullanıcılarına düşük maliyetli işlem imkanı sunan kripto paralardan biridir. Varlıklar arası transferler bu coin ile daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Bu nedenle pek çok yatırımcı bu coine ilgi duymaktadır.

XLM Coin Nedir?

XLM Coin, yatırımcılarına büyük avantajlar sağlayan kripto para birimidir. Bu bağlamda XLM, paranın taşınmasına, saklanmasına olanak sağlayıp işlemleri kolaylaştıran bir sistemden oluşur. Finansal firmaları blok zincir ağıyla birleştirerek bağ oluşturur.

XLM Coin

XLM coin, 2014 yılında Jed McCaleb tarafından kurulmuş ve piyasaya sürülmüştür. McCaleb ve eski bir avukat olan Joyce Kim, bu coini günlük kullanıcılar için uygun bir hale getirdi. Bunun ardından Stripe’in CEO’su ile Stellar Development Foundation için anlaşmalar imzalandı.

XLM coin, kısa süre içerisinde adını duyurmayı başaran coinlerden biridir. Öyle ki bir yıldan daha kısa süre içerisinde 3 milyon kullanıcı bu coini tanıdı.

XLM coin ile yatırım planı yapan kişiler, bu coini satın almak için Binance, Huobi, Poloniex, OKEx, FTX, Coinbase, Bitfinex, Gate.io, BTCTurk ve Paribu gibi borsalardan işlem yapabilmektedir.

XLM Coin Projesi

XLM projesi, dünyadaki finans işlemlerinin bir araya getirilip tek bir ağ üzerinden yönetilmesi için ortaya çıkan projelerden biridir. Bu proje, kısa zaman içerisinde kendini kanıtlayarak büyük çapta kitleye ulaşmıştır. XLM coin yorumlarını esas alan yatırımcılar, bu coin projesinin geleceğinin olduğunu düşünmektedir.

XLM Coin Geleceği

XLM coin yorumları, bu coinin geleceği hakkında yatırımcılara fikir vermektedir. Uzun veya kısa vadeli yatırım yapmak isteyen kişiler XLM coin yorumlarını detaylı bir şekilde inceleyerek karar almaktadır. Peki XLM coin gelecek vaat ediyor mu?

XLM coin yorumları değerlendirildiğinde pek çok kullanıcı bu coini tercih etmektedir. Bunun en temel nedeni ise işlem kolaylığı sağlamasıdır. Buna ek olarak XLM coin, geliştiriciler, yeni varlık yayınlamak istediklerinde bu coinin sağladığı imkanları değerlendirebilmektedir.

Uzun veya kısa vadede XLM coine yatırım yapmak isteyen kişiler, XLM coin yorumlarını baz alarak bilgi sahibi olmaktadır. Fakat burada dikkat edilmesi gereken önemli bir detay vardır. Bu yorumlar her zaman kesinlik içermemekle birlikte yatırım tavsiyesi değildir.

XLM Coin YorumPin
XLM Coin Yorum

XLM Coin Yorum

İlk etaplarda 0.92 doları gören XLM coin, şu anda 0.27 dolar seviyelerinde işlem görmektedir. Bu coinin dolaşımdaki miktarı ise yaklaşık 23 miktardır. Maksimum arz seviyesi 50.000.000.000’tür.

XLM coin yorumları, bu coinin gelecek vaat ettiği yönündedir. Nitekim bu coin, MarketCap sıralamalarında 23. sırada yer almaktadır. Piyasa değeri ise yaklaşık olarak 6.6 milyar dolar seviyelerindedir. Bu durum XLM coin yorumlarını fazlasıyla etkilemekte ve yatırımcılara fikir vermektedir.

XLM Yorum

Yapılan XLM coin yorumlarına göre, XLM, Ripple bankalara odaklanmakta ve sınırlar arası işlemleri kolaylaştırmaktadır. Bu durum, transfer maliyetlerini önemli ölçüde azalttığı gibi işlem için gereken süreyi de kısaltmaktadır.

XLM Coin Haberleri

XLM coin yorumlarını doğrudan etkileyen XLM coin haberlerine göre dünyaca ünlü yatırım platformu olan Robinhood, Stellar (XLM) coin ile anlaşma sağladı. Bu haber XLM coin fiyatları üzerinde olumlu bir etki yarattı. Böylece XLM coin, günlük %7’lik bir yükseliş gösterdi.

XLM Coin Fiyat

XLM coin fiyatı 1.96 Türk Lirasıdır. Bu coinin günlük işlem hacmi 1.915.130.118 TRY’dir. Son 24 saatte yüzde olarak düşen bu coinin anlık market sıralaması 28’dir. XLM coinin dolar bazında fiyatı ise 0,1245 dolardır.

Yorum yapın