Wix Nedir?

Wix Nedir?; dünyada en çok tercih edilen bir platformdur, Wix platformu, dünyanın dört bir yanından kullanıcılar ücretsiz bir şekilde site kurabilme imkanı tanımaktadır. Wix platformu sayesinde programlanma ve kodlama alanında hiçbir bilgi ve deneyime sahip olmayan kişilerin bile oldukça kolay bir şekilde kullanabileceği bir alandır.

Wix ile Site Kurmanın Faydaları için “Wix Sitenin Avantajı ve Dezavantajı Nedir?” İçeriğini Oku!

Wix platformunun kullanım alanı da oldukça geniştir. Her alanda büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan Wix platformunda site kurabilmeniz adına pek çok imkan bulunmaktadır. Aynı zamanda, Wix platformunda tercih edebileceğiniz birçok şablon bulunmaktadır. Bu şablonlar, her web siteye uyumlu hale gelebilecek şablonlardır. Örnek verecek olursak, e-ticaret sitesine uygun pek çok şablon bulunmaktadır. E-ticaret sitesine uygun pek çok tasarım da bulunmaktadır. Aynı zamanda, Wix platformu üzerinde kişisel blog şablonları ve tasarımları da bulunmaktadır. Tüm bu şablon ve tasarımlarda web site sahiplerinin kişiselleştirilebilir imkanı dahilindedir.

Wix Özellikleri Nelerdir?

Wix platformu, 55 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan bir platformdur. Geniş özellikleri sebebi ile tercih edilen bir platform olmuştur. Bu özelliklerin başında ise tema ve renk çeşitliliği gelmektedir. Kullanıcıların bir web sitesini ziyaret esnasında en çok dikkat ettikleri hususların başında görsellik gelmektedir. Görsellik ve doğru estetik tema ile birlikte site ziyaretçilerini arttırma olanağı bulunmaktadır. Bu sebeple, bu şablon ve temaları kullanarak ilgi çekici bir web site oluşturma olanağı bulunmaktadır. Wix özelliklerinden bir diğeri de kullanım kolaylığının bulunmasıdır. Bu sebeple, site kurmak için ekstra bilgiye sahip olmanıza gerek kalmaz. Wix özelliklerinden bir diğeri ise birçok mobil cihaza kurulum imkanının bulunmasıdır. Mobil uyumluluğu sayesinde de kullanım genişliği bulunmaktadır. Bu sebeple, Wix uygulaması ile profesyonel bir tasarım uygulanabilmektedir.

Wix uygulamasının özelliklerinden bir diğeri de farklı üyelik imkanlarının bulunmasıdır. Bu üyelik seçeneklerinin başında domain bağlama gelmektedir. Domain bağlama ile birlikte depolama hizmeti de bulunmaktadır. Wix’in bir diğer paketi ise standar pakettir. Bu paket içerisinde ise Bandwidth, depolama ve domain hakkı, video yükleme vb. birçok imkan bulunmaktadır. Wix’in bünyesinde bir diğer hizmet ise sınırsız paket imkanıdır. Sınırsız paket ile birlikte hem video yükleme, hem video kuponu hem de müşteri analizi seçenekleri bulunmaktadır. Wix platformunda bir diğer hizmet ise VIP paket olanağıdır. VIP paket ile birlikte logo hizmetleri, VIP destek ve video yükleme hizmetleri bulunmaktadır.

Wix İmkanları Nelerdir?

Dünyada önde gelen web site kurucusu site olan Wix Sitesi, oldukça popüler olarak bilinmektedir. Geniş tema ve panel olanağı bulunan Wix sitesinin maliyeti oldukça düşüktür. Diğer platformlar ile karşılaştırıldığı zaman oldukça uygun bir fiyat skalası bulunmaktadır. Aynı zamanda, birçok paketi ile birlikte bütçeye uygun seçim yapabilme olanağı da tanınmaktadır. Bu bütçe dahilinde de saklama alanı oldukça yeterlidir. Ek olarak, Wix uygulaması dahilindeki paketlerde reklamlarda bulunmamaktadır. Wix’in kullanıcılarına sunmuş olduğu bir diğer imkan ise güvenli bulut olanağının bulunmasıdır. Güvenli bulut olanağı ile birlikte panel sunum özelliği vardır. Wix uygulamasında bir diğer imkan ise güvenli sunucularının bulunmasıdır. Güvenli sunucuları ile birlikte daha rahat ve kontrollü bir kullanım imkanı sunmaktadır. Wix’in imkanlarından bir diğeri ise özelleştirebilir olmasıdır. Kullanıcılar kolay bir şekilde tasarım sağlayabilirler. Bu tasarımlar da %100 orijinal bir şekilde tasarlanmaktadır. Wix’in bir diğer imkanı ise teknik destek açısından oldukça zengin bir ara yüze sahip olmasıdır. Bu destek sayesinde hem mail hem de telefon aracılığı ile teknik sorunlar kısa sürede çözülebilmektedir.

Yorum yapın