Wider Coin Nedir? Wider Coin Fiyat

Wider Coin, yeni nesil bir dijital para birimi olarak dikkatleri çekmektedir, özellikle kripto para yatırımcılarının yakından izlediği bir kripto varlık olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Peki, Wider Coin nedir? Ne işe yarar? Bu soruların cevaplarını ve Wider Coin ile ilgili diğer detayları sizler için derledik.

WiderPin
Wider

Wider Coin Nedir?

Wider Coin, Wider Games ekosisteminin yerel para birimidir, söz konusu ekosistemin temel mantığı, oyna ve kazan üzerinedir. Yani kullanıcılar, bu ekosistemin web sitesine kayıt olduktan sonra Android ve IOS tabanlı uygulamaları ve oyunları kullanabilir. Kullanıcılar, bu kullanmalar sonucunda gelir elde etmekte ve yerel para cinsinden olan bu gelirleri gerekli şartlar oluştuğunda satabilmektedir.

Bu ekosistem ile ilgili yapılan açıklamalar, 2022 yılı sonuna kadar 15 oyuna hizmet verileceğini işaret etmektedir. Bahsedilen durum ciddi anlamda heyecan vericidir. Oyunların içerisinde anlaşmalı olan farklı kripto para birimlerinin bulunması, her geçen gün farklı coin eklenmesi, kullanıcılar açısından olumlu bir durumdur. İlgili pozitiflik, Wider Coin üzerinde de benzer şekilde etkilidir.

Wider Coin özelinde bakıldığında, bu kripto para biriminin Bitcoin’e adeta bir rakip olarak çıktığı görülecektir. Daha az enerji kullanımı ve daha hızlı işlem yapabilme imkanlarını sunmayı hedeflemektedir. Kelime anlamı ise daha geniş demek olup, diğer kripto para birimlerine ismiyle gönderme yaptığı ifade edilmektedir.

Şeffaf bir şekilde yönetilen ve çevre dostu bir yapıya sahip olan bu token, kazanç sağlamak için oyna kazan seçeneğini sunmaz. Bunun dışındaki seçenekler ise şu şekildedir:

  • Airdrop
  • Referans paylaşımı
  • MasterNode (WDR’leri elde tutarak kazanç sağlama)
  • E-ticaret

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREthereum Merge ile İlgili Merak Edilen Her Şey

Wider Coin

Wider Coin, ICO sürecini 2020 yılında başlatan bir kripto para birimi veya projesidir. ICO süreci Eylül ayında başlamış ve kısa sürede tamamlanmıştır. Bu sürecin ardından ise ilgili kripto para birimi 2020 yılının Aralık ayında borsalarda listelenmeye başlanmıştır.

Bu kripto para birimi, ilk olarak Ethereum ağı üzerinde oluşturulmuştur. Daha sonra TRON ağı üzerinden 6 milyar token yakmıştır. Tron ağındaki arz miktarı halen 15 milyar iken, dolaşımdaki arz miktarı ise 900 milyondur.

İlgili kripto varlık, yatırımcıların güvenini kazanmak için 3.25 kuralına geçmiştir. Bunun haricinde dahili yakma (%5) ile de yine yatırımcıların güvenini kazanmayı hedefler. Yapılan bu geliştirmeler ile dolaşımda olan WDR miktarı ciddi anlamda azalmıştır. WDR, kendi ekosisteminde, kendi blok zinciri yapısına geçişte, altyapısını güçlendirme yönünde çalışmalar yapmayı sürdürmektedir.

Ayrıca oku: “Bitcoin Madenciliğinin Maliyeti

Wider Coin Geleceği

Wider Coin geleceği ile farklı yorumlar vardır. ICO sonrasında borsalarda listelenmeye başlaması ile yoğun ilgi gören bir kripto para birimi olmuştur. Ancak daha sonraki süreçte, işler istenildiği gibi gitmemiş ve birçok borsadan delist edilmeye başlanmıştır. Bu durum, Wider Coin için kesinlikle olumlu olmamış ve değeri hızlı bir şekilde düşmeye başlamıştır.

Wider Coin Yorum

Wider Coin yorum ve analizler, genel olarak olumsuzdur. Özellikle düşük para bozumlarındaki uyumsuzluk ve geliştirici ekibe yönelik dolandırıcılık suçlaması, yatırımcıların WDR’den uzak durmasına yol açmıştır.

Güncel olarak birçok borsada delist edilmiş durumdadır. Dolayısıyla işlem hacmi çok düşüktür. Coinmarketcap verilerine bakıldığında ise herhangi bir izleme yapılamadığına dair uyarılar vardır. Dolayısıyla veriler de çok güvenilir değildir.

Wider Coin Fiyat

Wider Coin fiyat, 0,0000102 $ seviyesindedir. İlgili rakam, bu makale kaleme alındığı sırada geçerlidir ve daha sonraki süreçte farklılık gösterebilir. Wider Coin yorum ve değerlendirmeleri, verilere dayalı tahminlerden ibarettir ve kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmemelidir.

Yorum yapın