Tubidy Nedir? Tubidy Müzik İndirme Ağı

Tubidy ve Tubidy Müzik İndirme içeriğimizde Tubidy müzikleri oynatma fonksiyonlarını yürüten bir web sitesidir, Tubidy Müzik İndir mp3 ve mp4 formatları veya 240p, 360p, 480p veya 720p kalite de video yüklemek için tercih edilir.

Mobil aygıtlara ve bilgisayara YouTube gibi platformlardan müzik indirmeye imkan veren Tubidy, popüler müzikleri ve en çok indirilen müzikleri de liste halinde kullanıcıya sunmaktadır.

UYARI – Tubidy uygulaması ücretsiz bir müzik indirme aracıdır ancak YouTube ve benzeri platformlarla anlaşması bulunmadığı için yasal olmayan yollardan hizmet verir. Bu içerik sadece son zamanlarda çok fazla aranılan Tubidy hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMusic Xray ile Para Kazanma – Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Tubidy Müzik Nedir?

Android, iOS veya bilgisayar üzerinden üçüncü parti uygulamaları ile video, fotoğraf ve müzik indirmek son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Çünkü her platform, kullanıcısının premium üyelik almasını ve dolayısıyla tam servis hizmetlerinden kullanmasını beklemektedir.

Tubidy Müzik Nedir?; Tubidy Müzik, Android, bilgisayar veya iOS cihazlarından kullanıcıların YouTube platformundan mp3 ve mp4 formatından 240p, 360p, 480p ve 720p kalite de video/müzik indirmesini sağlayan bir web sitesidir. Özellikle iPhone kullanıcıları tarafından sıklıkla müzik indirme amacıyla kullanılır ve Tubidy YouTube kaynaklı çalışır.

BİLGİLENDİRME – Tubidy kullanılırken AdGuard, AdBlock, PIA veya AdLock gibi tehlikeli reklamları ve yönlendirmeleri engelleyecek bir eklenti kullanılması şiddetle tavsiye edilir. Tubidy yasal olmayan bir platform olduğu için farklı uygunsuz içeriklere yönlendirmemesi ve mevcut aygıta farklı reklamları yerleştirmemesi için güvenlik önlemleri alınması gereklidir.

Tubidy Nedir?Pin
Tubidy Nedir?

Tubidy Nasıl Kullanılır?

Tubidy uygulaması ile istediğiniz kalitede video ve müzik indirebilmek için öncelikle bazı adımların izlenmesi gereklidir.

Tubidy Nasıl Kullanılır?

  • Tubidy web sitesine gidilir.
  • Karşınıza gelecek pencere de popüler müzik ve videolar listelenir.
  • İstediğiniz video veya müziğin üzerine tıklayarak veya “Search” bölümüne yazarak içerisine girilir.
  • Şarkı isminin altında yazan formatlardan birine karar verilerek yükleme işlemi başlatılır.

Tubidy hizmet sağlayıcısından video veya müzik indirilmesi, yasal olmaması gerekçesi ile, kesinlikle tavsiye edilmemektedir. İlgili cihaza virüs veya farklı amaçlı uygulamalar yüklenebilir ve kişisel bilgilere ulaşılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRKwai Para Kazandırıyor Mu? – İşte Kwai Para Kazanma Yolları!

Tubidy Müzik İndirmePin
Tubidy Müzik İndirme

Tubidy Ne İşe Yarar?

Tubidy uygulaması, YouTube platformundan mp3 ve mp4 formatında 240p ila 720p arasında istenilen kalite de video veya müzik indirmeye yarar.

Tubidy Yasal Mı?

Uygulamanın YouTube veya benzeri bir platform ile yasal bir anlaşması bulunmamaktadır ve uygulamanın kullanılması da yasal değildir. Yüklenen müzik veya videoların dağıtılmaması durumunda cezai işlem uygulanmasa da uygulama yasal olmayan platformlar arasında yer alır.

Tubidy Güvenli Mi?

Tubidy uygulaması yasal olmadığı için gerekli denetlemeler ve kontroller yapılmamaktadır: kullanılması ve yüklenen müziklerin açılması güvenli olmadığı için kesinlikle tavsiye edilmez.

Tubidy Ücretli Mi?

Platform gelirlerini reklamlardan karşılamaktadır ve kullanıcılarından herhangi bir ücret talep etmemektedir: uygulamayı kullanmak ve cihazlara yüklemek ücretsizdir.

Tubidy Mobil APK İndirmek Güvenli Mi?

Tubidy platformu Android cihazlar için kullanılması üzerine Tubidy Mobil APK üretmiştir ancak uygulamanın kendisi yasal değildir ve dosyayı indirmek veya kullanmak güvenli değildir.

Yorum yapın