SHİP Coin Geleceği, SHİP Coin Yorum

SHİP Coin veya bilinen diğer ismiyle SHIP Chain, blockchain teknolojisi ile farklı çözümler sunmayı hedefleyen bir ekosistem olarak SHİP Coin Yorum yapanlar tarafından kabul edilir, ilgili kripto para birimi, kripto yatırımcıları açısından ise sadece bir yatırım aracıdır.

SHİP Coin Nedir?

SHİP Coin Nedir?; SHİP Coin, SHIP Chain isimli ekosistemin yerel tokenı olarak tanımlanabilir, yatırımcılar açısından bakıldığında yüzlerce kripto para biriminden biridir ancak arkasındaki proje ve ekosistemi ile birlikte değerlendirildiğinde, bunlardan çok daha fazlası olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

SHİP Coin nedir sorusunun cevabının doğru ve eksiksiz bir şekilde verilmesi için SHIP Chain teknolojisine odaklanmak gerekir. SHIP Chain, nakliye edilen malların takibini iyileştirmek ve bu süreci güvenli hale getirmek için akıllı sözleşmeler kullanan bir blok zinciri ağıdır. Bu nakliye ağı ile itibari para birimleri ile ödeme yapılabileceği gibi bazı kripto para birimleri de ödeme gerçekleştirilebilir. Ripple, Ethereum, Bitcoin ve Litecoin gibi önemli kripto para birimleri, söz konusu ekosistemde ödeme için kullanılabilir.

ShipChain teknolojisi ile birlikte nakliye sürecindeki aracıların ortadan kalkması hedeflenmektedir. Böylece taşıyıcılar gönderi bulma noktasında önemli bir kolaylığa kavuşacak ve ekiplerini akıllı bir şekilde yönetme imkanı yakalayacaktır. Geliştiriciler açısından ise Dapp çalıştırma maliyetleri çok daha düşük olacaktır. SHİP Coin bu süreçte doğrulayıcı düğümlere nakit olarak ödeme yapma yerine kullanılabilecektir.

İlgili içerik: “Bake Coin Nedir? Bake Coin Yorum

Lojistik sürecinde aracıların ortadan kalkması, merkezi olmayan bir ekosistem üzerinden işlemlerin güvenli bir şekilde yapılması, farklı yararları beraberinde getirecektir. Bütün bunlar, Ship Coin talebini ve dolayısıyla da fiyatını arttıracak unsurlar olarak ifade edilebilir.

SHİP Coin NedirPin
SHİP Coin Nedir

SHİP Coin Geleceği

SHİP Coin geleceği, maksimum arz ve toplam arz ile yakından ilgilidir. Bu kripto para biriminin lojistik gibi çok önemli bir alanda çözümler üretmesi, birçok açıdan avantajdır. Ancak maksimum arz konusunda herhangi bir sınır koymadığının bilinmesi gerekir. Günümüze kadar toplam arz ise 500 milyondur. Bunun yaklaşık olarak 479 milyonu dolaşımdadır.

Geleceğe ilişkin yorum yaparken dikkate alınması gereken bir diğer önemli nokta ise fiyattır. SHİP Coin fiyat, 0,00039 $ seviyesindedir. Geçmişteki fiyatlara ilişkin rakamlara bakıldığında ise ilgili kripto para biriminin uzun süre yatay bir seyir izlediği görülecektir. İlk olarak piyasaya sürüldüğünde 0,35 $ seviyesinde alıcı bulmuş, ancak kısa süre içerisinde sert bir şekilde düşmüştür. Öyle ki, fiyatı 0,06 $ seviyelerine kadar gerilemiştir.

İlgili içerik: “Arpa Coin Yorum, Arpa Coin Nedir?

2018 yılında fiyatı yeniden sert şekilde yükselmeye başlamış ve 0,22 $ seviyelerine kadar gelmiştir. Buradan yine sert olarak düşmüş ve günümüzdeki fiyatına yakın bir seviyede kalmaya devam etmiştir.

Bütün bunlar birlikte değerlendirildiğinde SHİP Coin geleceği ile ilgili olumlu yorum yapmak çok zordur. Maksimum arzının sınırlı olmaması ve uzun süredir çok düşük fiyatlardan alıcı bulması önemli sorunlardır. Ayrıca işlem hacminin de yine çok düşük olduğu unutulmamalıdır.

SHİP Coin Haberleri

SHİP Coin haberleri, 2018 yılında ani yükselişler ve düşüşler ile ilgili idi. Ancak günümüzde fiyatın genel olarak yatay seyretmesi nedeniyle haberlere çok fazla konu olmadığı bilinmektedir.

SHİP Coin Son Dakika

SHİP Coin son dakika bilgisi genellikle fiyatına yönelik olmaktadır. Her ne kadar arkasındaki proje ve ürettiği çözümler iyi olsa da, bazı hatalar nedeniyle hak ettiği değeri göremediği ifade edilmektedir.

SHİP Coin Yorumları

SHİP Coin yorumları ve değerlendirmelerine bakıldığında genel olarak talep görmeyen ve işlem hacmi düşük olan bir kripto para nitelemesi yapılabilir. Bu değerlendirmelerin yatırım tavsiyesi olmadığı unutulmamalıdır.

Yorum yapın