SHIBA Coin Nedir? – SHIBA Coin Yorum

SHİBA Coin, Shiba Inu, Japonların av köpeği Shiba’dan esinlenerek ortaya çıkan bir şaka tokenidir, SHIBA Coin Yorum uzmanların son zamanlarda sıklıkla yaptığı ve coinin adından sıkça söz ettiren Doge coinin alternatifi olarak üretilmeye başlanmıştır: merkezi olmayan bir yapıya sahiptir.

Shiba Inu, belirli bir topluluk tarafından yönetilmektedir. Bu coinin üretilmesindeki temel amaç bir kripto para biriminin yüzde yüz olarak topluluk tarafından yönetilmesinin sonuçlarının öğrenilmesi için ortaya çıkmıştır. Bu topluluğa ise SHIBArmy adı verilmiştir. Bu topluluk yaklaşık 500 bin kişiden oluşur.

Ayrıca Oku: “RACA Coin Yorum, Raca Coin Nedir?

Shiba coin hakkında pek çok ilginç detay bulunur. Bu detaylardan biri de projenin ilk amacının hiçlikten bir şey yaratma duygusu olduğudur. Buna ek olarak bu coin, bir topluluğa veya ekibe dayanmamaktadır. Bir diğer ilgi çekici detay ise SHIBArmy üyelerinin coine adını veren Shiba türü köpeklere karşı olan sevgileridir.

Shiba coin, Ethereum blok zinciri tabanlı bir para birimidir. ERC-20 standardında üretilmiş olup günümüzde sanatçıları ve NFT ürünlerini desteklemektedir. Bu token, BONE ve LEASH tokenlerin alım – satım işlemlerinde kullanılmaktadır.

SHIBA Yorum

Shiba Coin yorumlarını baz alarak yatırım yapmak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri konulardan biri de bu coinin geleceğidir. Kripto para piyasalarında 14. sırada yer alan Shiba coin, 13 milyarın üzerinde piyasa değerine sahip kripto para birimlerinden biridir. Bu nedenle Shiba coin yorumları her yatırımcının dikkate aldığı konulardan biridir.

Kripto para analistleri, son dönemlerde ortaya çıkan ve popülerliğini koruyan pek çok altcoinin gelecek tahminlerini yapmaktadır. Bu tahminlerin tamamı doğru olmasa da yaklaşık bir değer tahmini yapılmaktadır. Shiba coin yorumları da bu coinin geleceği hakkında bilgiler ve detaylar içerir. Yatırımcıların kafasında soru işareti oluşturan bu durum nedeniyle Shiba coin yorumları sık sık incelenmektedir.

İlgini Çekebilir!: “Bake Coin Yorum, Bake Nedir?

Shiba coin yorumlarına göre bu coin, yakın gelecekte 1 dolar seviyelerine ulaşamayacak gibi görünüyor. Bu coin kısa vadede yatırıma uygun olmasa bile uzun vadeli yatırımlar için uygun olduğu düşünülmektedir.

ShibaPin
Shiba

SHIBA Coin Geleceği

Shiba coin yorumları, bu coinin geleceği hakkında fikir vermekle birlikte yaklaşık coin değerlerini incelemeyi kolaylaştırıyor. Bu coin değerlerinin yıllara göre tahminleri pek çok analist tarafından da yapılmaktadır. Yatırımcıların merakla beklediği bu tahminler ise şöyledir:

2023 yılı tahmini Shiba coin değeri, 0,00008543, 2024 yılı tahmini Shiba coin değeri, 0,00012167, 2025 yılı tahmini Shiba coin değeri, 0,00018336,

2026 yılı tahmini Shiba coin değeri, 0,0006,

2027 yılı tahmini Shiba coin değeri, 0.00075,

2028 yılı tahmini Shiba coin değeri, 0,001 dolardır.

Bu tahminler kesinlik içermemektedir. Bu nedenle yatırım tavsiyesi değildir. Uzun vadeli yatırım planı yapmak isteyenlere göre uygun bir coin olsa da Shiba coin yorumları dikkatli bir şekilde değerlendirilmeli ve herhangi bir zarara uğramadan önce detaylı bilgi alınmalıdır.

SHIBA Coin Alınır mı?

Shiba coin, son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz NFT dünyasında geçerli kripto paralardan biridir. Buna ek olarak dünyanın her yerinde Shiba temalı eser üreten sanatçıları desteklemesi ile ön plana çıkar. Böylelikle yatırımcılar arasında oldukça ilgi çeken bir yapıya sahiptir. Kısa vadede yatırım için uygun görünmese de uzun vadeli yatırımlar için oldukça ideal bir coin olduğu düşünülmektedir.

SHIBA Coin Kaç Dolar?

Shiba coin, 0,000013 dolar değerindedir. Türk lirası bazında değeri ise 0.000237 TRY’dir. 24 saatlik işlem hacmi, 14,386,317,147 TRY’dir. Shiba coinin anlık CoinMarketCap sıralaması 12, piyasa değeri ise 129,459,504,439 TRY’dir. Shiba coin yorumları ve gelecek tahminleri değerlendirildiğinde yatırımcıları cezbeden bir coin olduğunu söylemek mümkündür.

Yorum yapın