SHIBA Coin Geleceği 2024 – 1 TL Olur Mu?

SHIBA Coin Geleceği ve SHIBA Coin, kripto dünyasında yakından takip edilen konulardan biridir ve geçmişte yaşanan boğa sezonu içerisinde çok hızlı bir şekilde değer kazanması ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ayrıca, dünyaca ünlü iş adamı Elon Musk dahi bu kripto varlık için yorum yapmış: portföyüne eklediğini duyurmuştur. Ayı sezonu ile birlikte sert düşüş yaşayan coinin piyasa katılımcıları, eski günlerine gelmesini beklemektedir.

SHIBA Coin Nedir?

SHIBA Coin veya bilinen diğer ismiyle Shiba Inu (SHIB), Japonların av köpeği olan Shiba’dan ismini alarak dönemin bir şaka tokeni (MEME) şeklinde ETC-20 ağının bir üyesi olan kripto para birimine denir.

Ethereum blok zinciri üzerinde oluşturulmuş olan SHIB, kendisiyle büyük bir benzerliğe sahip olan Dogecoin (DOGE) alternatifi olarak görülmektedir. Ancak her iki coin arasında her ne kadar benzerlikler olsa da, farklılıklar da vardır. Çünkü Shiba Coin, kripto para piyasasına “Doge Killer” lakabıyla giriş yapmış ve bu projenin ezeli rakibi olarak işlem görmüştür.

Ayrıca Metaverse dünyası dünyasında NFT oyun arayüzüyle birlikte ShipSwap hizmeti de bulunan bu coin, piyasa içerisinde Shıb, Bone ve Leash gibi tokenlerle işlem görür. Ayrıca, En İyi 15 Yapay Zeka Coinleri içeriğimizi de okuyarak yapay zeka teknolojisini kullanan kripto para birimlerini inceleyebilirsiniz.

SHIBA Coin Projesi Nedir?Pin
SHIBA Coin Projesi Nedir?

SHIBA Coin Projesi Nedir?

SHIBA Coin Projesi, yaklaşık olarak 500 bin üyesi olan ve kendilerine SHIBArmy ismini veren topluluk tarafından geliştirilmiştir. Bu topluluğun üyelerinin ortak özelliği ise Shiba türü köpekleri sevmeleridir.

Proje, sıfırdan başlayarak oluşturulmuş ve tüm gücünü topluluktan almıştır. Kripto para biriminin bir topluluk tarafından yönetilmesi durumunda nasıl bir sonuç ortaya çıkacağı sorusu, projenin temel dayanak noktalarından biridir.

SHIBA Inu, kendisine veya kendilerine Ryoshi ismi veren kişi veya kişilerce kurulmuş olup piyasa katılımcıları tarafından 1 TL olması beklenmektedir.

SHIBA Coin Geleceği 2023Pin
SHIBA Coin Geleceği 2024

SHIBA Coin Geleceği 2024

SHIBA Coin Geleceği noktasında şaka tokenı olarak geliştirilen SHIBA Coin için kripto uzmanları ve analizciler tarafından yıl sonuna kadar değerini 1 USD’ye yaklaştıracağı öngörülmektedir.

Özellikle fiyatının çok düşük olması nedeniyle birçok yatırımcı, ilerleyen yıllarda değerlenir düşüncesiyle çok sayıda bu coini almıştır. Bu durum, ilgili coinin hızla değer kazanmasına yol açmıştır.

Bir dönem işlem hacmi $300 milyon seviyelerine kadar düşse de, şimdilerde 1 milyar $ seviyelerindedir. Ancak bu rakamlar, zirveyi gördüğü rakamlardan çok uzaktır. Bundan dolayı ilgili kripto para biriminin gelecekte nasıl bir performans göstereceğini söylemek zordur. SHIBA gibi patlaması beklenilen projelerden olan Yeni Çıkacak Coinler listemizi incelemeyi unutmayın

SHIBA Coin Yorum 2024

SHIBA Coin Yorum 2024 analizlerine bakıldığında, bu kripto para biriminin uzun zamandır yatay bir seyir izlediği ve bundan dolayı yakın zamanda yükselişe geçebileceğine dair ifadeler olduğu görülür.

Uzun vadede SHIBA Yorum ve analizler doğru olabilir, ancak kısa vadede ilgili para biriminin hangi seviyelere gideceğini kestirmek çok zordur.

SHIBA Coin 1 TL Olur Mu?

SHIBA Coin piyasa katılımcıları uzun süredir 1 TL olma umuduyla portföylerinde coini tutmaktadır ancak inişli ve çıkışlı grafiği yüzünden henüz sonuç vermemiştir. Düşük fiyattan alarak 1 TL olmasını bekleyen piyasa katılımcıları, büyük kâr edeceklerini umut etmektedirler.

SHIBA Inu Coin, yılın sonları itibariyle 1 TL fiyat hedefine yaklaşacağı pek çok kripto para uzmanına göre yorumlansa da, coin piyasasındaki grafikler için bu durumun gerçekleşmezi zordur. SHIBA Coin 1 TL olması için kripto para birimlerine talebin yeniden artması ve uluslararası finans koşullarının şekillenmesi gereklidir: bu durumun oluşmasının da yeni yılla birlikte geleceği öngörülmektedir.

Yorum yapın

1