Serdar Ekşi Kimdir? Serdar Ekşi Hayatı

Serdar Ekşi Kimdir?; Serdar Ekşi, Sedat Peker’in videolarında adı geçen isimlerden biridir, ünlü mafya liderinin Birleşik Arap Emirlikleri’nden yayınlamış olduğu videolar sonrasında Serdar Ekşi’nin kim olduğu ve ilişkileri merak edilmeye başlamıştır. Yazımızın devamında Serdar Ekşi kimdir sorusunun detaylı yanıtını ve ünlü ismin hayatına dair diğer ayrıntıları bulabilirsiniz.

Serdar Ekşi Kimdir?

Serdar Ekşi Kimdir?; Serdar Ekşi, 15 Ağustos 1979 tarihinde doğmuştur, aslen Rizeli olan ünlü iş adamı, İstanbul Beykoz’da bulunan Lazoil isimli akaryakıt şirketinin sahibidir: şirketin yönetim kurulu başkanıdır ve farklı alanlarda da iş yaptığı bilinmektedir.

Yakın zamana kadar çok fazla tanınan bir isim değilken, Sedat Peker tarafından yayınlanan videolar sonrasında tanınırlığı artmıştır. Bu videolarda yer alan iddialara göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni ile evlidir.

2015 yılında Suriye’deki Bayırbucak Türkmenlerine yardım ettiği iddia edilen iş adamına dair o dönemde farklı haberler çıkmıştır. Ancak Sedat Peker’in iddiaları sonrasında Suriye’deki farklı gruplara silah gönderdiği ileri sürülmüştür.

2015 yılında bu olaya ilişkin çıkan haberlerde, ünlü iş insanının Türkmendağı’na lojistik yardım malzemeleri gönderdiği vurgulanmıştır. Paketlenen yardımların tırlarla gönderildiği belirtilmiştir. Ayrıca Serdar Ekşi, Türk iş adamlarını da Türkmen bölgesine lojistik yardım yapmaya davet etmiştir. Türkmenlere sahip çıkılması gerektiğini söylemiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRAhmet Nazif Zorlu Kimdir?

Serdar Ekşi İş Hayatı

Serdar Ekşi, genç yaşlarında iş hayatına atılmıştır. Henüz 34 yaşındayken CityAmbulans isimli küçük çaplı bir şirketin patronu konumuna gelmiştir. Söz konusu şirketten önce de farklı girişimleri olduğu bilinmektedir. Ancak ünlü ismin iş hayatındaki en önemli atılımı, 2017 yılında olmuştur. 2017 yılında Lazoil Şirketi kurmuş ve ülke genelinde faaliyet gösteren bir akaryakıt şirketinin sahibi olmuştur.

Lazoil, kısa sürede büyümüş ve böylece Serdar Ekşi, çok kısa bir süre içerisinde milyar dolarlık şirketin sahibi olmuştur. Sedat Peker’in iddiaları sonrasında Rizeli iş insanın bu hızlı yükselişiyle ilgili farklı iddialar ortaya atılmaya başlanmıştır.

Serdar Ekşi kimdir sorusunun yanıtı genel olarak bu şekildedir. Ünlü isme ilişkin internet ortamında çok fazla detay yoktur. Bilgiler, yakın tarihli haberlerden derlenmiştir.

Yorum yapın