ROSE Coin Yorum, ROSE Coin Nedir?

ROSE Coin yorum, kripto para yatırımcılarının sürekli takip ettikleri değerlendirme ve analizlerdir, doğru strateji ile yatırımcılarına önemli kazançlar sağlayan bu kripto para birimi, bir yatırım aracından çok daha fazlasıdır: peki, ROSE Coin Nedir?; yorum ve değerlendirmeler nasıldır?

ROSE Coin Nedir?

ROSE Coin Nedir?; ROSE Coin, Oasis Network isimli ağın sorunsuz bir şekilde işlemi için geliştirilmiş bir tokendır, ağın temel hedefinin gizlilik olması ve gülün de gizliliği temsil etmesi nedeniyle söz konusu tokena ROSE, yani GÜL anlamına gelen bu isim verilmiştir.

Ayrıca oku: “Kripto Para Nedir? – Ne İşe Yarar?

ROSE, kendi ağına sahip olan bir kripto para birimidir. Bu durum, ilgili kripto varlığın en önemli özelliklerinden biridir. Üstelik kendi ağı, Ethereum ağına kıyasla çok daha hızlı ve çok daha ekonomiktir. Bütün bunlara ek olarak ROSE, Ethereum üzerinde yer alan bütün merkeziyetsiz uygulamaları destekler. DApp için uygun bir ağ olması, onu özel yapan farklı bir diğer detaydır.

Rose CoinPin
Rose Coin

ROSE Coin

ROSE Coin, Oasis Network isimli ağda kullanılan tokendır, Oasis Network ise ilk olarak 2020 yılında kullanıcı ve geliştiricilere açılan, merkeziyetsiz finans sistemidir, bu DeFi, açık kaynak kodlu, gizlilik esaslı ve ölçeklenebilir bir veri ekonomisi oluşturmayı hedefleyen blockchain projesi olarak açıklanabilir. Daha farklı bir ifadeyle Oasis ağının temel hedefi, açık finansman ve gizli işlem verilerinin bir araya getirilmesidir.

Ayrıca oku: “LUNA Coin Geleceği 2023 | LUNA Coin Yorum 2023

Merkeziyetsiz sistemler, her ne kadar gelecek için büyük bir potansiyel olarak görülse de, halen çok önemli eksikleri ve sorunları olduğu bir gerçektir. Bu eksiklikler ve sorunların başında ise veri güvenliği ve işlem ücretlerinin yüksekliği gelir. ROSE Coin, işte bu hata ve eksikliklerin giderilmesini amaçlar. ROSE Coin yorum yaparken, arkasındaki projenin ve projeye ilişkin hedefin de mutlak surette dikkate alınması gerekir.

ROSE Coin Geleceği

ROSE Coin geleceği ile ilgili değerlendirmeler yapabilmek için direkt olarak kripto varlığa bakmak yeterli olmayacaktır. Onun yerine arkasındaki projenin dikkate alınması, çok daha yararlı olacaktır. Oasis Network gibi hızlı ve ekonomik bir ağa sahip olması, ilgili varlığın geleceğine olumlu bakılmasını sağlar.

İlgili içerik: “Ceek Vr Coin Nedir? Ceek Vr Coin Yorum

ROSE Coin, maksimum arzı 10 milyar olan bir varlıktır. Toplam arzı da yine 10 milyar iken, dolaşımdaki arzı ise 5 milyardan biraz daha fazladır. ROSE Coin fiyat 0,0601 $ iken, gecelik işlem hacmi ise ortalama olarak 40 milyon $ seviyelerindedir. Geçmişte değeri 0,56 $, işlem hacmi ise 376 milyon $ gibi önemli seviyeleri görmüştür. ROSE Coin yorum ve değerlendirmelerinde, sahip olduğu bu potansiyel dikkate alınmaktadır.

ROSE Coin Yorum

ROSE Coin yorum için öncelikle bu kripto varlığın geçmişine bakılması yararlı olacaktır. Geçmişe doğru gidildiğinde 2022 Mayıs ayında, diğer kripto varlıklar gibi değer kaybettiği görülmektedir. Özellikle LUNA isimli coinin değerinin neredeyse sıfırlanmasından olumsuz etkilenen varlıklardan biridir.

Mayıs ayından sonra toparlanmaya çalışsa da, eski seviyesine bir türlü gelememiştir. Son yapılan değerlendirmelere göre düşeş trendinin devam ettiği ve bunun kırılmaması durumunda fiyatının 0,040 $ seviyesinin dahi altına ineceği tahmin edilmektedir. Ancak yapılan bu ROSE Coin yorum, tamamen verilere dayalı tahminden ibarettir ve yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmemelidir.

İlgili içerik: “JASMY Coin Nedir? – JASMY Coin Yorum

ROSE Coin Grafik

ROSE Coin grafik, yorum ve değerlendirmelerin yapıldığı esnada kullanılan temel araçlardan biridir. Son grafiklere göre 0,062 $ seviyesinin önemli bir direnç noktası olduğu görülmektedir. Bu seviyenin altında kalması durumunda düşüşün hızlanacağına dair ROSE Coin yorum ve değerlendirmeler yapılmaktadır. Bunların da yatırım tavsiyesi olmadığı unutulmamalıdır.

Yorum yapın