Reklam ve İş Birliği

Beyaz Finans içerisinde birlikte neler başarabileceğimizi bilmeye hazır mısınız? 2022 yılında yenilenen ara yüzü ile ve post-modern haberciliği düstur edinmiş Beyaz Finans ile bir proje başlatabilirsiniz. Aynı zamanda Beyaz Finans takımı içerisinde sponsorluk, tanıtım yazısı, banner reklamı ve ürün tanıtım yazısı gibi pek çok hizmetten faydalanabilirsiniz. Beyaz Finans olarak partnerlerimize sunduğumuz pek çok reklam ve kreatif pazarlama çözümleri bulunmaktadır.

Tanıtım ve İş Birliği Uygulamaları

Beyaz Finans sizler için pek çok çözüm stratejisi geliştirmektedir, bu bağlamda sitemizden istifade edebileceğiniz bazı uygulamalarımız bulunmaktadır.

Tanıtım Yazısı

Beyaz Finans İnternet Sitesi, haberin doğruluğu teyit edilmek kaydı ile; sayfanızı, ürününüzü veya bir hizmetinizi tanıtan bir yazı yayınlanabilir. Tanıtım yazısı başlığı altında, Beyaz Finans Gizlilik Politikası doğrultusunda, ilgili içerik ister sizin tarafınızdan isterseniz de güncel tanıtım yazısı paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Banner Reklamı

Beyaz Finans anasayfa yerleşkesi içerisinde; sağda, solda, yukarıda veya altta olmak üzere reklam alanlarımızda öngörülen ölçülerde banner reklamı çalışmaları alınabilir: bu bağlamda isterseniz ürünü veya sayfanızı tanıtan banner ile başvuruda bulunabilir, isterseniz de Beyaz Finans markanıza uygun reklam çalışması yürütebilir.

Sosyal Medya Tanıtımı

Beyaz Finans ile sosyal medyalarınızda ki gücünüzü arttırabilir ve daha fazla kitleye erişim sağlayabilir: markanız adına ürün veya marka tanıtımı yapmak suretiyle; post, canlı yayın, story veya çekiliş kampanyaları düzenleyebilir.

Backlink Çalışması

Bu internet sitesinde; Beyaz Finans iş ortaklığı projesi olmak kaydı ile; ürün, marka, ana sayfa veya herhangi bir içeri, daha üst sıralarda yer alması ve site otorite puanı arttırmak için link yerleşimi yapabilir: bu hizmet kapsamında içerikler; “NoFollow”, “Sponsored” veya “DoFollow” şeklinde uygun kriterlere dikkat edilerek bağlantı olarak eklenebilir.

Ürün Tanıtım Yazısı

En güncel haberleri, kullanıcı ve ziyaretçisine sunmayı düstur edinen Beyaz Finans da; site politikamıza uygun olmak koşuluyla deneyimlerinizi, markanızı veya ürünlerinizi tanıtan yazılar hazırlanabilir: bu itibarla indirim kodu, yazı içerikleri veya promosyon başlığı altında pek çok çalışmada bulunulabilir.

Röportaj Yazısı

İnternet dünyasında kalıcı olarak durmasını istediğiniz bir röportajınızı belirli bir süreliğine veya süresiz olarak Beyaz Finans içerik yönetimi içerisinde sergilenebilir. Bu kapsamda haber yazısı olarak içerik üretimine katkıda bulunulabilir: bununla birlikte editör kontrolünden geçmek kaydı ile reklam da yapılabilir. Beyaz Finans olarak hazırlanan içeriklerin tamamı sosyal medya platformlarında da eş zamanlı olarak belirli bir süreliğine yer alacak ve geri dönüt alımına katkıda bulunacaktır.

Sizde Beyaz Finans Partnerlerine sunduğu tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz ilgili e-mail adreslerinden bizlere ulaşabilir ve hemen bir proje başlatabilirsiniz.

SİZİNLE ÇALIŞMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUZ!