Pingru Web Giriş – iOS Giriş – Nasıl Kullanılır?

Pingru Web Giriş içeriğimizde, üçüncü taraf uygulama olan Pingru platformuna daha yakından bakarak Instagram üzerinde ne işe yaradığını ve platformun ne olduğunu anlatacağız.

Birinin gizli Instagram hesabını görüntülemek, kişisel gizlilik haklarına saygı göstermemek ve izinsiz şekilde başka bir kişinin hesabına erişmek anlamına gelir. Bu nedenle, bu tür davranışlar yasa dışı olabilir ve cezalandırılabilir. İnternet kullanıcıları, kişisel gizliliği koruma konusunda daha bilinçli olmalı ve başkalarının gizlilik haklarına saygı göstermelidir.

Bu içerik, internet ortamında sıkça araştırılan ve Instagram üzerinde gizli hesapları görüntülemeye yarayan Pingru uygulaması hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bununla birlikte, hiçbir üçüncü parti uygulamanın kullanılması kesinlikle tavsiye edilmediği gibi kişisel bilgilerin de sızabileceği konusu hatırda tutulmalıdır.

Pingru Web Nedir?

Pingru Web, Instagram kullanan ve arkadaş olmayan kimselerin profillerini görmek için Instagram platformuna özel olarak kodlanmış veya geliştirilmiş ücretsiz bir üçüncü parti yazılım bileşeni uygulamasıdır. Instagram uygulamasında, gizli profiller veya herkese açık olmayan profiller, Pingru uygulaması ile görülebilir. Ancak hesabı gizli olan bir kişinin profilini görüntüleyebilmek için arkadaş listesinden birinin veya hesap sahibinin daha önce bu tarz uygulamalar kullanmış olması gereklidir.

Günlük 3 kişi ile sınırlı tutulan uygulama, Instagram hesabınızın hesap adı ve şifresi ile kullanıma açılmaktadır. Dolayısıyla, hesabınızın herkese açık hale gelme ve başkasının eline geçme ihtimali bulunmaktadır.

Belirli kullanımdan sonra kişinin hesap şifresinin değiştirildiği, istenmeyen beğenilerde bulunulduğu ve istenilmeyen kişileri takip etmeye başladığı da görülebilmektedir. Hâl böyle olunca, Instagram hesabınızı hiçbir üçüncü parti uygulama ile paylaşmamanızı ve diğer kimselerin de gizlilik haklarına saygı duymanızı tavsiye etmekteyiz.

Pingru Web Nedir?Pin
Pingru Web Nedir?

Pingru Web Özellikleri Nelerdir?

Gizli hesapları gösteren Pingru, bir kullanıcının gizli profilinde yer alan arkadaşları, resimleri, beğeni ve yorumları gibi pek çok özellikleri kullanıcısına sunar. Gizli olarak başka bir hesabı takip etmeye yarayan bu uygulama, hızlı ve doğru bir şekilde farklı hesapları gösterebilir.

İşte Pingru uygulamasının başlıca özellikleri şöyledir

 1. Gizli bir hesabı takip etmeyi kolaylaştırır.
 2. Kullanıcısını gizli tutarak profillerde gezmeyi sağlar.
 3. Verimli arama özelliği ile istenilen kişinin profiline bakılabilir.
 4. Kullanıcı profili içerisinde görüntülenebilecek her yer gösterir.

Yukarıdaki özelliklere sahip olan uygulama, üçüncü taraf bir uygulama olması nedeniyle kullanıcıların bilgilerini sızdırabileceğini veya kendi amacı doğrultusunda kullanabileceğini hatırlatmaktayız.

Pingru Web Ne İşe Yarar?

Instagram üzerinden arkadaş olmayan ve gizli hesaba sahip kimselerin profillerini görmeye yarayan Pingru, pek çok kimse tarafından kullanılmaktadır. Hesap bilgilerinin sızdırılmasına rağmen, kullanan kimseye meraklarını gidermek için pek çok fırsatta sunmaktadır.

Pingru, Instagram uygulaması üzerinde gizli hesapları görüntüleme dışında ne işe yarar?

 • Gizli hesapların takip ettiklerini ve takipçilerini görüntüler.
 • Gizli hesapların resimlerini ve beğenilerini gösterir.
 • Güncel hikaye varsa gizli olarak açılmasına müsaade eder.
 • Profilinde yer alan öne çıkan resimleri gösterir.
 • Etiketlenen resimleri görüntülemeyi sağlar.
 • Yorum yapılan gönderi veya resimleri gösterir.

Pingru Web, gizli hesapları açık hâle getirecek tüm özelliklere sahiptir ve hem uygulama hem de web sürümü üzerinden kullanıcılara erişim hakkı sunar.

Pingru Web iOS 2023

Uygulama, web sürümü ve uygulama olarak iki farklı şekilde kullanılabilmektedir. Uygulama tarafında ise hem iOS hem de Android işletim sisteminde ilgili mağazaya girerek indirilebilmektedir.

Pingru Web iOS 2023 için Play Store uygulamasına girdikten sonra Pingru aramasını yaparak ilgili uygulama cihaza kurulur. Uygulama açılarak hesap adı ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra kullanılmaya başlanır. Uygulamaya güncelleme geldikçe takip edilerek güncellenmesi tavsiye edilir aksi takdirde uygulama kullanılmayı durdurabilir.

Hesap adı ve şifre istediği için uygulamanın kişisel bilgileri sızdırabileceği unutulmamalıdır. Ayrıca iOS işletim sisteminde kayıtlı şifrelerin ve banka bilgilerinin de farklı kimselerce erişebileceği bilinmelidir.

Pingru Web Giriş 2023

Pingru Web Giriş 2023 yılı itibariyle web platformu ile erişim hakkı sunarak mobil uygulamalara bağlılığı azaltmıştır. Ayrıca mobil olarak Android mağazası olan Google Play üzerinden de uygulamaya ücretsiz bir şekilde sahip olunabilmektedir.

Pingru Giriş için Google üzerinden uygulama adını atarak ilgili web sitesine gidebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak uygulamanın üçüncü bir parti uygulama olduğunu ve kişisel bilgilerin sızabileceğini hatırlamakta fayda bulunmaktadır.

Sahte bir hesap ile de uygulamaya giriş yapılabilmektedir ancak uygulamayı kullanmak için hesabın belirli resim ve beğeni sayısına sahip olması gerekmektedir.

Pingru Web GirişPin
Pingru Web Giriş

Pingru Web Nasıl Kullanılır?

Üçüncü taraf bir uygulama olarak herhangi bir üyelik istemeyen bu platform, sadece hesap adı ve şifresi ile birlikte kullanıma açılmaktadır. Kullanımı ise basit bir uygulama olarak tasarlandığı için arama bölümü üzerinden işlemektedir. Bununla birlikte, profiline bakan hesapları, yeni engelleyen hesapları ve engellenen hesapların profilini de kullanıcısına sunmaktadır.

Pingru Web platformu nasıl kullanılır?

 • Uygulama sitesine girilir.
 • Uygulamaya giriş yapılacak hesapta çift faktörlü doğrulama varsa kaldırılır.
 • Instagram hesap adı ve şifresi ile giriş yapılır.
 • Gerekli izinler verilir.
 • Arama bölümüne istenilen kişinin hesap adı yazılır.

Uygulamayı kullanmak için Instagram hesabınızın iki faktörlü kimlik doğrulamasına sahip olmaması gereklidir çünkü doğrulama ile giriş yapıldığında sms veya mail doğrulaması gelmeyecektir.

Pingru Web Güvenilir Mi?

Pingru Web, üçüncü taraf bir uygulama olarak kullanıcılarından Instagram hesap adı ve şifresi istediği için güvenilir değildir. Kişisel bilgilerin gizliliği ilkesine saygı duymayan platform, aynı zamanda uygulama kullanıcılarının da bilgilerini depolayabilmektedir. İhtiyaç duyduğu takipçi, beğeni veya yorum gibi aktivitelerde uygulama kullanıcılarının hesaplarını kullanmaktadır.

Pingru uygulaması neden güvenilir değildir?

 • Instagram hesap adı ve şifresi ile giriş yapılır.
 • Web sürümünde, bilgisayar üzerinde kayıtlı bilgilere erişebilir.
 • Uygulama sürümünde ise telefondaki resim, video ve rehbere ulaşabilir.
 • Arkadaşlarınızın hesaplarına erişebilir.
 • Mesaj atarak arkadaşlarınızı kandırmaya çalışabilir.

Bununla birlikte, uygulama bazı kullanıcılarının hesaplarını da belirli süre sonra şifre değişikliği ile üzerine aldığı bilinmektedir. Dolayısıyla, hiçbir üçüncü taraf uygulama ile özel veya kişisel hesap bilgilerinizi paylaşmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Pingru Web Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bununla birlikte blog içeriklerimizi okumaya devam etmek için aşağıdakileri bağlantıları kullanarak daha fazla içerik görüntüleyebilirsiniz.

Sonuç olarak Pingru Web Giriş içeriğimizde Pingru uygulamasına dair bilgiler verdik.

Yorum yapın