Batmanlı İş Adamı Metin Güneş Kimdir?

Batmanlı İş Adamı Metin Güneş, temel eğitiminden sonra üniversite okumayarak Batman’da inşaat sektöründe MET GÜN GRUP şirketini kuran başarılı bir iş adamıdır. Ağırlıklı olarak inşaat sektöründe faaliyet veren Güneş, müzik dünyasında da çevresi sayesinde Levent Müzik şirketinin de kurucu üyeleri arasında yer alır.

Son zamanlarda aldığı ihalelerle adını duyuran iş insanı Metin Güneş’i daha yakından tanıyalım.

Metin Güneş Batman Kimdir?

Metin Güneş, Türkiye’de inşaat sektöründe faaliyet gösteren Met-gün şirketinin sahibi olarak pek çok ihale almayı başaran bir iş insanıdır. Batman doğumlu olduğu ve Batman’da tanınan birisi olduğu için Metin Güneş Batman ismiyle anılır. Şirketi, ağırlıklı olarak inşaat sektöründe hizmet verse de, Güneş farklı sektörlerde de yatırımlar yapmaktadır. Müzik şirketinin de kurucu üyelerinden olan Güneş, sağlık sektörüne de giriş yapacağı bilinmektedir.

Ayrıca, Türkiye’de en fazla viyadük, köprü ve raylı sistemler üzerine ihale almayı başaran Met-gün şirketinin sahibi, genel itibariyle büyük şehirlere hizmet vermektedir. Doğduğu memleketi, Batman’ı da unutmayan Güneş, memleketinde tanınır ve büyük saygı duyulur. Başarılı iş adamı, futbol camiasına da büyük sempati beslemektedir ve Trendyol Süper Lig ekiplerinden Trabzonsporlu olduğu bilinmektedir.

Fenerbahçe ile sık sık gündeme gelen Aziz Yıldırım Serveti içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Metin Güneş Batman Kimdir?Pin
Metin Güneş Batman Kimdir?

Metin Güneş Eski Eşi Kimdir?

Başarılı iş adamı Metin Güneş’in eski ve ikinci eşi İzmir doğumlu Türk model Irmak Atuk Güneş’tir. Irmak Atuk hanım, Güneş’in ikinci eşi olduğu bilinmekle birlikte ilk eşi hakkında yeterli bilgi yoktur. Bu içerikte, başarılı iş adamı Güneş’in özel hayatına duyulan saygıdan dolayı sevgilileri veya görüştüğü dostları hakkında bilgi verilmemektedir.

Ayrıca, özel hayatını gizli tutan Güneş hakkında internet üzerinden doğru bilgiye ulaşmak da oldukça güçtür. Bununla birlikte, Güneş’in çocukları ile arasının oldukça iyi olduğu ve yakın oldukları bilinmektedir. Kızı Gülnur Güneş, bir süre önce Doğan Çelik ile evlenerek dünya evine girdiği kamuoyuna yansımıştır.

Metin Güneş Serveti 2023

İş insanı Metin Güneş’in net serveti bilinmemekle birlikte inşaat sektörünün farklı alanlarında yıllarca çalıştığı göz önüne alındığında büyük bir servete sahip olduğu tahmin edilmektedir. Acun Ilıcalı Serveti içeriğimizi okuyarak Türkiye’nin en başarılı girişimcisi Acun Ilıca’nın mâl varlığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kısa süre önce inşaat sektöründe yer almayacağını açıklayan Güneş, enerji ve sağlık sektörlerinde faaliyette bulunacağını duyurmuştur. Dolayısıyla mâl varlığı ve serveti sürekli değişen Güneş hakkında yeterli bilgi bulunmamaktadır.

Metin Güneş Serveti 2023Pin
Metin Güneş Serveti 2023

Metin Güneş hakkında kimdir özelinde sık sorulan sorular.

İçeriğimizde, Batmanlı İş Adamı Metin Güneş hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

Yorum yapın