Mackbear Coffee Bayiliği – Nasıl Alınır? – Franchise Bedeli

Mackbear Coffee Bayiliği, Mackbear Coffee Nasıl Alınır ve Mackbear Coffee Franchise Bedeli içeriğimizde kahve üreticisi olan Mackbear Coffee hakkında bilgi vererek nasıl kahve zincirinin bir parçası olabileceğinizi anlatacağız.

Türkiye’de franchise sisteminin gelişme göstermesi ile birlikte Mackbear Coffee de yeni girişimcilerle büyümeyi hedefler. Bu kapsamda ciddi atılımlar içerisinde olan kahve şirketinin geçmişi çok eskiye dayanmasa da başardıkları oldukça ilgi çekicidir.

2009 yılında kurulan Mackbear Coffee, Türkiye’nin yanı sıra İngiltere ve Kıbrıs’ta da şubeler açmıştır. Toplamda 40 şubesi bulunan ve franchise sistemi ile girişimlere imza atmayı arzu eden yatırımcıların iştahını kabartan Mackbear Coffee ile alakalı detaylara daha yakından bir göz atalım!

Mackbear Coffee Bayiliği Nasıl Alınır?

Mackbear Coffee Bayiliği Nasıl Alınır?; kafenin bayiliğini almak için doğrudan Mackbear Coffee ile iletişime geçerek kafenin açılması öngörülen konumu, bütçesi ve hizmet vereceği alanı bir rapor halinde sunmanız gerekir.

Bayilik ve franchise kavramları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için “Bayilik Ve Franchasing Nedir? Nasıl İşler?” içeriğimizi okuyabilirsin. Henüz yeni bir marka olmasa da franchise noktasında içe kapalı bir markadır. Bu nedenle de yatırım konusunda ciddiyseniz bütün detayları Mackbear ile doğrudan iletişime geçerek değerlendirmeniz gerekmektedir. Cafe mekânı ve finansal kaynakların yanı sıra Mackbear Coffee girişimcilerinin başarıya odaklı ve hırslı olması arzu edilir.

Franchise değerlendirmesi için öncelikle bir form doldurmanız ve şirket ile iletişime geçmeniz arzu edilmektedir. Ön başvuru sonrasında sizi bir franchisee adayı olarak kabul eden Mackbear Coffee detaylar üzerinde görüşmek üzere sizinle iletişime geçer.

Mackbear Coffee Bayilik Şartları Nelerdir?

Mackbear Coffee ile yepyeni bir girişime imza atmak istiyorsanız girişim için şartları öğrenmeniz gerekir. Ancak şirket politikası gereği bayilik şartları açık bir şekilde ifade edilmemiştir. Bu kapsamda yeni bir girişime imza atmak isteyen kimselerin mutlaka şirket ile iletişime geçmesi gerekir.

Mackbear Coffee Bayilik Şartları içerisinde, firmanın web sitesine giderek ön başvuru formunu doldurmak gereklidir: uygun görülen kurum, kuruluş veya kişilerle Mackbear iletişime geçerek detayları bildirmektedir.

Mackbear Coffee Bayilik ŞartlarıPin
Mackbear Coffee Bayiliği

Mackbear Coffee Bayilik Fiyatı

Mackbear Coffee bayiliği almak istediğinizde en büyük merak bütçe ve fiyatlar ile alakalıdır. Zira bayilik fiyatını araştırmak istediğinizde burada belli başlı değişkenlerin varlığından söz etmek gerekecektir. Yatırım için bir bütçe belirlenmek istendiğinde öncelikle yatırım alanının m2 hesabı üzerinden bir değerlendirme yapılmaktadır.

Mackbear Coffee Bayilik Fiyatı 5.500.000 TL ila 8.750.000 TL arasındadır ve fiyat içerisinde kafenin malzeme ve personel giderleri dahil değildir.

Mekânın hem açık hem de kapalı alan değerlendirmeleri sonrasında ne kadarlık bir bütçeye ihtiyaç duyduğunuz da belirlenir. Tüm bu açıklamalar ışığında net bir maliyet hesaplaması yapabilmek adına Mackbear Coffee girişiminde bulunacağınız yeri belirlemeniz ve sonrasında projelendirme istemeniz gerekmektedir. Kiralama ve sözleşme öncesinde şirket uzmanları size ortalama maliyetler ile alakalı da bilgiler verecektir.

Mackbear Coffee Bayiliği Alırken Karşılaşılacak Giderler

Mackbear Coffee ile yepyeni bir girişime imza atmak istediğinizde belli başlı giderler ile karşılaşacağınız açıktır. Bu giderlerin projenize bağlı olarak değişkenlik göstereceğini bilmeli ve net giderler için şirket ile iletişimde kalmalısınız. Aşağıda en önemli gider kalemlerini bulabilirsiniz.

  • İsim tescil bedeli,
  • İşletmenin kurulacağı mekânın kira ve depozito giderleri,
  • Tadilat masrafları,
  • İşletmede kullanılacak olan masa, sandalye ve buzdolabı gibi demirbaşlar,
  • Kahve ve kahve ile alakalı yan ürünlere dair giderler.

Tüm bu kalemleri de dikkate alarak Mackbear Coffee bayiliği için girişimlerinizi hızlandırmalısınız.

Mackbear Coffee Bayiliği ile Ne Kadar Satış Yaparım?

Mackbear Coffee, Türkiye çapında çok ciddi bir marka olmayı hedeflese de her ilde bir franchise sahip değildir. Bu nedenle de yeni bir ilde ya da bölgede yapacağınız yatırımla karlılığınızın çok fazla olacağı açıktır.

Satış rakamları ve ne denli ciddi bir karlılık elde edebileceğinize dair çok büyük değişkenlerin olduğundan bahsedebiliriz. Çünkü kahve işletmenizi kuracağınız mekânın işlek olması başlangıçta satışlarınızı etkileyecektir. Mackbear Coffee ile markanızı ispat ettiğinizde ise kısa sürede sermayenizi amorti edecek çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Mackbear Coffee Bayiliği ile Ne Kadar Para Kazanırım?

Bir kahve işletmesi olması nedeniyle Mackbear Coffee, Türkiye’nin hemen her noktasında başarı yakalaması muhtemel işletmeler arasındadır. Kârlılık oranı ve yapacağınız satışlar dikkate alındığında Mackbear Coffee ayrıcalıkları ile satışlar gerçekleştirmeniz olasıdır.

Bu nedenle de nasıl bir başarı yakalayacağınıza dair detaylara ulaşmak adına öncelikle fizibilite çalışmalarını yapmalısınız. Muhtemel satış miktarı ve kârlılık oranlarını da belirledikten sonra kısa süre içerisinde sermayenizi geri alabilecek düzeyde başarı elde etmeniz muhtemel olacaktır.

Mackbear Coffee Bayiliği içeriğinde bayilik şartları ve MackBear Coffee hakkında detaylı bilgiye yer verilmiştir. Daha fazlası için para kazanma kategorimizdeki içeriklerimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Yorum yapın