Loopring Coin Yorum, Loopring Coin Nedir?

Loopring Coin Yorum, merkeziyetsiz borsalar ile yakından ilgili olan bu kripto para birimine ilişkin değerlendirmeler ve analizler olarak açıklanabilir ve bununla birlikte bir yatırım aracı olan Loopring Coin ile ilgili merak edilen hususları sizler için derledik.

Loopring Coin Nedir?

Loopring Coin Nedir?; Loopring Coin (LRC), kendi ekosisteminin yerel tokenıdır, Daniel Wang tarafından kurulan Loopring, merkezi borsaların doğasında bulunan ve çözülmesi imkansıza yakın problemlerin giderilmesini hedeflemiştir: Loopring Coin projesi içerisinde Johnston Chen ve Jay Zhou gibi önemli isimler de yer almıştır.

Loopring Coin yorum ve değerlendirmeleri yapılırken, projede bu isimlerin yer alması her zaman dikkate alınır. Klasik borsalarda işlem yaparken kullanıcıların borsaya para yatırması gerekir. Çok önemli ve popüler merkeziyetsiz borsalarda dahi durum bu şekildedir. Ancak Loopring, kullanıcıların para yatırmasını gerektirmez ve bu şekilde alım satım yapmalarına imkan verir.

Bu ekosistemi kullananların paraları her zaman kendi cüzdanlarında kalır. Ayrıca emirlerle bu paraların kilitlenmesi de söz konusu olmaz. Böylece herhangi bir işlemi yapmadan önce kullanıcıların iptal etme ve düzeltme gibi imkanlara sahip olması sağlanır. Hatta bunun da ötesinde emir verilmesine karşın madenciler emirleri henüz eşleştirmediyse cüzdandaki paranın tamamının taşınması da mümkündür. Dolayısıyla kullanıcılara ciddi anlamda özgürlük verir. Projenin bu detayları, olumlu yapılan Loopring Coin yorum ve analizlerinin temelini oluşturur.

Ayrıca oku: “En Çok Kripto Para Kullanan Ülkeler – En Popüler Kripto Para

Loopring Coin YorumPin
Loopring Coin Yorum

Loopring Coin

Loopring Coin, DEX olarak bilinen merkeziyetsiz borsaların geliştirilmesi için oluşturulan bir ekosistemdir. Ethereum blok zinciri üzerinde yer alır ve kullanıcıların borsalar arasında varlık ticareti yapmalarına imkan verir. Ancak klasik anlamdaki merkeziyetsiz borsalardan farklı bir yapısı vardır. Daha da açık bir ifadeyle bu ekosistem, merkeziyetsiz bir borsa değil, onların geliştirilmesi amacıyla oluşturulmuş bir platformdur.

Loopring, layer-2 protokolü olup, hedef emir eşleştirme yöntemiyle merkeziyetsiz ticareti kolaylaştırmak için geliştirilmiştir. Kendi ağına yollanan bütün emirleri tek bir havuzda toplar ve söz konusu emirleri farklı borsaların emir defterleri üzerinden hızlı bir şekilde doldurur. Böylece kullanıcılar tarafından çapraz işlemler yapılırken, en iyi fiyata erişme imkanı elde edilmiş olunur. Bu ekosisteme entegre olmak isteyen platformlar, akıllı sözleşmeler üzerinden bunu gerçekleştirebilir.

İlgili içerik: “Contentos Coin (COS) Nedir?

Loopring Coin Yorum

Loopring Coin yorum öncesinde ilgili kripto para biriminin güncel değerine, işlem hacmine ve arz miktarlarına bakılması yararlı olacaktır. Loopring Coin fiyat, 0,3324 $ seviyesindedir. 24 saatlik işlem hacmi ise ortalama 70 milyon $ düzeyinden fazladır. Ancak bu rakamın günlük olarak ciddi anlamda farklılık gösterebileceği unutulmamalıdır. Maksimum arzı 1,378 milyar olan coinin toplam arzı ise 1,374 milyardır. Dolaşımdaki arz ise 1,330 milyardır.

2021 yılının Kasım ayında değeri 3,37 $ olan varlığın işlem hacmi ise yaklaşık 2,2 milyar $ olmuştur. İlgili rakamlar, LRC potansiyelini göstermesi bakımından önemlidir.

Son 1 aylık verilere bakılarak yapılan Loopring Coin yorum ve değerlendirmeler, ilgili kripto varlığın düşüş trendinde olduğu göstermektedir. Bu trend kırılmadığı sürece ilgili varlığın değerinin 0,30 $ seviyesinin altına inme riski vardır. Ancak düşüş direnci kırıldığında değerinin hızlı bir şekilde 0,50 $ seviyesinin üzerine çıkacağı ileri sürülmektedir.

Ayrıca oku: “ENJ Coin Nedir? – ENJ Coin Yorum ve Geleceği

Loopring Coin Haberleri

Loopring Coin haberleri, genel olarak ilgili varlığın fiyatına ilişkindir. Her ne kadar arkasında çok güçlü ve işlevsel bir proje olsa da, söz konusu projeye yönelik haber ve değerlendirmelerin sayısı genellikle kısıtlı olmaktadır.

Loopring Coin Grafik

Loopring Coin grafik değerlendirmeleri, düşüş direncinin etkili olduğunu göstermektedir. Bu direnci kalıcı olarak kıramaması durumunda LRC’nin değeri düşmeye devam edecektir. Bu makaledeki Loopring Coin yorum ve değerlendirmelerin yatırım tavsiyesi olmadığı unutulmamalıdır.

Yorum yapın