Kwai Para Kazandırıyor Mu? – İşte Kwai Para Kazanma Yolları!

Kwai Para Kazandırıyor Mu?; dijital platformlar içerisinde Kwai, kullanıcılara sunduğu çeşitli görevler ile para kazanmasına imkân vermektedir, Kwai Para Kazanma için görevler ve şartlar yerine getirildikçe kazanç sağlanmaktadır.

TikTok uygulamasına benzer bir yapı ile dijital platformlara giriş yapan Kwai, görev yap-kazan sistemi ile işleyen bir mekanizmaya sahiptir. Kwai uygulamasını yüklemek veya kullanmak için herhangi bir kesinti yapılmamaktadır: dolayısıyla herkes uygulamayı yükleyerek kazanç sağlayabilir.

Sende kazanç yöntemlerini öğrenerek Kwai’den gelir elde edenlerin arasına katılmak ister misin?; o halde içeriği okumaya devam et!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTiktok Para Kazanma, Youtube Para Kazanma, Twitch Para Kazanma: Nasıl Aktif Edilir?

Kwai Ne İçin Kullanılır?

Kwai uygulaması, kullanıcıya anlık olarak video veya fotoğraf çekmesine ve video/fotoğrafın çeşitli müzik ve efektlerle daha eğlenceli hale getirebilmesine imkân tanıyan sosyal video platformudur.

Uygulama hem Android hemde iOS kullanıcı tarafından yüklenebilir ve herhangi bir kesinti olmadan kullanılabilir. TikTok uygulamasına benzerliği ile dikkat çekse de, daha fazla efekt ve daha fazla müzik çeşitliliği ile Kwai ön plana çıkmaktadır. Bu itibarla, Kwai, dijital platformlarda trendleri öğrenmek, eğlenceli fotoğraflar ve videolar bulmak gibi çeşitli amaçlarla kullanıcılar tarafından tercih edilir. Özellikle dublaj özelliği ile trendleri belirleyecek özgün videolar oluşturmaya imkân verir.

Kwai Nasıl Bir Uygulama?; Kwai, video veya fotoğraf çekip anlık olarak yüklemeye ve çekilen video/fotoğrafın dublaj, efekt ve çeşitli müziklerle daha eğlenceli hale getirilmesine imkân tanıyan popüler bir sosyal medya uygulamasıdır.

AYRICA OKUEvde Yapılabilecek İş Fikirleri | Ek Gelir Fikirleri Nelerdir?

Kwai Para Kazandırıyor Mu?Pin
Kwai Para Kazandırıyor Mu?

Kwai Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Kwai, uzun süredir kısa videolar üretimi ve izlenmesi ile gündeme gelen çok popüler bir uygulamadır. Kısa video çalışması çoğu dijital platformlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir ancak Kwai’nin özel bir durumu vardır. Gerek video izleme gerekse de referanslı kayıt ile para kazanmaya imkân verecek pek çok özelliği bulunmaktadır.

Kwai Para Kazanma Güvenilir Mi?; Kwai, kullanıcılarına belirli görevleri yerine getirmesi koşuluyla 100 Kwai coin (1 dolar) hediye etmektedir, hediyenin çekilmesi veya uygulamanın kullanılması tamamen güvenilirdir: Kwai ücret politikası doğrultusunda kullanıcılarına düzenli ödeme yapmaktadır.

Kwai uygulaması üzerinde para kazanmak için kullanıcıların izlediği bazı adımlar bulunmaktadır ve uygulama üzerinden gelir bu adımlara göre kazanılmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTelegram’dan Para Kazanmak – Nasıl Para Kazanılır?

Kwai Arkadaş Daveti ile Para Kazanma

Kwai, referans sistemi ile üye olan kullanıcının başka bir kullanıcıyı referans kodu sayesinde üye etmesi halinde para kazanmasına imkân verir: davet kodunun ne kadar fazla kişiye gönderilir ve ne kadar fazla kişi uygulamaya üye olursa, davet kodunun sahibine getirisini o kadar fazla olmaktadır.

Arkadaş daveti ile kazanılan para ise doğrudan banka hesabına çekilebilmektedir: çekim için herhangi bir koşul bulunmamaktadır.

Kwai Ajans Üyeliği ile Para Kazanma

Kwai ile para kazanma yolları içerisinde en çok gelir getiren ve popüler olan ajans üyesi olabilmektir. Ajans üyesi olarak hem daha fazla para kazanabilir hem de daha kurumsal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ajans üyesi olduğunuzda Kwai sizden video içerik üretmenizi ve videolarınızın pek çok kişi tarafından izlenmesini beklemektedir.

Ajans üyeliği alanlar için Kwai Maaşları şöyledir;

 • A Seviye: aylık 10.000 izlenen video sayısı 25’ten fazla ise S seviyesine geçiş, izleme bonusu ve sabit $330 maaş verilir.
 • S Seviye: aylık 10.000 izlenen 25’ten fazla video varsa izleme bonusu ve sabit $480 maaş verilir.
 • B Seviye: aylık 10.000 izlenen 8’den fazla video varsa izleme bonusu ve sabit $190 maaş verilir: A seviyesine geçilir.
 • C Seviye: Aylık 5.000 izlenen 6’dan fazla video varsa izleme bonusu ve sabit $120 maaş verilir: B seviyesine geçilir.
 • D Seviye: başlangıç seviyesidir, eğer son 1 hafta içerisinde 5.000 izlenen video sayısı 6’dan yukarıda ise $180, 8’den fazla ise $250 ve 25’den fazla ise $480 maaş verilir.

Görüldüğü üzere derecelendirmeler video izlenmesine göre verilmektedir ve dolayısıyla kullanıcının elde edeceği gelir de video izlenmesine göre değişkenlik göstermektedir.

Kwai Video İzleyerek Para Kazanma

Kwai Video İzleyerek Para Kazanma için aylık belirli sayıda video izleyerek altın kazanılabilir, böylece sosyal mecra olarak Kwai kullanarak hem video izleyebilir hem de ek gelir sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte her gün giriş yaptığınıza dair Check-in yaptığınızda da Kwai tarafından hesabınıza para yatırılmaktadır.

Kwai Neye Göre Para Veriyor? – Gelir Nasıl Arttırılır?

Kwai uygulaması kullanıcılarına bazı şartların yerine getirilmesi halinde belirli miktarda ödeme yapmaktadır. Ancak gelir elde etmek veya geliri arttırmak için pek çok kriter de yer almaktadır.

Kwai Neye Göre Para Veriyor?; Kwai, arkadaş daveti, ajansa üye olup özgün video çekip izlenme veya diğer kullanıcıların videosunun izlenmesine göre para verir: kullanıcı derecelendirmeleri video izleme veya çekilen videoların diğer kullanıcılar tarafından izlenmesine göre artar.

Çekilen videoların daha fazla kişiye ulaşması ve kazanılan paranın artması için bazı şartların da yerine getirilmesi gereklidir.

Kwai den Para Kazanmak için Ne Yapmalıyım?

 • Canlı ve grafikleri güzel videolar çekilir.
 • Videolarda Velcro kullanılır ve efektler, benzersiz sesler ve daha fazlasını eklenerek daha fazla kişinin izlenmesi sağlanır.
 • Çekilen videolar 15 saniyeden az olmamasına özen gösterilir.
 • Yaratıcı içerikler, yeni ve benzersiz temalar kullanılır.
 • Etkileşimi arttırmak amacıyla düzenli video yüklenir, plan ve program içerisinde ilerlenilir.

Kwai kullanıcısı, yukarıda ki şartlara genel itibariyle uyduğu sürece, gelir elde edebilmektedir ve var olan gelirini de arttırabilmektedir. Dolayısıyla özellikle özgün ve yaratıcı videolar çekerek düzenli bir etkileşim elde etmesi çok önemlidir.

AYRICA OKU TikTok Üzerinden Para Kazanma

Kwai Para KazanmaPin
Kwai Para Kazanma

Kwai Para Çekme Nasıl Yapılır?

Kwai, kullanıcılarına belirli görevleri ve koşulları yerine getirmesi halinde 100 Kwai yani 1 dolar para ödemektedir. Ödenen ücret ise hesap bölümünden görülebilir: ajans için Payoneer hesabına diğer kazan yöntemleri için ise banka hesabına alınabilir.

Kwai Para Çekme Nasıl Yapılır?

 1. Kwai uygulaması açılır ve hesaba giriş yapılır.
 2. Sağ alt kısımda yer alan “Profil” bölümüne geçilir.
 3. Açılan pencerede “Cüzdanlar” bölümü seçilir.
 4. Kazanılan coinler görülür ve cüzdan kısmında “Çek” bölümüne basılır.
 5. Açılan pencerede istenilen para miktarı ayarlanır.
 6. Ajanslar için Payoneer kart seçilir, diğer kazançlar için ise kişisel bilgiler girilerek ödeme talebinde bulunulur.

Böylece hangi yöntem ile para kazanılırsa kazanılsın Kwai üzerinden para çekmek oldukça kolaydır. Üstelik çekilen paraların hesaba düşme süresi de oldukça kısadır.

Sonuç ve Değerlendirme

Kwai Para Kazandırıyor Mu?; içeriğinde kısaca, TikTok’a çok benzeyen bir arabirimle eğlenceli ve kullanımı kolay bir uygulama olan Kwai’nin özelliklerinden ve ücret politikasından bahsedilmiştir. Uygulama üzerine ne kadar takipçi kazanılır ise o kadar çok gelir elde edilmektedir. Kwai Para Kazanma, daha çekici videolar çekerek ve daha fazla beğeni alarak elde edilebilir: üstelik kazanılan paraların çekilmesi de tamamen güvenli.

Yorum yapın

2