Kullanıcı Sözleşmesi

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen Beyaz Finans İnternet Sitesini ziyaret etmeden evvel işbu Kullanıcı Sözleşmesi kontratını dikkatlice okuyunuz. Beyaz Finans adlı web sitesine ulaşımınız tamamen bu kontratı kabulünüze ve bu kontrat ile tanımlanan koşullara uymanıza bağlı olacaktır. Dolayısıyla eğer bu kontratta yazan rastgele bir şartı kabul etmiyorsanız, lütfen Beyaz Finans ile bağlantınızı koparınız. Beyaz Finans’a ulaşımınızı sürdürdüğünüz takdirde, şartsız ve sınırlamasız olarak, işbu kontrat metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca zannedileceğini unutmayınız.

Beyaz Finans internet sitesi Gizlilik Politikası doğrultusunda T.C yasalarını dikkate alarak hizmet verir. İşbu Beyaz Finans tarafından hazırlanan Kullanıcı Sözleşmesi yayınlanmakla birlikte yürürlüğe girer: sözleşme üzerinde değişiklik yapma hakkı Beyaz Finans tarafından saklı tutulu. Beyaz Finans yönetim kadrosu ve personelleri tarafından duyurulacak olan güncel paylaşımları takip etmek kullanıcının mesulüdür, web sitesini kullanmaya başladığınızda sorumluluklar baştan kabul edilmiş sayılacaktır.

1. Saklılık

Beyaz Finans içerisinde saklılık, ayrı bir sayfada, şahsi bilgilerinizin tarafımızca işlenmesinin temellerini tertip etmek üzere kullanılır. Beyaz Finans web sitesinde kullanıcı olduğunuz takdirde, bilgilerin işlenmesinin saklılık siyasetine uygun olarak hayata geçtiğini kabul etmiş sayılırsınız.

2. Hizmet Kapsamı

Beyaz Finans olarak sunulacak hizmetlerin kapsamını ve kalitesini, yasalar çerçevesinde tanımlamakta tamamen hürdür. Bununla birlikte Beyaz Finans markası altında hizmetlere ait yapacağı farklılıklar, işbu sitede yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

3. Telif Hakları

Beyaz Finans markası altında yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, fotoğraflar, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi markaya aittir ve tüm haklarını saklı tutma hakkına sahiptir: yazılı izin olmaksızın site içeriğinin arttırılması veya kopyalanması yasaktır.

4. Genel Kararlar

Kullanmakta olanların tamamı, Beyaz Finans markası sadece hukuka uygun ve kişisel emellerle kullanacaklarını ve üçüncü bireyin haklarına tecavüz teşkil edecek kalitedeki rastgele bir faaliyette bulunmayacağını garanti eder: Beyaz Finans dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai mesullükleri yine kullanıcıya aittir. İşbu iş ve eylemler nedeniyle, üçüncü bireylerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri hasarlardan dolayı Beyaz Finans markasının doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir mesullüğü yoktur.

Beyaz Finans markası altında bulunan mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için bir departman görevlidir ancak departmanın çalışmalarının yanı sıra, bilgileri fiili farklılıkların gerisinde kalabilir. Bununla birlikte departmanın hâkim olamayacağı şekilde birtakım değişiklikler olabilir: Beyaz Finans markası içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile alakalı tarafımızca, açık veya zımni, rastgele bir garanti verilmemektedir ve bununla birlikte Beyaz Finans olarak hiçbir vaatte bulunulmamaktadır.

Beyaz Finansı, üçüncü bireyler tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmez öbür web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) gönderebilir: Beyaz Finans olarak işlevsellik sadece bu sitelere erişimi sağlamaktadır ve dolayısıyla öbür web sitelerinin içerikleri ile alakalı hiçbir mesullük kabul edilmemektedir. İlgili sitelere girip girmemek tamamen kullanıcıların sorumluklarına aittir ve Beyaz Finans olarak bir hak iddiası olamaz.

Beyaz Finans, kullandığı özel bir yazılım ile virüslerden arındırılmıştır ve virüse yakalamama mevzusunda departman çalıştırsa da virüslerin tamamen bulunmadığı bir platform vaadinde bulunmamaktadır. Bu sebeple, Beyaz Finans markası altında bilgi indirirken, virüslere karşı zorunlu tedbiri almak, tamamen kullanıcının inisiyatifine bağlıdır. Bu bağlamda virüs vb. fena emelli programlar, kodlar veya malzemelerin neden olabileceği hasarlardan dolayı Beyaz Finans markası sorumlu tutulamaz.

Beyaz Finans web sitesinde sunulan hizmetlerde, kusur veya yanılgı olmayacağına ya da devamlı hizmet verileceğine dair garanti verilmemektedir, dolayısıyla sitenin hizmetlerine veya rastgele bir kısmına olan ulaşımınızı evvelden bildirmeksizin rastgele bir zamanda sonlandırma hakkını da saklı tutmaktadır.

5. Mesullüğün Sınırlandırılması

Beyaz Finans kullanımından doğan hasarlara ait sorumluluk, kast ve ağır önemsememe ile sınırlı tutulmaktadır: kontratın ihlalinden doğan hasarlarda, arz edilebilecek toplam tazminat, öngörülebilir zararlar ile sınırlı görülmektedir. İşbu metinde bahsedilen mesullük sınırlamaları aynı zamanda insan yaşamına, vücudu yaralanmaya veya bir bireyin sıhhatine gelebilecek hasarlar gidişatını kapsamamaktadır, Beyaz Finans markası hukuken mücbir neden sayılan tüm gidişatlarda; gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı, rastgele bir tazminat üzerinde sorumluluk kabul etmemektedir ve tazminat üzerinde sorumlu olarak tutulamamaktadır.