KEEP Coin Nedir? – KEEP Coin Yorum

KEEP Coin Nedir?; KEEP Coin özel verilerin genel blok zinciri üzerinde depolanmasına imkan verir ve merkezi olmayan bir ekosistemin tokenıdır, KEEP Coin Yorum ve değerlendirmeleri, bu kripto para birimini özellikle yatırım aracı olarak kullananlar tarafından merak edilmektedir.

Belli dönemlerde sert yükselişler yaparak yatırımcılarının yüzünü güldüren KEEP Coin Nedir?; KEEP Network ne işe yarar ve  KEEP yorum ve analizleri nasıldır gibi bütün bu soruların yanıtlarını yazımızın devamında detaylı olarak bulabilirsiniz. Ayrıca diğer içeriklerimizden olan DENT Coin hakkında da bilgi sahibi olarak coin cüzdanınızı genişletebilirsiniz.

KEEP Coin Ne Demek?

KEEP Coin Ne Demek?; KEEP Coin, KEEP Network ağının yerel tokenıdır, bu ağ içerisindeki birçok işlem için ilgili token kullanılır: ücretler kazanılması, ağ üzerinde çalışma yapılması ve benzeri türden işlevlerde ilgili kripto para birimi etkin olarak kullanılır. Dolayısıyla 2017 yılında Corbin Pon ve Matt Luongo tarafından kurulan bu özel ağın en önemli parçalarından biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

KEEP Network Coin

KEEP Network Coin, özel verilerin genel blok zinciri üzerinde depolanmasına imkan veren bir ekosistemin tokenıdır. Tamamen merkezi olmayan uygulamaların oluşturulmasına izin veren bir ağdır.

Özel verilerin blok zinciri üzerinde depolanması ve saklanması, farklı açıdan risk teşkil eder. Bu risk, oluşan blok zincirinin herkese açık olması ve verilerin gizliliğine dair olan sorunlardır. Bunların çözümü için özel veriler off-chain veri kapsayıcılarından meydana gelir ve KEEP work tokenının tamamen izinsiz olmasını sağlar.

İlgili içerik: “SPELL Coin Nedir? – SPELL Coin Geleceği

KEEP Network, klasik bir kripto para olarak değerlendirilemez. İlgili yapı, özel bir ağdır ve bu ağın üzerinde farklı uygulamalar inşa edilebilir. Bir Bitcoin köprüsü olan tBTC, bu ağ üzerinde ilk inşa edilen uygulama olarak bilinir. KEEP Coin yorum ve değerlendirmelerinde, direkt olarak kripto para birimine değil, onun arkasındaki ağa ve projesine bakılması gerekir.

Geliştirilen bu ağın farklı hedefleri vardır. Ağ içerisindeki token olan KEEP Coin elbette yatırım aracı olarak kullanılabilir. Ancak söz konusu bunun için geliştirilmemiştir. KEEP Network amaçları genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • Stake yolu ile KEEP Network ile tBTC’nin güvenceye alınması
  • ECDSA ve rastgele işaret düğümlerinin ağ üzerinde çalıştırılabilmesi
  • Benzer şekilde BTC tokenının çalıştırılması
KEEP CoinPin
KEEP Coin

KEEP Coin Yorum

KEEP Coin yorum ve analizleri, diğer kripto para birimlerinden farklı olarak sadece fiyat üzerine değildir. Bu özel ağla ilgili olan hususlar da yorumlarda sık sık dikkate alınır. KEEP Coin, piyasa sürüldükten bir süre sonra değer aralığına oturmuş ve 1,65 $ seviyelerinden fiyatlanmaya başlanmıştır. 2020 yılındaki boğa sezonu (eğilim) sona erince birçok kripto para birimi gibi değer kaybetmeye başlamıştır. Günümüzde ise 0,15 $ seviyesinden işlem görmektedir.

Ayrıca Oku! “LUNA Coin Yorum, LUNA Coin Geleceği

Son 1 aylık verilere bakıldığında bu kripto para biriminin genel olarak yatay bir seyir izlediği ifade edilebilir. Ağustos ayının başında anlık olarak 0,27 $ seviyesini görmesi ve kısa sürede yeniden eski seviyesine inmesi, oldukça şaşırtıcı bir durum idi. Bütün bunlar dikkate alındığında KEEP coin yorum ve analizlerinin genel olarak nötr olduğu söylenebilir.

KEEP Coin Geleceği

KEEP coin geleceği, arkasındaki proje ve arz miktarı ile yakından ilgilidir. Projesinin genel itibariyle güçlü olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Arz durumuna bakıldığında ise maksimum arzın 1 milyar ile sınırlandığı görülür. Dolaşımda olan arz miktarı ise 855 milyondur. Gecelik işlem hacmi ise 225 bin $ seviyesindedir. İşlem hacminin çok düşük olduğu söylenebilir.

KEEP Coin Yorumları

KEEP Coin yorumları incelendiğinde birçok uzmanın uzun vade için olumsuz bakış açısına sahip olduğu ifade edilebilir. Zaten işlem hacminin çok düşük seviyelerde olması da bunun en önemli işaretlerinden biridir. Fakat bu KEEP Coin yorum, sadece bir tahmindir ve yatırım tavsiyesi değildir.

Yorum yapın