Kahramanmaraş Evde Ek İş – Güncel Duyurular

Kahramanmaraş Evde Ek İş içeriğimizde Evde Paketleme İşi Kahramanmaraş gibi çeşitli ek işlere yer vererek evden çıkmadan para kazanmak için yöntemlerden bahsedeceğiz.

K.Maraş merkez ve ilçeleri çerçevesinde paketleme, kına hazırlama veya tesbih yapma gibi çeşitli işler bulunmaktadır. Gerek şehir merkezinde gerekse de ilçede yaşayan vatandaşlar Kahramanmaraş Evde Ek İş içeriğine göz atarak evden para kazanmaya başlayabilir.

K.Maraş Evde İş İmkânı Nelerdir?

K.Maraş da ikamet eden vatandaşların birçoğu evden para kazanmayı düşünmektedir. Öğrenci, emekli veya bir iş sahibi olmanız ek gelir elde etmenize engel değildir. Her gün belirli saatlerinizi işinize vererek ek gelir sahibi olabilir ve güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

K.Maraş Evde İş İmkânı

 • Paketleme yapmak.
 • Kına hazırlamak.
 • Tesbih yapmak.
 • Sabun paketlemek.
 • Takı hazırlamak.
 • Nikah şekeri hazırlamak ve paketlemek.
 • Çorap paketlemek.
 • Kutu katlamak.
 • Bez bebek yapmak.
 • Davetiye tasarlamak veya davetiye katlamak.

2023 yılı için en güncel ve popüler iş fikirleri yukarıda yer almaktadır ve liste daha da uzatılabilir. Birçok firma veya fabrika, yukarıda yazan işleri evden yapabilecek bir çalışan aramaktadır. Özellikle paketleme için personel arayışı 2022 yılı itibariyle artmıştır.

Pin
Kahramanmaraş Evde Ek İş

Kahramanmaraş Evde Paketleme İşi

İnternet dünyasının gelişmesi ve online alışveriş alışkanlıklarının artmasıyla birlikte pek çok firma veya fabrika paketleme işinde personel alımını arttırmıştır. Dolayısıyla 2023 yılı için en fazla aranılan nitelik evde uzun saatler paketleme (Ambalaj) işini yapabilmek olmuştur. Gerek tam zamanlı gerekse de yarı zamanlı olarak çeşitli ürünleri paketleyerek ek gelir kazanılabilmektedir ve üstelik ayrılan zamana göre kazançta artmaktadır.

Kahramanmaraş Evde Paketleme İşi için boş zaman ve azim gereklidir: ayrılan zaman ve işlerin bitirilme hızı ile kazanç arasında doğru orantı bulunmaktadır. Firmaların aldığı siparişe veya hizmet verdiği sektöre göre paketleme işleri yoğunlaşmaktadır. Bazen nikah şekeri ve kına paketlemesi bazen ise tesbih, giyim ürünleri veya sabun gibi kişisel ihtiyaçların paketlenmesi istenmektedir.

K. Maraş Kına Paketleme

Kına paketlemek, boş zamanını değerlendirerek ek gelir elde etmek isteyenlerin sıklıkla başvurduğu işlerden bir tanesidir. Uzun saatler işin yapılması gerekmediği gibi üstün bir beceri de beklenilmemektedir. İstenilen miktarın doğru bir şekilde paketlenmesi ve zamanında teslim edilmesi, işin tek kriteri olarak öne çıkmaktadır.

K. Maraş Kına Paketleme için firmaların genel beklentileri şöyledir:

 1. Toz kına, koliler halinde gönderilir.
 2. Kınalar, belirli boyutlarda paketlenir ve teslime hazır hale getirilir.
 3. Paketlenen kınalar, kolilere doldurulur. Bazı firmalar küçük bardak gönderir, bardakların kına ile doldurulduktan sonra paketlenmesi istenir.
 4. Koliler, belirli bir not verildiyse işaretlenerek sınıflandırılır.
 5. Teslim şartları tamamlandıktan sonra kargolanmış bir halde firmaya geri gönderilir.

İş süreci, firmadan firmaya değişiklik gösterir: dolayısıyla paketleme işini aldığınız firma tarafından iş süreci detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Genellikle paketleme yapabilmek ve kınaları hazırlamak için gerekli materyaller, firmalar tarafından gönderilmektedir.

Pin
Evde Paketleme İşi Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Evlere İs Veren Firmalar Kulak Çöpü Paketleme

Paketleme işleri evde yapılmaya çok uygun işlerdir ve paketleme işlerinin içerisinde kulak çöpleri de bulunmaktadır. Firmalar üretilen kulak çöplerini küçük kutulara koyulmasını ve onlarında büyük koliler halinde paketlenmesini istemektedir. Dolayısıyla birçok ürünün paketleme işlemlerinden geçeceği için insan gücüne sıkça ihtiyaç duyulmaktadır. Evden çalışılmasıyla birlikte hem firmalar hemde kişiler kazançlı çıkmaktadır.

Kişisel bakım ürünü üreten firmalar, kulak çöpünü makinalar aracılığıyla çıkartsa da gerek paketleme gerekse de kolilere yerleştirme konusunda personele ihtiyaç duymaktadır. Sizde evden ek gelir elde etmek istiyorsanız bu firmaları araştırarak evde kulak çöplerini paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Davetiye Katlama İşi

K.Maraş içerisinde yapılabilecek bir diğer iş davetiye yapımı ve paketleme işidir. Özellikle yaz aylarında artan düğünlerle birlikte davetiyelerin hazırlanması için firmalar ekstra işçilere ihtiyaç duymaktadır. Sezonluk olarak çalışılabilecek bir iş olan davetiye katlamada evden gerek tasarım yaparak gerekse de sadece katlayarak ek gelir elde edilebilir.

Kahramanmaraş Davetiye Katlama İşi için firmalar paketleme başı 1.5 TL ila 2 TL arasında ücret ödemektedir ve düğünlerin kalabalık olması halinde ücret artmaktadır. Firma haricinde bireylerden de iş teklifi almak ve yapmak mümkündür. Dolayısıyla iş alımı açısından oldukça zengin olan davetiye katlama, sıkça tercih edilen bir iştir.

Kahramanmaraş Evde Ek İş Kazancı

Davetiye, kına, sabun veya tesbih ne olursa olursun paketleme işinde kazanç mümkündür. Ek iş konusunu araştıranlar genellikle kazancı da sorgulamaktadır. İş fikrini içeriğimiz sayesinde elde ettiğinize göre kazançlar bölümüne geçebiliriz. Kazançlar genellikle firmadan firmaya değişse de bir standardı bulunmaktadır: ayrılan zaman ve kişinin işe gösterdiği azimle kazançta değişkenlik bulunmaktadır. Ancak kişi günde paketleme işi için ortalama 6 saat ayırdığı takdirde yaklaşık olarak haftalık ve aylık kazancı ortaya çıkmaktadır.

Kahramanmaraş Evde Ek İş Kazancı şöyledir:

Paketleme SayısıGünlük KazançHaftalık Kazanç (6 gün)
100200 TL1.200 TL
150300 TL1.800 TL
200400 TL2.400 TL
250500 TL3.000 TL
Kahramanmaraş Evde Ek İş Kazancı

Kahramanmaraş PAKETLEME işi Telefon Numarası

Paketleme işi için firmaların telefon numarası, arama motorlarında yapılmak istenen işin aranması ile ortaya çıkmaktadır. Yapılacak işin arama motorunda aranmasıyla birlikte firmalar listelenir ve firmaların müşteri temsilcisi ile iletişime geçilebilir.

Kahramanmaraş Evde Ek İş içeriğinde evden gelir elde edilebilecek popüler işlere değinilmiştir. Sizlerde yorumlarda fikirlerinizi belirtebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Daha fazlasını okumak için “Evde Yapılabilecek İş Fikirleri | Ek Gelir Fikirleri Nelerdir?” içeriğine göz atabilirsiniz.

Can Göktürk

Beyaz Finans, SEO-LSI kurallarına bağlı olarak özgün, kullanıcı odaklı ve arama motorlarına uygun şekilde profesyonel içerik üretir. İçerik yazdırmak ve üst sıralarda yer almak için bizlere ulaşarak ekibimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca reklam ve iletişim bölümüne göz atarak Beyaz Finans ile iş birliği projesinde yer alabilirsiniz. E-Mail: global.beyazfinans@gmail.com
Yorum yapın