JASMY Coin Nedir? – JASMY Coin Yorum

JASMY Coin Nedir?; ve JASMY Coin yorum içeriğimizde Her ne kadar son dönemlerde fiyatı yatay bir seyir izlese de, kripto yatırımcıların merakla takip ettiği bir kripto birimi olduğu bilinmektedir. Peki, JASMY Coin nedir? JASMY Coin geleceği ile ilgili değerlendirmeler nelerdir? Yazımızın devamında JASMY Coin yorum başta olmak üzere JASMY Coin projesi gibi detayları bulabilirsiniz.

JASMY Coin Nedir?

JASMY Coin Nedir?; JASMY Coin, Tokyo merkezli olan ve nesnelerin interneti teknolojisi (IoT) üzerine çalışmalar yapan Jasmy Corporation isimli şirketin kripto para projesidir: geliştirildikten kısa süre sonra merkezsiz borsalarda (CEX) listelenmesi, bu kripto varlığa olan ilginin artmasına yol açmıştır. Fakat bir süre sonra ilgili kripto varlığın fiyatı ciddi anlamda düşmüş ve yatay bir şekilde seyretmeye başlamıştır. Ayrıca bir diğer kripto para birimlerinden olan CEEK Coin için “Ceek Vr Coin Nedir? Ceek Vr Coin Yorum” içeriğimize okuyabilirsiniz.

JASMY Coin, veri almak isteyenler ile veri satışı yapmak isteyenleri bir araya getiren merkeziyetsiz bir platform olarak düşünülebilir. Bu ekosistemde bulunan hizmet sağlayıcılar, verilerin paketlenmesi ve kullanacaklar olanlara sunulmak üzere verileri derlemek gibi işlevleri üstlenmektedir. Bu ekosistemde gerçekleşen işlemlerde JASMY Coin farklı amaçlar için kullanılabilmektedir.

JASMY Coin Projesi

JASMY Coin projesi, günümüzün petrolü olarak kabul edilen kullanıcı verilerinin güvenli bir şekilde veri kullanıcılarına sağlanmasını hedefler. JASMY ekosistemi, genel olarak üç farklı temel oyuncudan meydana gelir. Bunlar; servis sağlayıcılar, veri tedarikçileri ve kullanıcılar şeklindedir. Servis sağlayıcılar, verileri sağlayanlar olarak ifade edilebilir. Söz konusu kişiler JASMY ekosistemi sayesinde bilgi güvenliğini arttırarak ve maliyetleri azaltarak verileri kullanacak olanlara transfer edebilir. İlgili ekosistemin bu işlemi, JASMY Coin yorum ve değerlendirmelerinin temelini meydana getirmektedir.

İlgili içerik: “Yeni Çıkan Coinler Hangileri?

İçinde bulunduğumuz dönemde kişisel verilerin kullanılmasıyla ilgili birçok tartışma yapılmaktadır. Hatta bu konuda Facebook’un ciddi anlamda sorunlar yaşadığı bilinmektedir. JASMY Coin projesi, legal olarak toplanan verilerin, güvenli şekilde kullanıcılara aktarılmasını sağlamak üzere geliştirilmiştir.

Jasmy Coin YorumPin
Jasmy Coin Yorum

JASMY Coin Geleceği

JASMY Coin geleceği için öncelikle farklı verilerin değerlendirilmesi gerekir. İlk olarak arkasındaki projeye bakılması gerekir. Nesnelerin interneti gibi üst seviyedeki bir teknolojinin veri transferi için kullanılması, projenin ilgi göreceğinin işaretidir.

Oluşturulan ekosistem açısından büyük bir öneme sahip olan JASMY tokenın arzı 50 milyar ile sınırlandırılmıştır. Toplam arz da 50 milyardır. Buna karşın dolaşımda olan miktar sadece 4,75 milyar olarak dikkat çeker.

JASMY Coin fiyat 0,0088 $ seviyelerindedir. Günümüzdeki gecelik işlem hacmi 25 milyon $ seviyelerindedir. Ancak geçmişte bazı dönemlerde işlem hacminin 400 milyon $ seviyesini geçtiği bilinmektedir. Yine benzer şekilde geçmişteki fiyatı da bir dönem 4 $ üzerinde olmuştur. Ancak bu seviyede kalıcı olmayı başaramamış ve sert bir şekilde düşüş yaşamıştır.

Ayrıca oku: “LUNA Coin Geleceği 2023 | LUNA Coin Yorum 2023

Bütün bunlara bakılarak yapılan JASMY Coin yorum ve değerlendirmelerinin çok pozitif olduğunu ifade etmek yanlış olacaktır. 2021 yılının Temmuz döneminde itibaren fiyatının yatay bir seyir izlemesi, yorumların farklılaşmasına yol açmaktadır. Bazı yorumlar, bu kadar uzun süre yatay seyreden bir kripto para biriminin sıçrama yapacağı şeklindedir. Bazıları ise bu sürecin bu şekilde devam edeceği şeklindedir.

JASMY Coin, yükselen direncini kırmayı başaramadığında, yatay seyir izlemeye devam etmektedir. Son dönemde iki defa denemesine rağmen direnç noktalarından geri dönmüştür. Bu direnci kırarsa fiyatının yukarı yönlü sert harekete başlaması olasıdır.

JASMY Coin Forum

JASMY Coin forum üzerinde yapılan analizler de ciddi anlamda farklılıklar göstermektedir. Olumlu ve olumsuz yorumlara rastlamak mümkündür. JASMY Coin yorum ve değerlendirmelerin tamamı, verilere dayalı tahminler olarak ifade edilebilir. Bunların yatırım tavsiyesi olmadığı unutulmamalı ve bunlara bakarak yatırımlar yapılmamalıdır.

Yorum yapın