İnat Box Açılmıyor 2023 – Root Hatası, Tüm Hatalar (Çözüldü)

İnat Box Açılmıyor, İnat Box Root Hatası ve İnat TV Açılmıyor Root Hatası içeriğimizde İnat Box veya İnat TV kullanarak karasal yayında futbol maçlarını izleyenler için platformun çeşitli hatalarının çözümlerini inceleyeceğiz.

Futbol maçlarını takip etmek maç sevenler için çok büyük bir keyiftir ve internetten maç yayınlarını takip edebilmek için İnat TV kullanılmaktadır. İnternetten canlı maç izlemek veya internetten futbol maçı izlemek için kullanılan İnat Box içerisinde çoğu kullanıcı hata ile karşılaşmaktadır. İşte en fazla karşılaşılan hatalar ve çözümleri içeriğimizin devamında.

İnat TV Açılmıyor Root Hatası

İnat TV Açılmıyor Root Hatası, internetten futbol maçını izlemek isteyen Android işletim sistemine sahip mobil kullanıcıların karşılaştığı ve telefonların “Root” işlemi görmesinden kaynaklı bir hatadır. Telefonların en üst düzeyde erişim iznine sahip olmak ve kısıtlamaları kaldırmak için yapılan bu işlem, reklamları engellediği için İnat Box Açılmıyor Root Hatası ile karşılaşmaya neden olmaktadır. Hatayı gidermek için işletim sistemine kurulan “Root atma veya Rootlama” işleminin kaldırılması ve uygulamanın tekrar açılması gereklidir.

İnternet üzerinden canlı maç akışını ve futbol maçlarını takip etmek isteyenler İnat TV platformunun neden açılmadığını araştırmaktadır. Bazen yeni gelen güncellemeler bazen de platform ayarlarından kaynaklı olarak İnat TV açılmama sorunu çeşitli adımlar izlenerek giderilebilir.

 İnat Box Root HatasıPin
İnat Box Root Hatası

İnat Box Root Hatası Nasıl Çözülür?

İnat Box Root Hatası çözümü olarak Root atma veya Rootlama işleminin kaldırılması ve fabrikasyon işletim sistemiyle platformun açılması gereklidir. İnat TV Root Hatası, platform üzerinde sergilenen ücretsiz reklamların gösterilememesi ve Root işleminin bu reklamları engellemesinden kaynaklıdır. Dolayısıyla Root işlemini kaldırarak reklamların gösterilmesini sağlayabilir ve İnat Box kullanmaya devam edebilirsiniz.

Son gelen güncelleme ile platformun ayakta kalmasını sağlayan reklamları engelleyen tüm üçüncü parti uygulama, yazılım ve platformlar kontrol edilmeye başlanmıştır. Hal böyle olunca Android işletim sistemine sahip kullanıcılar, internetten maç izlemek için İnat Box kullanamamaktadır. Root Hatası alanlar için İnat TV kullanmaya devam etmek sadece root işleminin kaldırılmasıyla mümkündür.

İnat Box Açılmıyor 2024

İnternetten canlı maç izlemeye yönelik efektif bir çözüm olarak öne çıkan İnat Box, kullanıcıların bazılarında açılmamaktadır. Android kullanıcıların genelinde Root sorunundan kaynaklı olarak platform açılmadığı görülmektedir.

İnat Box Açılmıyor içerisinde son güncellemeler ile platform üzerinde sergilenen reklamların üçüncü parti uygulamalar ile yasaklanması neden olmaktadır. Üçüncü parti uygulamaların telefondan kaldırılması ve reklamların gösterilmeye başlanması ile uygulama açılacaktır. Ancak bu işlemi yapmadan önce izlemeniz gereken adı adımlar vardır.

İnat Box AçılmıyorPin
İnat Box Açılmıyor 2024

İnat Box Neden Açılmıyor?

İnat Box içerisinde internetten canlı maç izlemek isteyenler uygulamanın açılmaması nedeniyle platformu kullanamamaktadır ve hata ile karşılaşmaktadır. İnat Box Neden Açılmıyor sorusu üzerine yapılan araştırmalarda, uygulama ve telefonun güncelleme sorunundan olduğu tespit edilmiştir. Hatayı gidermek için çeşitli adımların atılması ve platformu kullanabilmek için eksikliklerin giderilmesi gereklidir.

İnat Box platformu kullanıcılar tarafından neden açılmıyor hatası çözümü.

 • Kullanılan cihazın güncel olduğundan emin olunması gereklidir.
 • Platform güncellemeleri takip edilmeli ve güncel değilse üst versiyona yükseltilmelidir.
 • Mobil cihazın dahili hafızasında yer kalmamışsa uygulamanın açılmadığı görülebilir.
 • Mobil cihaz ayarlarından uygulamanın gerekli izinlerinin verilmesi önemlidir yoksa uygulama açılmayabilir.

Futbol maçı izlemeye devam etmek için yukarıdaki adımların kontrol edilip varsa eksiklerin giderilmesi gereklidir.

İnat TV En Yaygın 5 Açılmıyor Hatası

Platformun aktif olarak kullanılabilmesi için bazı ayarların ve entegrasyonların yapılması gereklidir. Çünkü bu entegrasyonlar platformun sağlıklı bir şekilde çalışması, donmaması veya kullanılan cihazda çalışmasına yöneliktir. Eğer bazılarının eksik veya hatalı olduğu platform sahibinin kullandığı yazılım tarafından fark edilirse, uygulamanın çalışması otomatik olarak durdurulmaktadır. Bu nedenle en fazla karşılaşılan hataları içeriğimizde birleştirip kullanıcıya faydalı olmayı amaçladık.

İnat Box Kapanıyor

İnat Box, kullanılan mobil cihazın önbelleğine bağlı olarak işlem gören ve çalışan bir platformdur. Dolayısıyla cihazın önbelleğinin belirli aralıklarla temizlenmesi ve ayarların fabrikasyon ayarlarına çevrilmesi gereklidir. Bu işlemi yapabilmek için aşağıdaki adımları izlemeniz kapanıyor hatasını gidermenize fayda sağlayacaktır.

İnat Box Kapanıyor Hatası Çözümü

 • Cihazın genel “Ayarlar” menüsünden “Uygulamalar” kısmına giriş yapılır.
 • Uygulamalar kısmında telefonunuza yer alan bütün uygulamalar görünür ve buradan “İnat Box” isimli uygulamaya tıklanır.
 • Açılacak pencerede “Uygulama bilgisi” bölümüne tıklanarak “Depolama ve Önbellek” seçilir.
 • Önbelleği temizle” seçeneğine tıklayarak İnat Box kapanma hatası giderilir.

İnat Box Oynatma Başarısız Oldu

İnat Box Açılmıyor sorunu ile karşılaşan internetten canlı maç izlemek isteyen kimselerin sıklıkla karşısına gelen hata penceresi, Oynatma Başarısız Oldu yazısıdır. Hatayı gidermek için öncelikle İnat Box ve mobil cihazın güncel olduğundan emin olunmalıdır. Eğer güncel değillerse öncelikle güncellemelerinin yapılması ve daha sonra uygulamanın açılması önerilmektedir.

Bununla birlikte sorun çözülmez ise yukarıda anlatılan önbelleği temizleme işleminin tekrar edilmesi tavsiye edilmektedir.

İnat TV 31.cf Açılmıyor

İnat TV 31.cf, İnat TV yayınlarının yapıldığı resmi platform olmakla birlikte futbol maçlarının başlamasıyla birlikte çeşitli sebeplerden dolayı açılmamaktadır. İnat TV 31.cf Açılmıyor hatasını gidermek için İnat TV resmi web sitesinin doğru yazıldığından emin olunmalı ve VPN ayarları kontrol edilmelidir. VPN olmadan uygulamanın açılmadığı yukarıdaki yazılarımızda belirtilmektedir, dolayısıyla VPN sağlayıcınızın web sitesine izin verdiğinden emin olmalısınız.

İnat Box Güncelleme Sonrası Açılmıyor Hatası

İnat Box Güncelleme Hatası, kullanılan mobil cihazın sürümü ile platformun güncelleme yapmasından kaynaklı bir yazılım hatasıdır. Hatanın giderilmesi için kullanılan cihazın son sürümde olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bununla birlikte platformun sahipleri, güncelleme hatalarını ilk hafta tespit ederek giderebilmektedir. İnternetten maç izlemeye devam etmek için telefonunuzu güncellemek yetmediyse platform personelleri ile iletişime geçerek hatayı bildirebilirsiniz.

İnat Box VPN Tespit Edildi Hatası

VPN kullanmak, çoğu web sitelerinde erişimi engellemektedir ancak bazı platformları kullanmak için de VPN erişimine ihtiyaç duyulmaktadır. İnat Box, Türkiye’de erişimi yasal görülmeyen bir platform olmasıyla birlikte güvenilir bir VPN kullanılmasını da zorunlu kılmaktadır. Dolayısıyla platformu kullanmaya devam etmek için sağlam kodlara sahip bir VPN sahibi olmanız gereklidir.

İnat Box VPN Tespit Edildi Hatası, üçüncü parti yazılımları tespit eden algoritma tarafından VPN kullandığınız tespit edildi anlamına gelir ve VPN sağlayıcınızı değiştirmeniz hatayı çözecektir.

Sonuç

İçerik, sponsorluk başlığı altında hazırlanmamıştır veya İnat TV platformuna yönlendirme amacı taşımamaktadır. Blog yazılarımızı takip etmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilir ve Beyaz Finans ekibine destek olabilirsiniz.

Sonuç olarak İnat Box Açılmıyor sorunu içeriğimizin ana konusu olmakla birlikte uygulamanın aranma hacmi ve kullanıcı sayısına göre araştırılmasıyla hazırlanmıştır

“İnat Box Açılmıyor 2023 – Root Hatası, Tüm Hatalar (Çözüldü)” üzerine 2 yorum

 1. İnat Box Liste 2 deki kanallar açılmıyor. Bu kanallar sadece Türkiye den izlenir bildirimi geliyor. Kanalları açmıyor. Bunu sebebi ne olabilir?

  Yanıtla
Yorum yapın

1