Gürcistan Airpods Fiyatları 2024 – Ne Kadar?

Gürcistan Airpods Fiyatları, Apple veya iOS işletim sistemini kullanan cihazlara sahip bireyler tarafından bluetooth (kablosuz) teknolojisiyle özdeşleşmiş bir kulaklık kullanma arzusuyla araştırılmaktadır.

Apple markasının kablosuz kulaklık serisi olan Airpods, Bluetooth teknolojisi kullanarak iPhone, iPad, Mac ve diğer bluetooth özellikli cihazlarla kablosuz olarak eşleşir. Bir dizi sensör ve Apple’ın kendine özel olan W1 veya H1 çipi gibi akıllı teknolojiler barındıran bu kulaklıklar, Türkiye’ye kıyasla, Gürcistan’da oldukça uygun şekilde satılmaktadır.

Ayrıca uyguna uçuş yapmak için Ucuz Uçak Bileti Bulma içeriğimize göz atabilirsiniz.

Gürcistan'da Airpods Fiyatları 2023Pin
Gürcistan’da Airpods Fiyatları

Gürcistan’da Airpods Fiyatları 2024

Gürcistan’da Airpods Fiyat için 2. Nesil Airpods 459₾ başlayan fiyatlarla satışa sunulur. Gürcistan içerisinde yaklaşık olarak 3.106 Türk Lirasına alınabilen Apple marka kablosuz kulaklıklar için aynı zamanda Gürcistan Tax Free Oranı içeriğimizi okuyarak vergi iadesini de nasıl düşeceğinizi öğrenebilirsiniz.

iOS işletim sistemiyle mükemmel bir uyum içerisinde çalışan Airpods kulaklıklar, aynı zamanda Android cihazlarla da kusursuz bir performans sergilemektedir. Türkiye’deki fiyatından dolayı pek çok kişinin almaktan vazgeçtiği bu kulaklıklar, Gürcistan’daki fiyatlarına bakıldığında fırsat olarak öne çıkmaktadır.

Gürcistan’da Apple marka Airpods kulaklıkların güncel fiyatları.

  • Apple AirPods 2. Nesil Fiyatı: 3.106 TL (299 Lari)
  • Apple AirPods 3. Nesil Fiyatı: 6.999 TL (699₾)
  • Apple AirPods 2. Nesil Pro Fiyatı: 8.599 TL (759₾)
  • Apple AirPods Max Fiyatı: 21.106 TL (1.199₾)
Gürcistan Airpods Fiyatları 2023Pin
Gürcistan Airpods Fiyatları

Gürcistan Airpods Fiyatları 2024 Ne Kadar?

Gürcistan içerisinde satışa sunulan Airpods fiyatları artış göstermiştir. Lari’nin Türk Lirasına karşı giderek değerini artırması, fiyatların yukarı doğru ivme göstermesini sağlamıştır. Ancak, Türkiye’de satışa sunulan Airpodslara kıyasla, hâlâ oldukça uygun olan bluetooth kablosuz kulaklıklar, Gürcistan içerisinde yeni sahiplerini beklemektedir.

Saha araştırması ile belirlenen en güncel ve en uygun Gürcistan Airpods Fiyat listesi.

Apple AirPods ModeliGüncel Türkiye FiyatıGüncel Gürcistan Fiyatı
Apple AirPods 2. Nesil4.329 TL299 Lari (3.106 TL)
Apple AirPods 3. Nesil6.101 TL499 Lari (5.331 TL)
Apple AirPods Pro 2. Nesil7.829 TL749 Lari (8.106 TL)
Apple AirPods Max20.846 TL1999 Lari (21.106 TL)
Gürcistan Airpods Fiyatları 2024

Gürcistan’da Airpods Ne Kadar?

Apple’ın üretimini yaptığı AirPods, bir kişinin kulağına yerleştirildiğinde otomatik olarak açılır ve müzik veya diğer ses içeriği oynatmak için hazırdır. Konuşma özelliği de kulaklıkta bulunur ve kulaklıklar, mikrofonları aracılığıyla kullanıcının konuşmasını algılar. Bu yönüyle iOS işletim sistemine sahip pek çok kişi tarafından kullanılmak istenmektedir. 2. nesil olarak üretilen Airpods bile, piyasaya da bulunan pek çok bluetooth teknolojisini kullanan kablosuz kulaklıktan daha iyi çalışmaktadır.

Gürcistan’da AirPods en uygun olarak 4.601 TL (459₾), AirPods Pro modeli ise 8.106 TL (749₾)‘dir. Gürcistan’da satışa sunulan Apple marka kablosuz kulaklıklar arasında en fazla satılan 459 GEL (₾) fiyatıyla 2. nesil AirPods ürünüdür.

Gürcistan Airpods vs Türkiye Airpods

AirPods, Apple tarafından üretilen kablosuz kulaklıklardır ve hem Türkiye hem de Gürcistan’da popülerdir. Bununla birlikte, fiyatlar ve mevcut modeller her iki ülkede de farklı olabilir.

Türkiye’de AirPods, Apple’ın resmi web sitesinde ve yetkili satıcılarında satılmaktadır. Ayrıca, çeşitli çevrimiçi perakendeciler ve elektronik mağazaları da AirPods satmaktadır. Türkiye’deki AirPods fiyatları, model ve satıcıya bağlı olarak değişebilir. 2023 itibarıyla AirPods 2. nesil Türkiye’de yaklaşık 2.799 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Gürcistan’da da AirPods, Apple’ın resmi web sitesinde ve yetkili satıcılarında satılmaktadır. Ayrıca, çeşitli çevrimiçi perakendeciler ve elektronik mağazaları da AirPods satmaktadır. Gürcistan’daki AirPods fiyatları, model ve satıcıya bağlı olarak değişebilir. 2021 itibarıyla AirPods 2. nesil Gürcistan’da yaklaşık 459-790 GEL (yaklaşık 4.601 – 8.199 TL) arasında satılmaktadır.

Benzer yazılarımıza ve Gürcistan’da satılan diğer ürünlere göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanmayı unutmayınız.

Sonuç olarak, Gürcistan AirPods Fiyatları içeriğimizde Apple AirPods modeli incelendi.

Can Göktürk

Beyaz Finans, SEO-LSI kurallarına bağlı olarak özgün, kullanıcı odaklı ve arama motorlarına uygun şekilde profesyonel içerik üretir. İçerik yazdırmak ve üst sıralarda yer almak için bizlere ulaşarak ekibimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca reklam ve iletişim bölümüne göz atarak Beyaz Finans ile iş birliği projesinde yer alabilirsiniz. E-Mail: global.beyazfinans@gmail.com
Yorum yapın

1