GALA Coin Nedir? – GALA Coin Geleceği

GALA Coin, kripto para piyasalarını takip edenlerin yakından tanıdığı ve GALA Coin Geleceği yüksek olması beklenen para birimlerinden biridir. Özellikle boğa sezonu içerisindeki sert yükselişleri ile yatırımcılarını güldürmesiyle bilinir. Ancak normal dönemlerde de piyasanın güçlü kripto birimlerinden olduğunu ifade etmek yanlış olmayacaktır.

İlgili içerik: “SXP Coin Nedir? – SXP Coin Yorum

GALA Coin geleceği en fazla merak edilen coinlerden biridir. Arkasında güçlü bir proje olması, gelecekte talebin nasıl olacağına dair merak, yatırımcıların ilgisini çeken hususlardandır. Yazımızın devamında GALA coin fiyat, hedef, yorum ve diğer hususları bulabilirsiniz.

GALA Coin

Kripto dünyası, her ne kadar günümüzde direkt bir yatırım aracı olarak görülse de, durum esasen bu şekilde değildir. Söz konusu birimlerin her birinin farklı projeleri vardır ve insanların yaşamlarına farklı etkileri bulunur. GALA coin projesi de bu özelliklere sahiptir.

Bu kripto para birimi, Blockchain tabanlı oyunların geliştirilebileceği GALA Games isimli evrenin tokenidir. Ethereum tabanlıdır ve kriptografik açıdan oldukça güvenli olduğunu söylemek yanlış olmaz. Oynadıkça Kazan prensibine sahip olan bu evren, oyuncuların oyunlara ve oyun içi varlıklara etki edebilme imkanı verir. Böylece klasik oyunlardan çok daha farklı bir oyun deneyimi yaşama imkanı sağlar.

Ayrıca oku: “REEF Coin Nedir? – REEF Coin Yorum

Oyunlara olan ilginin sürekli artması, Blockchain tabanlı oyunlara daha fazla merak duyulmasına neden olmaktadır. Bu ise GALA evreninin daha fazla kullanılacağı şeklinde yorumlanabilir.

Söz konusu evrenin tokeni olan GALA, ilgili evredeki alışverişlerde ve diğer işlemlerde etkin olarak kullanılır. Maksimum arzı 50 milyar olarak belirlenmiş olup, günümüzdeki arz miktarı ise 35 milyardan fazladır. Toplam arz bu seviyede olmasına karşın dolaşımdaki GALA coin miktarı ise 7,5 milyar seviyesindedir.

GALA CoinPin
GALA Coin

GALA Coin Fiyat

GALA coin fiyat, 0,54 $ seviyelerindedir. Son günlerdeki kripto piyasalarındaki hareketlenmeden nasibini alan ciddi anlamda değer kazanmıştır. Bir ara 0,71 $ seviyelerine kadar çıkmış ancak piyasaların dalgalı durumu nedeniyle yeniden 0,55 $ bandına inmiştir.

GALA fiyat konusu kadar bu kripto para birimiyle yapılan işlemlerin hacmi, toplam değeri gibi konulara da değinmek gerekir. Dolaşımda olan tüm GALA coinlerin toplam değeri yaklaşık 380 milyon $ seviyesindedir. Arzın tamamının dolaşımda olması durumunda toplam değer yaklaşık 2 milyar $ seviyesine kadar çıkabilmektedir. Dolayısıyla GALA COİN Geleceği hakkında çok yorum yapılan oldukça da önemli bir kripto para birimidir.

İlgili içerik: “CEEK Coin Nedir? – CEEK Coin Yorum

Diğer kripto varlıklarında olduğu gibi burada da değeri, yani fiyatı belirleyen en önemli unsurun işlem hacmi olduğu unutulmamalıdır. Son 24 saatlik verilere bakıldığında işlem hacminin 205 milyon $ seviyesinden daha yüksek olduğu görülecektir. İşlem hacminin bir önceki güne göre %11 artması da söz konusu para birimi açısından oldukça önemli bir detaydır.

GALA Coin Geleceği

Kripto dünyasında kısa ve uzun vadeli yorumlar yapmak, özellikle de altcoinler açısından oldukça zordur. Bu durum GALA Coin geleceği için de geçerlidir. 2021 Aralık ayının hemen başında değeri 0,70 $ seviyesine kadar çıkmıştır. İşlem hacmi ise 4,7 milyar $ olmuştur. Ancak bu zirveden sonra hızlı bir düşüş trendine girmiş ve ayı sezonuyla birlikte çok ciddi değer kaybetmiştir. 0,02 $ gibi dip sayılacak seviyeleri görmüştür.

GALA Coin fiyatı, yatırımcıların Bitcoin başta olmak üzere kripto dünyasına genel bakışına bağlı olarak değişiyor. Bu bakış ise FED tarafından izlenen politikadan fazlasıyla etkileniyor. Bilindiği gibi FED, art arda faiz artışına yaparak sıkılaşmaya gitmiş ve piyasadaki para arzını kısmıştı. Bu ise tüm kripto paraların değer kaybetmesine neden olmuştu. Ancak bu politikadan enflasyonun da düşmeye başlamasıyla birlikte vazgeçeceği tahmin ediliyor. Böyle bir durumda GALA Coin geleceği son derece parlak olacaktır. Ancak bunların yatırım tavsiyesi olmadığının unutulmaması gerekir.

Yorum yapın