FTT (FTX) Token ile CZ Anlaştı – FTX Borsası Hareketlenebilir!

FTT (FTX) Token, geçtiğimiz günlerde CZ ile ters düşmüş ve FTX Borsası $5 kadar iniş göstermişti ancak yeni bir FTT-CZ anlaşması Twitterdan duyuruldu: FTX Listelenecek Coinler ve FTX Token Yorum büyük ilgi görmeye başladı, peki FTT Coin Geleceği 2023 yılı için nasıl olacak?

İndikatörlere göre anlaşmadan sonra token toplanmaya başlamıştır, peki bu geleceğini olumlu yönde etkilese de yatırımcılarının dikkatli olması gerekmektedir: içeriğin devamında bahsedilen balinaların hareketlerinin ve token yorumlarının doğru okuması çok önemlidir.

FTT Coin Projesi Nedir?

FTT Coin Nedir?; FTT Coin, Ethereum, Solana ve Binance (BEP2) blok zincirinde aktif olarak kullanılan FTX ekosisteminin yeni nesil bir çözümüdür.

Avangard teknoloji olarak bilinen bu sistem içerisinde geleneksel metodolojiden kurtulan FTX, milyonlarca kullanıcıya çeşitli borsalarda FTT Token olarak hizmet vermeye başlamıştır. Blockchain zinciri içerisinde kendine yer edinen coin, finansal ekosistemi gereğince parçalı bir halde pek çok tokenden oluşmaktadır. Tokenlerin pek çoğu listeli olup borsalarda da aktif olarak işlem görmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR Web 3.0 Coinleri Nedir? | Yükselecek En İyi Web 3.0 Coinleri

FTT Coin Geleceği 2023

FTX-CZ anlaşması, FTT Token Yorum üzerinde değişikliklere neden olmuştur: $25 ila $30 bandından bir anda $5’lere kadar gerileyen coin, çevresine bir anda balinaları toplamıştır. Balinaların toplanması, pek çok coin takip eden bireyler için bir fırsat olarak görülmektedir. Zira, FTT yetkilileri, CZ ile anlaştıklarını ve sorun olmadığını da resmi hesaplarından duyurmuşlardır. Hal böyle olunca, düşükten alıp yüksekten satmayı düşünen bireyler, FTT üzerinde yaşanan hareketli dakikaları fırsata çevirmeyi düşünmektedir.

İndikatörlere göre bu anlaşmayla birlikte FTT’de büyük bir toparlanma olduğu da gündemde. Nihayetinde, geçtiğimiz günlerde FTX üzerinde her hafta FTT yakılmıştır. Coinin likidite sorununun olmasından dolayı CZ ile anlaşma yapmış ve likidite sorununa çözüm bulması istenmiştir. Coinler arasında en büyük likidite sağlayıcısı olarak görülen FTT’nin böyle bir sorunla karşılaşması pek çok kimseyi şaşkına uğratsa da kısa vadede çözüm bulunmuş gibi durmaktadır.

FTX Borsası Pin
FTX Borsası

FTT Coin Yorum 2023

FTT Coin Yorum içerisinde uzun vadede değerlendirilebilecek bir yatırım gibi görünse de çok kırılgan yapıya sahip olmasıyla yatırımcılarını tedirgin etmektedir.

Kripto dünyasında çok önemli görülen kurum ve kuruluşlarla anlaşmazlık yaşayarak büyük değer kaybına uğraması veya likidite sorunu yaşaması da bunun en açık örneğini oluşturmaktadır. Ancak anlaşmazlıkların çözüme kavuşmuş olması da balinaları çevresine toplamaya yetmiştir. Nitekim, her coin kendi içerisinde balina çekememektedir ve kısa süre sonra büyük değer kayıpları da yaşamaktadır. FTT Coin Yorum 2023 yılı için balinaların gelmesiyle umut dolu görünse de tokenin değerinin $25 ila $30 ulaşması için büyük bir yakım gerekmektedir: tutarın da FTX bünyesinde olmaması büyük bir soru işareti oluşturmaktadır. Ancak eğer FTX kendi içerisinde borsadan silinecek duruma düşerse Lunanın yaşadığı bunalımdan daha kötü hale düşebilir. Bununla birlikte borsadan silinmezse ve Boğa zamanına kadar mevcut konumunu koruyabilirse yaklaşık $40 ila $50 bandına ulaşabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBinance Pay Nedir? – Binance Pay Nasıl Kullanılır?

FTX Güvenilir Mi?

Likidite sorunu yaşamasından dolayı CZ ile tekrardan anlaşmayı başaran FTX, inişli ve çıkışlı bir grafik ile yatırımcılarının güvenini kırmaktadır. Bununla birlikte, pek çok yeni yatırımcı da mevcut grafiklerinden dolayı güven sorunu yaşadığını dile getirmektedir. Özellikle Merge birleşimi ve Luna krizi, kripto dünyasına olumsuz bir yaklaşım beslemesine neden olmuştur. Kriptoların kırılgan yapısı ve sürekli inişli ve çıkışlı grafiği, gerek uzun vade gerekse de kısa vadede pek çok yatırımcının zarara uğramasına neden olmuştur. Peki, aynı durum FTX içinde geçerli olabilir mi?; işte cevabı içeriğin devamında…

FTX Güvenilir Mi?; FTX, iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA), özel cüzdan ve şifreli koruma ile en güvenilir coinlerden bir tanesidir: kurulduğu günden bu yana hiçbir siber saldırıya uğramamış ve yüksek güvenlik önlemleriyle dikkat çekmeyi başarmıştır.

Güçlü şifreleme yöntemleri, kullanıcı kişisel bilgilerinin cüzdanlarda muhafaza edilmesi ve varlıkların da cüzdanlarda saklanmasıyla güvenilir bir coin görünümü vermektedir.

FTX Listelenecek Coinler Nelerdir?

FTX Yeni Listelenecek Coinler içerisinde, FTX’in yerel kripto birimi olan FTT, fan tokenleri de bünyesinde toplamayı başarmıştır: böylece gerek taraftar ayrıcalıklarından gerekse de borsa komisyon indirimlerinden faydalanan pek çok kimse, alım konusunda teşvik edilmeye çalışılmaktadır. Hal böyle olunca pek çok yeni coin FTX içerisinde yer almış ve yeni anlaşmalarda coinin mevcut durumunda ilerleme kaydedilmiştir.

FTX Listelenecek Coinler;

 1. Manchester City Fan Token
 2. Inter Milan Fan Token
 3. Galatasaray Fan Token
 4. PSG Fan Token
 5. FC Barcelona Fan Token
 6. Bitcoin (BTC)
 7. Ethereum (ETH)
 8. Ripple (XRP)
 9. Ftx (Ftt)
 10. Litecoin (LTC)
 11. Solana (SOL)
 12. DogeCoin (DOGE)
 13. Polkadot (DOT)
 14. Dash (DASH)
 15. Shiba Inu (SHIB)
 16. Avalanche (AVAX)
 17. Ravencoin (RVN)
 18. Waves (WAVES)
 19. Ontology (ONT)
 20. Harmony (ONE)
 21. Cosmos (ATOM)
 22. Eos (EOS)
 23. Stellar (XLM)
 24. Aave (AAVE)
 25. Tezos (XTZ)
 26. Enjin Coin (ENJ)
 27. Maker (MKR)
 28. Polygon (MATIC)
 29. OMG Network (OMG)
 30. Ziliqa (ZIL)

FTX, yeni anlaşmalarda borsasına yeni coinler katarken listelendiği borsalarda da hareketlilik olmuştur.

AYRICA OKUArpa Coin Yorum, Arpa Coin Nedir?

 

FTT (FTX) Token Pin
FTT (FTX) Token

FTX Coin Hangi Borsalarda Var?

Coinlerin borsalarda listelenmesi, gerek değeri gerekse de yatırımcıların güveni açısından çok önemlidir. Dolayısıyla, FTX, her ne kadar yatırımcıları çevresine toplamayı başarmış olsa da nerelerde listelendiği de merak edilen konular arasındadır.

FTX Coin Hangi Borsalarda Var?

 • FTX Borsası
 • Binance
 • Gate io
 • Kucoin
 • Huobi
 • Bitstamp
 • Bybit
 • Uniswap
 • Coinone
 • Bitfinex

NFT oluşturma, Türkçe dil desteği ve kullanıcı dostu tasarımı ile FTX, yukarıdaki borsalarda listelenmektedir. Güncel olarak değer kaybı yaşaması ise pek çok yatırım fırsatını beraberinde getirmektedir. Ancak kriptoların tamamında olduğu gibi FTT (FTX) Token alınması ve satılmasında riskler, tamamen yatırımcıyı bağlamaktadır: FTX Borsası üzerindeki hareketlilik göz önünde bulundurulurken bu içeriğinde yatırım tavsiyesi olmadığı ve sadece kişisel görüşlere dayandığı hatırlanmalıdır.

Can Göktürk

Beyaz Finans, SEO-LSI kurallarına bağlı olarak özgün, kullanıcı odaklı ve arama motorlarına uygun şekilde profesyonel içerik üretir. İçerik yazdırmak ve üst sıralarda yer almak için bizlere ulaşarak ekibimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca reklam ve iletişim bölümüne göz atarak Beyaz Finans ile iş birliği projesinde yer alabilirsiniz. E-Mail: global.beyazfinans@gmail.com
Yorum yapın