FLOKİ Coin Nedir? – Floki Coin Yorum

FLOKİ Coin, FLOKİ Inu, hem Ethereum hem de Binance Smart Chain tabanını kullanan çapraz zincir teknolojili bir kripto para birimidir, uzmanların Floki Coin Yorum hakkında konuşmak gerekirse bu token, Shiba adlı şaka tokeninin üyeleri ve hayranları tarafından kurulmuştur. Bu nedenle Floki Inu adını Shıba Inu’dan almıştır. Floki tokeninin anlık arzı maksimum 10 trilyondur, bu nedenle bu coine olan talep ve ilgi oldukça fazladır.

Floki coinin bir diğer özelliği yatırımcılarına ödüller sunmasıdır. Yatırımcılar Floki Inu ile her işlem yaptığında cüzdanlarına bu coin eklenmektedir. Yatırımlarını bu coine yapmak isteyen kişiler iki şekilde Floki coin satın alabilmektedir. Bu yöntemlerden ilki merkezi olan kripto borsalarından coin satın almaktır. Diğer yöntem ise PancakeSwap veya UniSwap gibi merkezi olmayan borsalar üzerinden coin satın almaktır.

Ayrıca Oku: “XLM Coin Nedir? | XLM Coin Yorum

Floki Coin

Floki Coin son dönemlerde oldukça fazla ilgi gören Dogecoin ve Shiba coin gibi şaka amaçlı üretilen coinlerin ardından piyasaya çıkmıştır. Floki coin tanımlanmak istediğinde halkın coini ifadesi kullanılmaktadır. BU proje Elon Musk’ın kardeşi Kimbal Musk tarafından yürütülmektedir.

Floki coin yorumları, bu coinin geleceği hakkında yatırımcılara fikir vermektedir. Öyle ki kısa süre içerisinde büyük bir ilgiyle karşılanmış ve yatırımcıları kendine çekmeyi başarmıştır. Bu nedenle pek çok yatırımcı öncelikle Floki coin yorumlarını dikkate alıp yatırımlarını yapmaktadır.

FLOKİ Coin YorumPin
FLOKİ Coin Yorum

Floki Coin Hangi Borsada?

Son dönemlere damga vuran alt coinlerden biri olan Floki coinin hangi borsalardan alındığı yatırımcıların merak ettiği konulardan biridir. Floki Inu, Binance ve Coinbase gibi borsalarda listelenmemektedir. Gate.io, Uniswap, Poloniex, PancakeSwap, Hotbit, MEXC gibi önemli kripto para borsalarında Floki coin listelenmektedir. Yatırım planını Floki coin üzerine yapan kişiler, bu borsaların herhangi birinden coin satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Ayrıca Oku: “GWIND Hisse Yorum, GWIND Hisse Nedir?

Floki coin yorumlarına bakıldığında Floki coinin yer aldığı borsalar, yapılan işlemler, fiyat değerleri ve arzı gibi merak edilen tüm soruların yanıtlarını bulmak mümkündür. Floki coin yorumları bir de bu coinin geleceği hakkında detaylı bilgi edinmeyi sağlar. Bu nedenle yatırımcılar genellikle Floki coin yorumlarını esas alarak yatırımlarını planlamaktadır.

Floki Coin Geleceği

Floki Inu temelinde çapraz zincir teknolojisini kullanmaktadır. Ethereum ve Binance akıllı zincirde yer alan bu coin, yatırımcıların güvenini kazanmayı başarmış kripto paralardan biridir. Güvenilir bir yapıda olması, bu coine karşı olan talebin artmasını sağlamaktadır. Popüler meme tokenlerinden biri olan Floki coini şu an 360 binden fazla kişi elinde tutup yatırım planı yapıyor. Bu tokenin en yüksek arz seviyesi ise 10 trilyondur. Dolaşımdaki arz miktarı ise 9.19 trilyondur.

Floki token ile işlem yapan kullanıcılardan %3 kadar komisyon kesilmektedir. Alınan bu komisyon ile Floki coinin gelişmesi, ortaklık sağlanması, hayır girişimleri gibi işlemler yapılmaktadır. Bu bağlamda Floki coin, dünyayı daha güzel bir hale getirmek için kolları sıvıyor diyebiliriz. Floki coin hem bir şaka tokeni olması hem de Elon Musk’ın kardeşi Kimbal Musk tarafından kurulması sayesinde büyük çapta bir kitleye ulaşarak popüler hale gelmiştir. Bu sayede bu coine olan ilgi ve talep artmış, yatırımcıların gözde coinlerinden biri haline gelmiştir. Tabi bu durumda Floki coin yorumlarının da etkili olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Floki Coin Fiyat

Kripto para yatırımcılarının en fazla merak ettiği sorulardan biri de Floki coin fiyatıdır. Floki coin yorumlarını değerlendirerek bu coine yatırım yapmak isteyen fazla sayıda yatırımcı vardır. Floki coin fiyatları ise şöyledir: anlık Floki coin fiyatı 0.0002019 TL’dir. Dolar bazındaki fiyatı ise 0,00001078’dir. Kripto para piyasalarında sıralama olarak 260. sırada yer alır.

Yorum yapın