Fasttoken (FTN) Geleceği 2024 – Kaç TL?

Fasttoken (FTN), finans ve kripto varlıklar içerisinde hız, verimlilik ve güven üçgeni çerçevesinde ortaya çıkmıştır. Oyun, ödeme ve hizmet aracı olarak kullanılabilen FTN, Fastex ekosistemindeki platformlarda yerel para birimi olarak kullanılır.

Fastex ile oldukça kullanışlı olan ve hızla değer kazanan Fasttoken (FTN)’ye daha yakından bakalım.

Fasttoken (FTN) Nedir?Pin
Fasttoken (FTN) Nedir?

Fasttoken (FTN) Nedir?

Fasttoken (FTN), teknoloji firması SoftConstruct tarafından desteklenen Web 3.0 odaklı ekosisteme sahip Bahamut dijital varlığıdır. Fastex ekosisteminde yerel para birimi olan FTN ERC20 tokeni olarak Ethereum Ağı’nda yer alır. FTN koduyla yaklaşık olarak on iki farklı kripto para borsasında listelenmiş durumdadır.

Bahamut’un yerel kripto parası olan FTN, aynı zamanda Ethereum Ağı’nda ERC20 tokenı olarak da kullanılabilmektedir. FTN’in Bahamut Blockchain ekosistemi içindeki yerini güçlendirirken, aynı zamanda Ethereum’un geniş ve etkileyici ağına da entegrasyonunu vurgulamaktadır.

FTN, kullanıcılarına Bahamut’un sunduğu avantajlarla birlikte Ethereum’un sağladığı fırsatları bir araya getirerek benzersiz bir dijital varlık deneyimi sunma potansiyeline sahiptir. Kullanıcı gizliliği ve güvenliği konusuna da büyük önem verir. Özel anahtarlar ve şifreleme teknolojileri ile kullanıcıların dijital varlıklarını korur. Bu da kullanıcıların güvenle işlem yapmalarını sağlayarak, FTN’i sektörde güvenilir bir dijital varlık haline getirir.

Fasttoken (FTN) Avantajları Nelerdir?

Pek çok kripto para borsasında listelenen Fast Token, iş ortaklarına kolay düzenleme fırsatı sunar. SoftConstruct ağındaki her kullanıcı, FTN’yi oyun, ödeme ve hizmet aracı olarak kullanma imkanına sahiptir. SoftConstruct Kripto Ödül Programı, ağdaki tüm kullanıcıların günlük ve aylık faaliyetlerinde FTN kullanma veya elde tutma avantajlarından faydalanmalarını sağlar.

FTN, Fastex ekosistemine özgü olarak tüm blok zinciri tabanlı uygulamaları ve blok zinciri ile ilgili uygulamaları destekleyen yerel bir para birimidir. Fastex Chain blockchain çözümünün yerel token’ı olan FTN, stake yapmak ve blok doğrulama ödülleri için bir para birimi olarak kullanılır.

Fastex ekosistemi içindeki ürün ve hizmetler, kullanıcılara FTN kullanma veya elde tutma konusunda çeşitli avantajlar sunar. Bu sayede, FTN hem SoftConstruct ağındaki işlemleri kolaylaştırır hem de Fastex ekosisteminde çeşitli fırsatlar sunar.

Fasttoken (FTN) Geleceği 2024Pin
Fasttoken (FTN) Geleceği 2024

Fasttoken (FTN) Geleceği 2024

Fasttoken, SoftConstruct Kripto Ödül Programı aracılığıyla kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Program, FTN’nin kullanımını ödüllendirerek ağdaki tarafları teşvik eder. Günlük ve aylık faaliyetlerde FTN kullanma veya elde tutma, kullanıcılara ek kazanç sağlar. Böylece FTN’nin benimsenmesini artırabilir.

Fasttoken (FTN) geleceği 2024 yılı içerisinde yüzde 15 ila yüzde 23’lük bir büyüme seviyesine ulaşabilir. Değerini 1 adet FTN $2.50 ila $3.0 seviyelerine yükseltebilir. İş birliği projeleriyle farklı kripto para borsalarında listelenmesiyle birlikte popülerliği günbegün artabilir.

Avrupa’nın en büyük kripto para birimlerinden bir tanesi olan WhiteBIT ile iş birliği yaparak FTN koduyla listelenmeye başlayan Fast Token, değerini giderek artırmaktadır. Buralar değerlenmeden piyasa katılımcılarının pozisyon olması pişman olmamak adına fırsat olarak görülebilir.

Daha önce benzer durumlar, piyasadaki güvenin artması ve yatırımcıların FTN gibi kripto varlıklara olan taleplerinin artması ile bağlantılıdır. Açık faiz’deki artış, FTN’ye olan talebin sürdürülebilir olduğunu ve piyasadaki güçlü temellere dayandığını göstermektedir. Ayrıca, pozitif fonlama oranı, FTN’nin likiditesinin sağlıklı olduğunu ve uzun vadeli büyümeyi desteklediğini işaret etmektedir.

Fasttoken (FTN) Fiyat Tahmini 2024

Fastex’in resmi kripto para biri olan FTN’nin 1 adeti 1.60 ila 1.75 USDT arasında değere sahiptir. Token, son bir ayda gösterdiği etkileyici %12’lik artışla piyasalarda dikkat çekici bir ralliye imza attı. Hızlı yükseliş, Açık Faiz’in ve Fonlama Oranı’nın artmasına neden olmuştur. Faizler dikkate alındığında en yüksek seviyesine henüz yaklaşmadığı söylenebilir.

Fastex ekosisteminin yerel para birimini olan Fasttoken (FTN)’nin fiyat tahmini.

  • Fiyat tahmini: 1 FTN – 2.3400 USDT
  • Güncel değeri: 1 FTN – 1.6400 USDT

Açık faiz’in sürekli artışı ve pozitif fonlama oranının durumu, COVID şokunun ardından başlayan boğa piyasasının erken aşamalarını hatırlatmaktadır. Bu senaryo da yatırımcıların FTN’ye olan ilgilerinin giderek arttığını göstermektedir. Orta ve uzun vadeli perspektiften bakıldığında şüphesiz olumlu bir sinyal taşımaktadır.

Fasttoken (FTN) geleceği, piyasa katılımcısına bilgi vermek amacıyla oluşturulmuştur. Beyaz Finans ekibi, yatırım danışmanlığı yapmadığı gibi okuyucusuna sunduğu hiçbir veri de yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

Can Göktürk

Beyaz Finans, SEO-LSI kurallarına bağlı olarak özgün, kullanıcı odaklı ve arama motorlarına uygun şekilde profesyonel içerik üretir. İçerik yazdırmak ve üst sıralarda yer almak için bizlere ulaşarak ekibimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca reklam ve iletişim bölümüne göz atarak Beyaz Finans ile iş birliği projesinde yer alabilirsiniz. E-Mail: global.beyazfinans@gmail.com
Yorum yapın

1