Farmasi Girişimci Nasıl Olunur?

Farmasi Girişimci Nasıl Olunur?; bu konu son dönemlerin trend işlerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir, ek gelir veya yeni bir meslek sahibi olmak isteyenler için önemli bir seçenek olduğu söylenebilir. Peki, Farmasi nedir? Farmasi girişimci nasıl olunur? Avantajları nelerdir? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını ve Farmasi girişimci ile ilgili diğer ayrıntıları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMackbear Coffee Bayiliği

Farmasi Nedir?

Farmasi Nedir?; Farmasi; kişisel bakım, güzellik, sağlık ve ev ürünleri alanlarında üretim ve satış yapan uluslararası bir şirkettir. 2003 yılında kurulan şirketin kurucusu Cevdet Tuna’dır. Tuna, Goethe Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Tan Laboratuvarı’nı kurmuş ve Farmasi’ye giden ilk adımı bu şekilde atmıştır.

Farmasi, doğrudan satış siteleri içerisinde dünya çapında 32.sırada yer almaktadır. Merkezi İstanbul’da olan şirket, 125 farklı ülkeye satış yapmakta ve ürün göndermektedir. Söz konusu nitelikleri nedeniyle ülkemizin de en önemli şirketlerinden biri olarak dikkatleri çekmektedir.

Şirket, kendine ait bir satış ağına sahiptir ve gerekli şartlara sahip olan gerçek kişiler bu ağa dahil olabilmektedir. Bu şekilde satış ağını ciddi şekilde genişleten şirket, yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. Elde ettiği bu başarıdan, ağda yer alan girişimciler de pay almaktadır. Farmasi girişimci olmak, işte bu yüzden son derece avantajlıdır. Ancak bu işte başarılı olabilmek için insan ilişkilerinin gelişmiş ve pazarlama yeteneğinin yüksek olması gerekir.

Farmasi Girişimci Nasıl OlunurPin
Farmasi Girişimci Nasıl Olunur

Farmasi Girişimci Nasıl Olunur?

Farmasi girişimci olmak için öncelikle gerekli olan şartları sağlamanız gerekir. Eğer bu şartları sağlıyorsanız, aşağıdaki adımları izleyerek üye olabilir ve hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

 • Farmasi resmi sitesindeki Girişimci Ol bölümüne giriş yapın.
 • Girişimci bölümünü seçin.
 • Açılan ekrandaki ilgili bölümlere ad, soy ad, telefon, adres ve diğer istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak yazın.
 • Girişimci sözleşmesi ve aydınlatma metnini okuyarak onaylayın.
 • Zorunlu bilgileri eksiksiz olarak doldurduğunuza emin olduktan sonra Kaydet butonuna basın ve işlemi tamamlayın.

Eğer bir sponsor bulduysanız, sponsorunuzdan sizi üye yapmasını isteyebilirsiniz. Ad, soy ad ve telefon gibi gerekli bilgileri vererek, sisteme kısa sürede sponsorunuz aracılığı ile üye olabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Şartları Nelerdir?

Farmasi’ye üye olmak için adayların bazı özelliklere sahip olması ve bazı şartları yerine getirmesi gerekir. Üyelik sırasında istenen şartlar şu şekildedir:

 • 18 yaşını doldurmuş olma
 • C. vatandaşı olma
 • Sponsor koduna sahip olma

18 yaşını dolduran, yani reşit olan herkes Farmasi girişimci olabilir. Bunun için ilk olarak sponsor kodu bulunması gerekir. Doğru sponsor, doğru yönlendirmeler yaparak doğru yolda ilerlemenize katkı verir. Eğer sponsor kodu bulamazsanız, sistem tarafından otomatik olarak bu kod tanımlanacaktır.

Sponsor kodu, hangi ekibe dahil olacağınızı belirler. O ekip içerisinde yer alırsınız ve ekiptekilerin özelliklerine bağlı olarak karşılıklı yardımlaşabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Avantajları Nelerdir?

Farmasi’ye üye olmanın farklı avantajları vardır. Bu avantajlara geçmeden önce ilk olarak yeni bir işe sahip olduğunuzu vurgulamak isteriz. Eğer sosyal çevreniz geniş ve onlara yönelik ürünlerin ne olduğunu biliyorsanız, tahmin ettiğinizden yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu noktadaki diğer avantajlar ise şu şekildedir:

 • Mr Wipes (temizlik) ve kozmetik ürünlerini %30 daha ucuz alma
 • Nutriplus ve Cevdet Tuna ürünlerini %40 daha ucuz alma
 • Satış karı elde etme
 • Satış yaparak teşvik hediyeleri kazanma
 • Ekibinizi büyüterek yüksek kazançlar elde etme
Farmasi’ye Üye Olunca Gelen Hediyeler

Farmasi’ye üye olunca gelen hediyeler, bu işin bir diğer avantajı olarak ifade edilebilir. ilk 3 ay 250 TL puana ulaştığınızda sırasıyla alacağınız hediyelerden bazıları şunlardır:

 • 1 adet BB krem 02 Light To Medium 25 ML, 1 adet Nutriplus Tahıllı Kahve ve Keratin & Biotin Saç Maskesi 30 ML
 • 1 adet Sarımsaklı Şampuan 500 ml, 1 adet Cevdet Tuna At Kestanesi Masaj Jeli 125 ml ve Aloevera ve Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu 112 gr
 • 1 adet Hera 65 ML EDP Kadın Parfümü

Farmasi girişimci için verilen bu hediyeler, şirket politikaları gereğince farklılık gösterebilir.

Yorum yapın