Evde Yapılabilecek İş Fikirleri – Ek Gelir Fikirleri Nelerdir?

Evde Yapılabilecek İş Fikirleri sermayeli ve sermayesiz olmak üzere ikiye ayrılır ve Ek Gelir Fikirleri ile yeni bir iş modeli oluşturarak maliyeti düşük yeni bir başlangıç yapılabilir, Para Kazanma Yöntemleri ile sizde Evde Ek Gelir sahibi olmak ister misiniz?

Günümüzün sosyo-ekonomik şartları göz önünde bulundurulduğunda her fırsatın değerlendirilmesi gerektiği bilinmektedir Hal böyle olunca, sermaye koymadan yapılabilecek işler internet teknolojisinin de gelişmesiyle birlikte oldukça popüler olmuş durumdadır.

Sizde bu klavuz sayesinde cinsiyet fark etmeksizin kendinizi geliştirebilir ve bir pazar oluşturabilirsiniz. Üstelik kendi işinizin patronu olacak ve çalışma saatlerini kendiniz belirleyeceksiniz. Hünerlerinizi de yaptığınız işlerle birleştirmeniz halinde elde edeceğiniz geliri arttırabilirsiniz. Fiyatları belirlemek de sadece sizin elinizde olacaktır ve bu doğrultu da özel müşteriler de bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİREvden Para Kazanma Yolları

Düşük Sermayeli Evde İş Fikirleri

Ev ortamında çalışarak işlerinizi daha fazla büyütebilir ve ek gelirinizi ana gelire çevirebilirsiniz. Unutmayın bir odanın köşesinden çıkıp imparatorluk kuran pek çok kişi bulunmaktadır.

Düşük Sermayeli Evde İş Fikirleri;

 • Evde yazma dikerek para kazanma
 • Evde çağrı hizmeti yapmak
 • Evde taş ve ip alarak tesbih yapmak
 • Evde nikah şekeri hazırlama
 • Evde doğum günü pastası hazırlama
 • Evde kurdele hazırlama
 • Evde ambalaj hazırlama
 • Ev yemeği hazırlama ve dağıtma
 • Farklı diller biliyorsanız çeviri yapabilme

Bu iş fikirleri arasında günümüzde çağrı hizmeti mesleğinden sonra yazma dikerek gelir elde etme giderek popüler olmaktadır: gerek erkek gerekse de kadınlar, evde hünerlerini bir yazma üzerinde göstererek kendilerine bir pazar ortamı kurabilmektedirler. Bu noktada işleriniz kurabilmek ve kendi pazarınızı oluşturabilmek için sizlere rehber niteliğinde bir yazı hazırladık. Aşağıdaki adımları dikkatle takip etmeniz halinde sizde artık kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Düşük Sermayeli Evde İş FikirleriPin
Düşük Sermayeli Evde İş Fikirleri

Sermayesiz Para Kazanma – Yazma Dikerek Evde Para Kazanma Yolları

Evde Para Kazanma Yolları içerisinde Yazma Dikerek Evde Para Kazanma Yolları pek çok kimse tarafından araştırılmaktadır. Çünkü insanlık tarihinden günümüze kadar yazma dikerek pek çok insan gelir elde etmektedir: giyim ve kuşam insanların en temel ihtiyaçlarından bir tanesini oluşturmaktadır. Üstelik bu meslek için cinsiyetin de pek önemli yoktur ve dolayısıyla erkekler de dikiş yapabilmektedir.

Bu muhteşem zanaat için sermaye gibi maddi ağırlıklı şeylerden ziyade maneviyat daha fazla öne çıkmaktadır. Yazma dikerek Sermayesiz Para Kazanma, dikiş konusunda hiçbir birikiminiz olmasa da mümkündür, zaman içerisinde evin bir köşesinde başlayan firma hikayeleri oluşturulabilir. Azim ve hırsla zaman içerisinde moda tasarımcısı, fabrika sahibi ve hatta özel bir dikim evi sahibi olabilirsiniz.

Yazımızı okumaya devam ederek bu iş üzerinden en kolay nasıl gelir elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yazma Dikerek Evde Para Kazanma YollarıPin
Yazma Dikerek Evde Para Kazanma Yolları

 En Kolay Para Kazanma Yolları: Yazma Dikmek

En Kolay Para Kazanma Yolları içerisinde yazma dikmek için hazır olarak farklı renklerde yazma alınır, yazmalara sadece iğne, iplik ve boncuk ile yeni bir şekil verilir: farklı şekillerde bir oya hazırlayarak yazmanın üzerine hayal gücüne bağlı olarak dikilir.

Yazma dikmek en az sermaye harcayarak gelir elde edebileceğiniz bir yöntem olarak karşınıza çıkacaktır. Tamamen size özgü yaptığınız yazmalar ile tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Tek kat zürafa veya papatya modellerini kendinize göre yorumlayarak yazmalara yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunun yerine tamamen hayal gücünüze bağlı bir oya çıkararak yazmanıza dikebilirsiniz. Peki yaptığınız bu yazmaları nerelerde satabilir ve büyüyebilirsiniz?

Evde Oturarak Para Kazanma: 4 Adımda Yazma Nerelerde Satılır?

Üretilen el emeği göz nuru yazmalar ile Evde Oturarak Para Kazanma için yazmalar üretildikten sonra pazarlamasını ve reklam yapılması gereklidir: hiçbir ücret ödemeden çok fazla kişiye ulaşabileceğiniz sosyal medya platformları ile ek gelir elde edilebilir.

Erkekler ve Bayanlar için Kolay Para Kazanma Yolları içerisinde öne çıkan yazma dikmek 4 farklı platformda pazarlanır;

 • Facebook hesabınızdan ikinci el satış gruplarına girerek yazmalarınızı paylaşabilirsiniz. Böylece hem müşteri hemde reklam yapma fırsatınız olacaktır.
 • Letgo uygulaması üzerinde yazmalarınızın detaylı resimlerini yükleyerek müşteri bulabilmeniz mümkündür.
 • YouTube hesabı açarak yazmayı yaparken videolarınızı çekebilir ve tanıtımınızı yapabilirsiniz. Üstelik zaman içerisinde platform üzerinden de gelir elde edebilirsiniz.
 • Instagram uygulamasında kendinize özel bir sayfa oluşturarak yazmalarınızı paylaşabilirsiniz. El emeği yazmalarınızın böylelikle hem tanıtımını yapacak hemde gelir elde edeceksiniz.

İlgili İçerik: “Tiktok Para Kazanma, Youtube Para Kazanma, Twitch Para Kazanma: Nasıl Aktif Edilir?

Evde Yapılabilecek İş Fikirleri içerisinde el emeği göz nuru yazma dikmek gerek sermayesiz olması gerekse de pazarlamasının kolay olmasıyla Para Kazanma Yöntemleri noktasında öne çıkmaktadır: Ek Gelir Fikirleri kişinin azim ve gayretine bağlıdır, dolayısıyla Evde Ek Gelir elde etmek için kişinin bulduğu fikrin üzerine gitmesi gereklidir.

Yorum yapın

1