En İyi Altcoinler 2024 – En Çok Artış Beklenen Coinler

En iyi altcoinler içeriğimizde, Bitcoin (BTC) dışındaki yükselecek coinler içerisinde yer alan en çok artış beklenen coinler hakkında detaylı bilgilere yer verilecektir.

Dolaşımda bulunan 20.000 fazla altcoin bulunmaktadır ve bu dijital paralar portföylere eklenmeyi beklemektedir. Bu dijital varlıkların yaklaşık 5.000’i son 4 ila 5 sene içerisinde oluşturulmuş ve yatırımcılara duyurulmuştur. Hal böyle olunca, yatırımcılar portföylerini genişletmeye çalışmaktadır ve altcoin listelerini genişletmektedirler.

Merge birleşimiyle de birlikte bazı altcoinlerin parametrelerinde değişkenlik olacağı herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle güncellemeyle birlikte ETH değer kaybetmiştir ve stake sistemine geçilmesiyle de birlikte altcoinlere yönelimin artacağı da tahmin edilmektedir.

Altcoin Nedir, Ne İşe Yarar?Pin
Altcoin Nedir, Ne İşe Yarar?

Altcoin Nedir, Ne İşe Yarar?

Altcoin tabiri, Bitcoin (BTC) dışında yer alan tüm dijital varlıkların bütününü alternatif olarak ifade eder, BTC’ye nazaran dijital işlemler için daha uygun bir yöntem sunmaya yarar. Süreç içerisinde altcoinlerin sayısı ve piyasa içerisinde değeri artmıştır; Mart 2021 yılı itibariyle dijital varlıklar içerisinde payı yüzde 50’yi bulmuştur.

BTC’ye alternatif dijital varlıkların neredeyse tamamı BTC’yi taklit edecek bir alt yapı üzerine kurulmuştur, dolayısıyla BTC fiyatlarını ve analizlerini takip ederler. BTC üzerinde yaşanan pozitif veya negatif hareketler doğrudan altcoinleri de etkiler, bununla birlikte altcoinlerin bazıları da kendi ekosistemini geliştirerek pazaryeri oluşturmayı başarmıştır. Böylece BTC sinyallerinden bağımsız hareket edebilen bu altcoinler, kendi likidite havuzunu oluşturmuştur.

Altcoinler içerisinde bedava kripto para veren siteler içeriğimizi okuyarak coin kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kripto Para Ralli Ne Demek?

Kripto Para Ralli altcoin dijital varlıklarında boğa ve ayı piyasasında da gözlemlenebilen finansal varlıkların grafiklerde sürekli artış göstermesi anlamına gelmektedir. Kripto paralar rallisi genellikle kısa süre içerisinde çok hızlı bir ivme kazanır ve önemli fiyat hareketlenmeleri yaratır.

Rallilerin neden meydana geldiği tam olarak bilinmese de olağanüstü ekonomik gelişmeler ve siyasi olaylar dijital varlıklarda sarsıntıların yarattığı tahmin edilmektedir. Dolayısıyla olağanüstü veya kontrol edilemeyen durumlar yaşandığında parametrelerde yukarı yönlü dalgalanmalar gerçekleşir ve yatırımcılar tarafından sıklıkla ralli olarak ifade edilir ve yakından takip edilir.

Altcoinlerde Ralli Görülürse Ne Yapılmalı?

Dijital varlıklarda gözlemlenen ve yukarı doğru pozitif yönde bir dalgalanmaya neden olan ralliler, pek çok yatırımcı tarafından takip edilmektedir.  Çünkü ralliler çoğu altcoin yatırımcısı için pozitif bir anlam ifade etmektedir ancak risk yönetimi ve strateji oluşturmak çok önemlidir. Dijital varlıkların tamamı oldukça hassas, dinamik ve dış etkenlere açık para birimleridir, dolayısıyla hazırlıklı olunmaz ise büyük zararlara yol açabilir.

Altcoinlerde ralli görülürse yapılması gerekenler.

  • Büyük meblağlarla işlem yapmaktan olabildiğince kaçının.
  • Hisse senedi yatırım fonlarına yönelenler risk analizi yapmalıdır.
  • Yatırım stratejisi oluşturmalı ve buna göre altcoin seçimi yapılmalıdır.
  • Yüksek kazanç elde etme isteği bastırılmalı ve risk yönetimi yapılmalıdır.
  • Tek bir altcoine büyük yatırımlar yapmak yerine yatırımlar altcoinler arasında paylaştırılmalıdır.

Altcoin rallisi ne zaman noktasında BTC dışında yer alan alternatif dijital varlıkların merge birleşimiyle de birlikte yıl başından Şubat ayına kadar yukarı doğru bir dalgalanma yaşayacağı tahmin edilmektedir, dalgalanmaları yaşaması muhtemel dijital varlıklar 1inch; Algorand, My Neighbor Alice, Ankr, Cosmos ve Apecoin olacağı düşünülmektedir.

En İyi AltcoinlerPin
En İyi Altcoinler

En İyi Altcoinler 2024

Dijital varlıklarda yıl boyunca hareketlilik yaşanması beklenmektedir ve merge birleşimi hareketliliğin habercisi olarak görülmektedir. Merge birleşimiyle birlikte yatırımcılar Hangi Coin Alınır sorusuna cevap aramaktadır.

2024’ün en iyi altcoinler listesi.

1inch Coin Geleceği 2024 (1INCH)

İndikatörlere göre 1inch Coin Yorum yapmak için erkendir ancak merge birleşimiyle birlikte merkeziyetsiz coinlere yönelim artabilir. Dolayısıyla merkeziyetsiz bir dijital varlık olan 1inch Coin ERC-20 ve BSC alt yapısıyla değerlendirilmeye uygun görülmektedir. Ayrıca çift tabanlı altyapısı ile dikkatleri de üzerine toplayan bu coin güncel olarak 24 saatlik değişimle birlikte 9 ila 12 dolar seviyelerinde seyir etmektedir.

En popüler dijital varlıklar listesinde 3. sırada yer almasıyla birlikte 1inch Coin Geleceği yeni yıl yılı sonuna kadar hacminin 250.10’a çıkabileceği ve güncel fiyatının ise 20 ila 25 dolar seviyelerine yükseleceği tahmin edilmektedir.

Algorand Coin Geleceği 2024 (ALGO)

Hız, güvenlik ve merkeziyetsiz özellikleri ile öne çıkan ALGO Coin, açık kaynaklı bir dijital varlık olmasıyla bilinmektedir. Algorand Coin Yorum blok zincir ağında bir düğüm yaratmasıyla birlikte önümüzde ki günlerde yeni düğümler oluşturmaya fırsat verecek gibi görünmektedir.

Algorand Coin Geleceği, ETH platformuna dayanması ve ETH’nin de merge ile değer kaybetmesiyle birlikte ALGO Dijital Para değerini arttıracağı tahmin edilmektedir. Dijital varlıklar arasında ödeme yöntemi olarak kullanılmasıyla da değer kaybının minimum düzeyde olması beklenmektedir.

Alice Coin Geleceği 2024 (My Neighbor Alice Coin)

Blockchain tabanlı oyun sektörüne hitap etmesiyle birlikte Alice Coin Yorum anlamında en geniş yelpazeye sahip dijital varlıktır. Metaverse evreninde de aktif olan bu dijital varlık, değiştirilemez; dağıtılamaz veya kopyalanamaz ürünlerle birlikte yükseliş eğiliminde…

Alice Coin Geleceği, güncel olarak 840 ila 850.00 dolar bandında işlem hacmine sahiptir ve yıl sonuna kadar 1.000.00 bandını aşacağı tahmin edilmektedir. 24s değişiminde yüzde 0,83 değer kaybı görülse de 35 ila 40 dolar bandına demir atmış gibi görünmektedir. Alice Coin yıl sonuna kadar 60 dolar bandını aşacağı ve üzerinde sabitleneceği öngörülmektedir.

Ankr Coin Geleceği 2024 (ANKR)

Ankr Coin, dolaşım arzına bakıldığında $322.469.031 piyasa değeri ile 9.662.899.378 civarındadır. Ankr Coin Yorum buna dayanarak yapan uzmanlar yüzde 3 büyümesini yüzde 10’a kadar çıkarabileceğini de belirtmektedir.

Ankr Coin Geleceği, güncel olarak 0.60 ila 0.65 dolar arasında işlem görmesiyle birlikte yılı $1 üstünde kapatabileceği de beklentiler arasındadır. Merge birleşimiyle birlikte yüzde 3’lük bir büyüme gösteren Ankr Coin ilerleyen haftalarda daha büyük bir sıçrayış yapması da öngörülmektedir. Diğer altcoinlerle bağlantı konusunda sorunlar yaşadığı bilinmektedir ancak bunun da yıl sonuna kadar çözüleceği düşünülmektedir.

Cosmos Coin Geleceği 2024 (ATOM)

ATOM Dijital Para, balinaların yönlenebileceği bir dijital varlıktır ve bu yönüyle de ani dalgalanmalar yaşayabilmektedir. Dalgalanmalarla birlikte fiyat artışının da yaşanabileceği Cosmos Atom Coin Yorum yapmaya oldukça müsaittir.

Cosmos Coin Geleceği, eski bir proje olması ve sağlam kadroya sahip olmasıyla birlikte yıl sonuna kadar 1.000.00 dolaşım arzına ulaşacağı tahmin edilmektedir. Güncel olarak yaklaşık yüzde 12 ila 15 arasında bir büyüme ivmesi yakalayan ATOM Coin 305.00 dolardan işlem görmektedir. En değerli dijital varlıklar arasında gösterilen ve yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Cosmos, yükseliş ivmesi yakalayacağı düşünülmektedir.

ApeCoin Geleceği 2024 (APE)

NFT koleksiyonu olarak tanınan ApeCoin Yorum olarak çeşitlilik göstermektedir ve genellikle “Maymun” temalı içerikleri kapsamaktadır. Değiştirilmez tokenler içerisinde en popüler dijital varlıkları oluşturan APE Coin hacim ve arzı oldukça yüksektir. Son günlerde günlük olarak 5 milyon dolar hacim oranı yakalamayı başarmıştır.

APE Coin Geleceği, RSI ve MACD analiz sonuçlarına göre 300 ila 350 Türk lirası barajını aşacağı yönündedir. Yıl sonuna kadar ciddi bir fiyat artışı göstereceği düşünülen APE Coin $30 üzerinden işlem göreceği de tahmin edilmektedir.

En İyi Altcoinler içeriğinde tüm detayları ile En Çok Artış Beklenen Coinler incelenmiştir: daha fazlası için Kripto kategorimize bakabilir veya benzer içerik olarak yeni yıl için yapılan kripto tahminlerine göz atabilirsiniz.

Yorum yapın

1