Dimple Viski Fiyat 2023 – 70’lik Fiyat – Golden Selection

Dimple Viski Fiyat 2023, Dimple Viski 70’lik Fiyat ve Dimple Viski Golden Selection Fiyat içeriğimizde Dimple Viski türünün fiyatını, aromalarını ve yorumlarını inceleyeceğiz.

Dimple, Türkiye’de viski türleri arasında en fazla sevilen ve tercih edilen alkollü içecek (İçki) grubunda yer almaktadır. 1800 yıllardan beri viski üreten Dimple markası; 15 yıllık seri, Altın seri (Golden Selection), ve Pinch olmak üzere 3 farklı türü bulunmaktadır.

Dimple Viski Fiyat 2023 ⭐

Dimple Viski Fiyat 2023 yılında alkollü içeceklere gelen fiyat farklarıyla birlikte 299 TL‘den 859 TL‘ye kadar etkilenmesine neden olmuştur. Dimple Viski ise özel üçgen şişeye ve altın dişli kapağa sahip çok özel bir alkollü içecek türüdür. Dimple, bugün Avrupa’da Cameron Brid olarak bilinen bölgede John Haig isimli kişi tarafından bulunmuştur ve özel üretim tekniğiyle klasikler arasında yerini almıştır. Ayrıca özel olarak yakılmış meşelerden yapılmış fıçılarda bekletilen Dimple, en sağlam viski markaları arasındadır.

Dimple Viski alkollü içeceğin zamlardan sonra güncel fiyat 2023 listesi şöyledir:

 • Dimple Viski 100’cl Fiyat: ⚫ 859 TL
 • Dimple Viski 70’lik Fiyatı: 549.50 TL
 • Dimple Viski 35’lik Fiyatı: 229 TL
 • Dimple Viski Blended Scotch 12 YO 70’lik Fiyatı: 729 TL
 • Dimple Viski Golden Selection 15 YO 70’lik Fiyatı: 579 TL
 • Dimple Viski Golden Selection 15 YO 50’lik Fiyatı: 429 TL
Dimple Viski Fiyat 2023Pin
Dimple Viski Fiyat 2023

Dimple Viski 70’lik Fiyat ✨

Dimple Viski 70’lik Fiyat içerisinde Pinch, Golden Selection ve klasik serisi yer alırken $50 ila $85 arasında fiyatlandırılmaktadır. Viskinin her üç türü de farklı yöntemlerle fıçılarda bekletilmektedir. Bununla birlikte aromalarında ve içimlerinde de bekletilme türünden dolayı farklılıklar bulunmaktadır.

Amerika’da en çok satılan ve tüketilen deluxe sınıf viski olan Dimple, koyu altın renkli ve özel arpaların harmanlandığı bir tarım viskisi olarak öne çıkar. Dimple marka viski’nin 70’lik fiyatları:

70’lik Dimple 15 Years559 TL
Dimple Viski 15 Yıllık1.299 TL
Dimple Viski Fiyatı729 TL
Dimple Viski 70’lik Fiyat
Dimple Viski 70’lik FiyatPin
Dimple Viski 70’lik Fiyat

Dimple Golden Selection Fiyat ⚫

Dimple Golden Selection Fiyat noktasında Dimple viskinin en özel türü golden selection yani altın serisidir. Avrupa’da ve Türkiye’de en fazla aranan ve tüketilen türünü de Golden Selection serisi oluşturur. Şişesi orta gövdeli, rengi koyu altın sarısı, 30’dan fazla malt ve tahıl viskisinden harmanlanarak özel bir şekilde üretilir.

Tüketildiğinde burun ve damakta kahve veya mangoyu andıran bir tat bırakmasıyla meşhur olan Golden Selection, az buzla veya sek olarak içilebilmektedir. Tat ve aroma açısından içimi oldukça keyifli olan viskinin fiyatı zamlarla birlikte artmıştır.

Dimple marka alkollü içeceğin golden selection türünün güncel fiyat listesi

 • Dimple Viski Golden Selection 100’cl Fiyat: 599 TL
 • Dimple Viski Golden Selection 15 YO 70’lik Fiyatı: 619 TL
 • Dimple Viski Golden Selection 15 YO 50’lik Fiyatı: 429 TL
 • Amerika’da Dimple Fiyatı 2023: $50 ila $85
 • 50’lik Golden Selection Fiyatı: 359 TL

Dimple Golden Selection Kaç Yıllık?

Golden Selection, altın renkli yapısıyla yumuşak bal ve karamel aroması sayesinde sıkça tercih edilen alkollü bir içecektir. Estetik üçgen şişesi sayesinde “Pinch” adıyla da bilinen Golden Selection, 15 yıllık deluxe sınıf bir viskidir.

Glenkinchie malt viskisinden karışımını ve tadını alan Dimple, oldukça baharatlı ve meyveli bir alkollü içecektir. Amerika ve Avrupa taraflarında deluxe olarak birinci sınıf raflarda satılırken en fazla tercih edilen içecekler sınıfında da yer alır.

Dimple Viski Yorum

Dimple, Türkiye’de çok fazla tüketilse de şişesini görüp almak isteyen ancak tadını bilmeyen alkollü içecek tüketen kimselerde bulunmaktadır. Koyu altın renkli yapısı ve kendine özel üçgen şişesiyle, raflarda direkt olarak gözleri üzerine toplayan Dimple Viski, masalarda da fiyatının üzerinde bir görünüm sergilemektedir. İşte viskiyi daha önce tüketip yorum yapan alkollü içecek severlerin yorumları aşağıdadır.

Dimple Viski Yorumları

 • Dimple Viski, özel üçgen şişesi ve bal izlenimi veren tadıyla çok hoşuma gidiyor. Viski içeceksem dimpleden başkasını tercih etmiyorum.
 • Tahıl ve bal karışımını ağzınızın her yerinde hissediyorsunuz ve boğaz yakmıyor.
 • Reflü rahatsızlığım olmasına rağmen baharatlı ve karışımlı tadı rahatsız etmiyor. Gerçekten birinci sınıf bir viski.
 • Viski içeceksem dimple serisinden başkasını içmem gerçekten karışımın ağızda bıraktığı tat efsane.

Daha fazlası için aşağıdaki bağlantılardan benzer içeriklerimize göz atabilirsiniz ve yorum yaparak Beyaz Finans ekibine destek olabilirsiniz.

Sonuç olarak içeriğimizde Dimple Viski Fiyat 2023 içeriğinde üçgen şişesi, bal ve baharatlı tadıyla 30’dan fazla malt ve tahıl viskisinden harmanlanan Dimple Viski’nin güncel fiyatı, aroması ve yorumları ele alınmıştır.

Can Göktürk

Beyaz Finans, SEO-LSI kurallarına bağlı olarak özgün, kullanıcı odaklı ve arama motorlarına uygun şekilde profesyonel içerik üretir. İçerik yazdırmak ve üst sıralarda yer almak için bizlere ulaşarak ekibimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca reklam ve iletişim bölümüne göz atarak Beyaz Finans ile iş birliği projesinde yer alabilirsiniz. E-Mail: global.beyazfinans@gmail.com
Yorum yapın

1