COSMOS-ATOM Nedir? | COSMOS-ATOM Coin Yorumları

COSMOS-Atom Coin Nedir?;  içeriğimizde COSMOS-Atom Coin Yorumları  ve COSMOS-Atom Coin Projesi noktasında bilgi vereceğiz. COSMOS-ATOM coin, konsensüs algoritmaları tarafından desteklenen, merkezi olmayan paralel bir blok zinciri ağıdır, COSMOS-ATOM öncesinde blok zincirler çevre etkenlerine duyarsız bir halde ve etkileşim kuramadan etkileşim sağlamaktaydı. Bu nedenle işlem yapmak isteyen kullanıcılar zorluk yaşamakta ve güçlükle karşılaşmaktaydı. Cosmos coin sayesinde bu işlemler daha kolay bir hale gelmiştir.

Cosmos’un geliştirilmesindeki temel amaç, blok zinciri sektöründe görülen ve çözülemeyen ölçeklenebilirlik ve enerji tüketimi konularına kesin çözüm bulmaktır. Bitcoin ağının yavaşlığı ve pahalı kullanım sunması nedeniyle alternatif olarak üretilmeye başlanmıştır. Cosmos 2014 yılında kurulmuş, 2016 yılında yayımlanmış ve 2017 yılında satışa sunulmuştur.

Ayrıca ilgini çekebilir: “TLM Coin Nedir? TLM Coin Yorum

Coin Nedir?

Blokchain sektöründeki bazı büyük problemlerinin çözüme kavuşması için piyasaya sunulan Cosmos coin, bitcoin ağındaki yavaşlık ve pahalılık sorunlarına alternatif bir seçenek oluşturuyor. Merkeziyetsiz olması ile blok zincirinin karmaşık yapısını ve zorluklarını ortadan kaldırıyor. Bu kripto para birimine sahip yatırımcılar, ağın yönetiminde söz sahibi olmaya hak kazanıyor.

Atom Coin – Cosmos Coin

Cosmos coin, pek çok kripto para borsasında yer almaktadır. CoinMarketCap verilerine göre en yüksek işlem hacmine sahip coinlerden biridir. Bu durum onu yatırımcıların gözdesi haline getiriyor. Cosmos coin yorumları ele alındığında, bu coinin gelecek vaat ettiği tahmin ediliyor.

Cosmos coin protokolü, Hisse İspatı konsensüs algoritmasına dayanıyor. Bu durumda yatırımcıların güçlü bir bilgisayara değil, en fazla birikime sahip olması gerekiyor. Elinde çok sayıda Atom coin bulunan yatırımcılar, işlem doğrulama ve ödül kazanma gibi avantajlardan yararlanabiliyor. Bu noktada kurallara oldukça fazla önem verilmektedir. Belirlenen kuralların dışına çıkan yatırımcılar cezalandırılmakla birlikte elinde bulunan tokenleri de kaybetme riski ile karşı karşıya gelebiliyor. Bu bakımdan Atom coinin güvenliğe önem verdiği söylenebilir.

Cosmos Coin Yorum

Cosmos coin yorum verileri, yatırımcılar tarafından sık sık araştırılmaktadır. Verilere göre, Cosmos coin yatırımcıları, bu coine çekimser olarak yaklaşmaktadır. Piyasaya ilk çıktığı andan itibaren önceki dönem vaatlerini ve kullanıcılara sunulan avantajların yerine getirilmediğini gören pek çok yatırımcı, Cosmos coin düşüşlerini bu sebebe bağlamaktadır.

Cosmos coin yorumlarının tamamı elbette düşüşün uzun süreli olacağı yönünde değildir. Bu düşüş döneminin son bulacağı yönünde tahminler yapılmaktadır. Uzmanların tahminlerine göre Cosmos coin, beklentileri karşılayabilirse ciddi bir yükseliş yaşayacaktır.

Yatırımcıların Atom coin yorumlarını değerlendirerek yatırım yapmaları her zaman için doğru sonuç vermeyebilir. Bu nedenle Atom coin yorumları baz alınarak yatırım yapılmamalıdır. Araştırma yapılmadan yatırım yapılması, yatırımcıların ciddi zararlar ile karşılaşmasına neden olacağından dikkatli bir araştırma yapılması önemlidir. Burada yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Atom Coin YorumlarıPin
Atom Coin Yorumları

Cosmos Coin Haberleri

Kripto analistleri, kripto para yatırımcıları ve traderlarını dört altcoin için uyarıyor. Analist, Ethereum ve Binance coin dahil olmak üzere dört altcoinin rallilerinin pit stop seviyesine düşmesi bekleniyor. Bu altcoinler ise Near Protocol ve Cosmos coindir. Birbirlerine benzer yapıda olan bu altcoinler, düzeltici bir hamle için hazırlanıyor. Analistin Atom coin yorumu ise şöyle:

“Bu altcoinlerin grafiklerinin çoğu çok benzer bir yapıya sahip. Düşüklerden bir tür yuvarlak dip. Bence yukarı yön burada oldukça sınırlı. Her şey gerçekten Ethereum’a bağlı olacak. Çünkü liderleri o. ‘Cup And Handle’ veya ‘Double Bottom’ gelişine dikkat edin.” demiştir.

Atom Coin Geleceği

Atom coinin geleceği hakkında detaylı bilgi almak isteyen yatırımcılar, kripto para piyasalarını araştırmaktadır. Cosmos coin fiyatı 213,01 TRY’dir. Piyasa değeri ise 60.998.803.085 TL’dir. Günlük işlem hacmi 6.192.523.063 TL’dir. Tüm kripto para birimleri arasında 26. sırada yer alması, yatırımcıların Atom coin yorumlarını doğrudan etkilemektedir. 1 Atom coinin dolar fiyatı ise 11,88 USD’dir.

Atom Coin Grafik

Atom coin grafik yorumlarına göre Cosmos, son 24 saatte yükselişe geçmiştir. Piyasa değeri 61,6323,520, 993 TRY’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 286,370,297’dir.

Atom Coin Haberleri

En değerli 30 kripto para arasında 26. sırada olan Cosmos coin, Haziran ortasından bu yana dalgalanıyor. Bu durum Atom coinin yatırımcılarına ciddi avantajlar sağladı. En dip fiyattan alıp tepe fiyata satma avantajı elde eden yatırımcılara ciddi kazanç sağladı. Atom coin yorumlarına bakıldığında 0.236 Fibonacci geri çekilme seviyelerinde kırılma yaşanırsa Atom coin fiyatının 13 dolara kadar çıkacağı bekleniyor.

Atom Coin Fiyat Tahmini

Atom coin yorumları göz önünde bulundurulduğunda, bu coin hakkında gelecek tahminleri yapılmaktadır. 2022 yılı Atom coin tahminlerine göre ortalama değeri 13.08 dolar, 2023 yılı ortalama değer, 18,54 dolar, 2024 yılı ortalama değer, 26.93 dolar, 2025 yılı ortalama değer, 39.51 dolar, 2026 yılı için ortalama değer, 56.31 dolar, 2027 yılı için ortalama değer, 78.70 dolar, 2028 yılı için ortalama değer, 113.23 dolar, 2029 yılı için ortalama değer, 159.78 dolar, 2030 yılı için ortalama değer 236.75 dolar ve 2031 yılı için ortalama değer 343.97 dolardır.

Atom coin yorumları ve fiyat değerleri analistlerin tahminlerine göre belirlenmekte ve kesinlik içermemektedir.

Yorum yapın