Bol Sıfırlı Coinler 2024 – Sağlam Coinler

Bol Sıfırlı Coinler ve Bol Sıfırlı Sağlam Coinler içeriğimizde BTC’nin yükselişe geçmesiyle birlikte yükseliş eğiliminde olabilecek ve 1 Dolar altında güncel değeri bulunan coinler incelenmiştir.

BTC’nin yükselişe geçmesi diğer coinlerin değerini arttırabileceği herkes tarafından bilinen bir ögedir. Dolayısıyla küçük ve orta segmentte yatırım yapan veya yapmak isteyenler, bol sıfırlı diğer coinlere yönelerek kazanç elde etmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda düşünenlere özel olarak hazırladığımız içeriğimizde bol sıfırlı olan ve geleceği sağlam görülen coinler daha yakından incelenmiştir.

Kripto para için açılış ve kapanış saatlerini Kripto Para Açılış Kapanış Saatleri içeriğimizden görebilirsiniz.

Bol Sıfırlı Coinler 2023Pin
Bol Sıfırlı Coinler 2024

Bol Sıfırlı Coinler 2024

Bol Sıfırlı Coinler projesi; aktif topluluğu ve trend olma eğilimine göre değerlendirilerek az maliyetle çok coin alınması ve bununla birlikte değer kazanması halinde yüksek kazanç elde edilmesi düşünülmüştür. Çünkü az maliyetli olmasından dolayı risk durumu da oldukça düşüktür.

Çok sıfırlı olması, projesinin sağlam olması ve trend eğiliminde olmasına göre hazırlanan bol sıfırlı coinler.

 • Shiba Inu (SHIB)
 • Meta Masters Guild (MEMAG)
 • FightOut (FGHT)
 • C+Charge (CCHG)
 • Calvaria (RIA)
 • Robot Era (TARO)
 • IMPT (IMPT)
 • Dash 2 Trade (D2T)
 • Tamadoge (TAMA)
 • Lucky Block (LBLOCK)
 • Defi Coin (DEFC)
 • TRON (TRX)
 • XDC Network (XDC)
 • AMP (AMP)
 • VeThor (VTHO)
 • DENT (DENT)
 • BitTorrent (BTT)
 • WINKLink (WIN)
 • eCash (XEC)
 • APENFT (NFT)

Az maliyetle çok coin alarak risk oranını azaltmak için değerlendirilebilecek en iyi bol sıfırlı ve sağlam 20 coin.

Shiba Inu (SHIB)

Dogecoin’e oldukça yakın bir çizgide ilerleyen Shiba Inu (SHIB), en büyük ikinci mizahi kripto para birimi olmasıyla bilinir. Yıllardan beri pek çok piyasa katılımcısının, Shiba’da birikimi bulunmaktadır ve değerinin 1 Dolara ulaşmasını beklemektedir. Ekosistemi içerisinde BONE ve LEASH gibi tokenlere de sahip olan SHIB, mizahi kripto paralar arasında oldukça popülerdir. Ayrıca dijital ödeme yapma ve ödeme alma gibi pek çok opsiyonuyla da birlikte diğer altcoinlerden farksızdır.

 • Shiba Inu (SHIB) Güncel Fiyatı: $0.0000121

Meta Masters Guild (MEMAG)

Meta Masters Guild, oyunculara özel olarak çıkarılmış bir oyna ve kazan kripto para birimidir. MEMAG olarak bilinen bu proje, ön satışıyla birlikte yaklaşık $75.000 yatırım toplayarak geleceğe dair sinyaller vermeyi başarmıştır. 2023 yılına çok farklı bir proje olarak başlayan MEMAG, ön satışını kademeli olarak artırmaktadır ve 1 Dolar seviyelerine geleceği tahmin edilmektedir.

 • Meta Masters Guild (MEMAG) Güncel Fiyatı: $0.0004319

FightOut (FGHT)

FightOut yerel kripto para birimi olan FGHT, yenilikçi çözümler sunan potansiyeli oldukça yüksek bir tokendir. Sağlıklı bir yaşamı desteklemesiyle birlikte 2023 yılında çok fazla yatırım almıştır.

Ethereum ağı üzerine kurulan token, insan hayatını ve sağlığını da dijitalleştirmesiyle oldukça farklı bir proje olduğunu öne sürmektedir. Bununla birlikte proje kullanıcıları kendi avatarlarını tasarlayarak metaverse dünyasına da giriş yapabilmektedir.

 • FightOut (FGHT) Güncel Fiyatı: $0.0002193

C+Charge (CCHG)

Charge, karbon kredisini hedefleyen ve 2022 yılının sonunda ortaya çıkan oldukça heyecan verici yeni bir kripto para birimidir. Elektrikli araçların yeni çağa mucize gibi pazarlanmasıyla birlikte elektrik istasyonlarının ve alt yapıların yeterli olmadığını görmekteyiz.

C+Charge’de projesini elektrik üzerine konumlandırmış durumda ve elektrik istasyonlarının yaklaşık %20’sini blok zincir ile üretmeyi veya güncellemeyi amaçlamaktadır. Avrupa ülkelerinde ne denli başarılı olacağı belli olmasa da Türkiye’deki büyük altyapı eksikliği göz önünde bulundurulursa CCHG ilerleyen dönemlerde değerli görülebilir.

 • C+Charge (CCHG) Güncel Fiyatı: $0.00013

Calvaria (RIA)

Oyunculara ve oyun ekosistemine yönelik geliştirilen Calvaria (RIA), en iyi bol sıfırlı ve en sağlam coin olarak listemizde yer almaktadır. Oyna-kazan sistemini, kart oyunları çerçevesinde işleyen projesi ile turnuvalar düzenleyen RIA, elektronik token ödül sistemi ile öne çıkmaktadır.

RIA sistemi içerisinde yer alabilmek için veya diğer bir deyişle eRIA ile bir NFT kartı alınmadan token kazanılamamaktadır. Oyunseverlerin token kazanması ve piyasa katılımcısı olması için çıkarım RIA, bol sıfırlı olarak 2023 yılında yatırımcısının yüzünü güldürebilir.

 • Calvaria (RIA) Güncel Fiyatı: $0.00016

Robot Era (TARO)

RobotEra, oyun tabanlı kripto projelerinden bir diğeridir ve yeni bir metaverse dünyasını temel alan kripto para birimidir. Oyunseverlere çeşitli amaçlarla NFT sunan TARO, kapsamlı bir ekosistem içerisinde işlemektedir. Kendi evreni içerisinde, NFT olarak metaverse arsaları almaya ve satmaya izin veren proje, dijital varlıklarda kaynak artırımı sağlamaktadır.

 • RobotEra (TARO) Güncel Fiyatı: $0.025

IMPT (IMPT)

IMPT, iklim krizini hedefleyen ilk kripto para birimi olmakla birlikte piyasa katılımcısına karbon kredisi kazanma fırsatı vermektedir. Kurumsal ve bireysel yatırımcılar, iklim krizine karşı katkıda bulunarak karbon kredisi kazanma projesi, temelde pazaryerlerinde alışveriş yapmada karbon kredisi kullanılmasını hedeflemektedir. Projeye dahil olan marka veya bireylerin alışverişlerde tokeni kullanmasının yanı sıra satışlarında da istediği kâr oranını belirlemesiyle benzeriz bir kripto olarak öne çıkmaktadır.

 • IMPT (IMPT) Güncel Fiyatı: $0.01731

Dash 2 Trade (D2T)

D2T, kullandığı temiz ve hızlı panel ile bol sıfırlı kripto para projelerinden birisi olarak öne çıkmaktadır. Piyasa katılımcılarına daha bilinçli kararlar verebilmesi üzerine planlanan projede, alım-satım veya token biriktirme konusunda özel sinyaller geliştirilmiştir. Böylece yatırımcı, sistemin yazılımından da faydalanarak bol sıfırlı kripto para projesinden maksimum verim elde etmesi hedeflenmiştir.

 • Dash 2 Trade (D2T) Güncel Fiyatı: $0.01119

Tamadoge (TAMA)

Tamadoge, oyna-kazan sistemi içerisinde metaverse dünyasına özel geliştirilen bol sıfırlı bir kripto para projesidir. NFT içerisinde evcil hayvanların oluşturulmasına izin veren TAMA, bu hayvanların benzersiz evcil hayvanlara dönüştürülmesi ile online platformda savaşmalarına ortam hazırlamaktadır. Savaş sonucunda ödül olarak Tamadoge verilmektedir ve oyuncuların eğlenerek gelir elde etmesine imkan tanımaktadır.

 • TamaDoge (TAMA) Güncel Fiyatı: $0.0146

Lucky Block (LBLOCK)

Fiyatında bol sıfır bulunan LuckyBlock, Ocak 2023 itibariyle geliştirdiği yeni proje ve yatırımlarla birlikte oldukça sağlam bir proje olarak görülmektedir. Dünyanın her yerinde güvenli ve şeffaf bir şekilde ödüller kazanılmasını sağlayan LBLOCK, Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerine kurulmuştur. Projesinin diğer hiçbir kripto para birimine benzememesiyle birlikte LBLOCK, 870 milyon doların üzerinde yatırımcı toplamayı da başarmıştır.

 • Lucky Block (LBLOCK) Güncel Fiyatı: $0.0001359

Defi Coin (DEFC)

Swap merkezi olmayan Defi Coin, 2023 yılında bol sıfırlı olması beklenen kripto paraların bir diğeridir. Öncelikle DeFi projesinin neleri içerdiğini öğrenmek için “XXXXX” yazımızı okuyabilirsiniz. Defi Swap, 2023 yılında ilan edilen en iyi defi borsası olmasıyla birlikte 2023 yılında piyasa katılımcılarına umut vadetmektedir. DEFC, statik ödül isimli bir proje ile %50 ödül-%50 likidite havuzuna devir sistemi ile öne çıkmaktadır.

 • DeFi Coin (DEFC) Güncel Fiyatı: $0.04204

TRON (TRX)

Ethereum benzeri şekilde çalışan TRON, dApp projesi ile merkezi olmayan bir blok zincir ağı yaratmaktadır. Piyasa katılımcılarına güvenli, şeffaf ve bol sıfırlı bir yatırım imkanı tanıyan proje, 2023 yılında iyi bir yatırım fırsatı olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca içerik oluşturan kimseler için YouTube ve TikTok gibi aracı kurumları da aradan çıkartmayı amaçlayan TRX, doğrudan tüketiciler ile üreticiler arasında bağ kurulması hedeflemektedir. Oldukça işlevsel bir projeye sahip TRON, güncel olarak bol sıfırlı değere sahip olsa da değer artışı öngörülen sağlam projelerden bir tanesi.

 • TRON (TRX) Güncel Fiyatı: $0.06219

XDC Network (XDC)

XDC Network (XDC), XinFin tarafından ticaret ve finans için optimize edilmiş bir şirketin yerel kripto para birimidir. XDC adı verilen bir ağ üzerine işleyen token, akıllı sözleşmeler ve protokol desteklemektedir. En önemli özelliği ise hızlı olmasıyla birlikte oldukça güvenli bir ağ oluşturulmasıdır. 2000TPS’yi 2 saniye’de işleyen bir sistem bulunmaktadır ve hızıyla birlikte bilgi teyit sistemi de vardır.

 • XDC Network (XDC) Güncel Fiyatı: $0.02717

AMP (AMP)

Bol sıfırlı gelecek vadeden kriptolardan bir tanesi de AMP’dir ve AMP, doğrulanabilir bir teminatlandırma üzerine projesini inşa etmiştir. Buna göre bir teminat payı ve teminat yöneticileri arasında doğrulanabilir bir sözleşme olması öngörülmektedir. Ayrıca basit, kullanışlı ve çok yönlü bir arayüz ile bu teminat sisteminin işlediği bilinmektedir. Teminat kullanıcıya bağlı olarak kilitlenebilir veya belirli bir zamanda emir verilerek kullanılabilir. Ayrıca yeniden yönlendirilebilen akıllı sözleşmeler ile birlikte doğrulanan bakiyeler de transfer edilebilir.

 • AMP (AMP) Güncel Fiyatı: $0.005172

VeThor (VTHO)

VTHO, bol sıfırlı bir kripto para birimi olmasının yanı sıra, blok zincirin çift tokenli sisteminin bir parçası olmasıyla da bilinmektedir. VeChain Thor olarak da bilinen bu ağ, akıllı çipler ve kurumsal kullanıcılar için kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. 2023 itibariyle güvenlik endüstrisinin daha fazla çalışmaya ihtiyacı göz önünde bulundurulduğunda kurumsal kullanıcılara özel hazırlanan akıllı çipler değerlenebilir. Bununla birlikte QR kodlar, RFID izleyicileri ve nesnelerin interneti için özel geliştirilmiş bir platform olarak öne çıkmaktadır.

 • VeThor (VTHO) Güncel Fiyatı: $0.0017

DENT (DENT)

DENT, ERC-20 blok zinciri standartlarında işleyen ağı ile öne çıkan bol sıfırlı kripto paralardan bir tanesidir. Bol sıfırlı geleceği parlak coin olmasının yanı sıra mobil veri kullanıcılarını hedefleyen projeleri bulunmaktadır. Mobil kullanıcıların sayılarının yadsınamaz olduğunu öne süren CEO’su ile veri kullanım ücretlerinde de daha ekonomik olunabileceği öne sürülmektedir.

 • DENT (DENT) Güncel Fiyatı: $0.0009239

BitTorrent (BTT)

BitTorrent (BTT), yıllardan beri pek çok internet kullanıcısının bildiği müzik, dosya, video veya dosya paylaşım platformu olarak öne çıkmaktadır. Kripto tarafında ise bol sıfırlı geleceği parlak coin olmasının yanı sıra eşler arası dosya paylaşım protokolü oluşturulmuştur. Dosya arama ve indirme açısında güvenli, şeffaf ve hızlı bir platform olarak yıllardan beri hizmet veren BTT, aynı başarıyı kripto tarafında da sürdürmektedir. 2024 yılında değerini artırabileceği ve proje açısından oldukça kuvvetli bir kadroya sahip olduğu söylenebilir.

 • BitTorrent (BTT) Güncel Fiyatı: $0.0000007404

WINKLink (WIN)

TRON ağı üzerine kurulmuş ve oyunculara yönelik desteklenmiş bol sıfırlı bir coin olan WINKlink, bahis yapma ve işlem yapma amacıyla projelendirilmiştir. Proje içerisinde akıllı sözleşmeler, eğlence alternatiflerinin şeffaflığını ve güvenilirliğini artıran kullanıcılar yer almaktadır. Bununla birlikte oyun tabanlı bir proje olmasıyla birlikte, oldukça geniş bir aktif topluluğu da bulunmaktadır.

 • WINKLink (WIN) Güncel Fiyatı: $0.00009126

eCash (XEC)

Bol sıfırlı geleceği parlak coinler arasında eCash (XEC), sanal para işlevi gören projesiyle birlikte yer almaktadır. Bu bağlamda kullanıcılar arasında kripto para transferine müsaade eden XEC,  BTC gibi bir proje çizgisi takip etmesiyle oldukça güven vermektedir. Piyasa katılımcısı oldukça fazla olan bu coinin, BTC çatalları ile de yakın bir ilişkisi vardır.

 • eCash (XEC) Güncel Fiyatı: $0.00003277

APENFT (NFT)

APENFT (NFT), adından da anlaşıldığı gibi bir NFT projesidir ve Ethererum, TRON ve BitTorrent tarafından sistemi desteklenmektedir. Bununla birlikte oldukça fazla aktif topluluğu bulunan bol sıfırlı coinin, NFT projesini hedeflemesiyle birlikte 2023 yılında daha umutlu olduğu düşünülmektedir.

 • APENFT (NFT) Güncel Fiyatı: $0.0000004707
Bol Sıfırlı Sağlam CoinlerPin
Bol Sıfırlı Sağlam Coinler

Bol Sıfırlı Sağlam Coinler

Bol Sıfırlı Sağlam Coinler içerisinde Pancakeswap, Binance, Gate.io, Huobi ve Kucoin gibi borsalarda listelenenler bulunmaktadır. Bu borsalarda listelenmelerinin yanı sıra bol sıfırlı olmaları da az maliyetle çok token alınmasına izin vermeleri anlamına gelmektedir. Böylece daha az risk alarak daha fazla yatırım yapılabilen bu kripto paralar, geleceğe yönelik umut verici sinyaller vermektedir.

En iyi olarak görülen bol sıfırlı ve sağlam 10 coin.

Coin AdıGüncel FiyatıListelendiği Borsa
Shiba Inu (SHIB)$0.0000121Binance, Coinbase
AMP (AMP)$0.005172Binance, Gate.io, Kucoin
BitTorrent (BTT)$0.0000007404Binance, Huobi, Poloniex
Meta Master (MEMAG)$0.0004319Binance, Kucoin
Fight Out (FGHT)$0.0002193Binance, Gate.io, Poloniex
Calvaria (RIA)$0.00016Gate.io, Kucoin
Robot Era (TARO)$0.025PancakeSwap, Binance
Dash 2 Trade (D2T)$0.01119Mexc, Binance, Kucoin
IMPT (IMPT)$0.01731Kucoin, Binance, Poloniex
Lucky Block (LBLOCK)$0.0001359Binance, Coinbase
Bol Sıfırlı Sağlam Coinler

Beyaz Finans ekibi, coin analizleri ve verileri hazırlarken kesinlikle yatırım tavsiyesi amacı gütmemiştir ve danışmanlık hizmeti de vermemektedir.

Sonuç olarak Bol Sıfırlı Coinler içeriğimizde az maliyetle çok token alınmasına imkan verilmektedir.

Can Göktürk

Beyaz Finans, SEO-LSI kurallarına bağlı olarak özgün, kullanıcı odaklı ve arama motorlarına uygun şekilde profesyonel içerik üretir. İçerik yazdırmak ve üst sıralarda yer almak için bizlere ulaşarak ekibimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca reklam ve iletişim bölümüne göz atarak Beyaz Finans ile iş birliği projesinde yer alabilirsiniz. E-Mail: global.beyazfinans@gmail.com
Yorum yapın

2