Black Ram Viski Fiyatı – Nereden Alınır? – Bulgaristan İncisi

Black Ram Viski Fiyatı ve Black Ram Fiyat içeriğimizde Bulgaristan’da üretilen Black Ram Viski ürününün güncel olarak fiyatları konusuna yakından bakacağız.

Black Ram, bir viski türü olmasına rağmen içerdiği tahıl ürünleriyle birlikte kokusu şarabı andırmaktadır. Ayrıca şişeden şişeye içerdiği tahıllardan dolayı tadı değişmektedir, Türkiye’de özellikle Bursa ve çevresinde çok tüketilmektedir.

Diğer alkollü içecek grubundan olan Monkey Shoulder marka viskinin fiyatları içinde Monkey Shoulder Fiyat içeriğimize göz atabilirsiniz.

Black Ram Viski FiyatıPin
Black Ram Viski Fiyatı

Black Ram Viski Fiyatı 2024 ⭐

Black Ram Viski Fiyatı, 100 cl şişesinde 359,99 TL olarak raflarda yerini almıştır ancak yaklaşık olarak yüzde 150 oranında fiyat artışı yaşayarak 1099 TL‘den alkollü içecekler bölümünde satışa sunulmuştur.

Black Ram, kalite ve sınıf içerisinde değerlendirildiğinde J&B, Johnnie Walker Red Label ve Ballantines markalarıyla kıyaslama yapılabilir. Bununla birlikte tadı ve kokusu diğer scotch viskilerine göre keskin veya serttir. Özellikle Türkiye’de alkol grubuna gelen zamlarla birlikte yukarıda adı geçen alkol markalarına ulaşmak kolay değildir.

Black Ram markasının güncel olarak viski fiyatı.

Black Ram Viski 1 Litre➡ 1099 TL
Black Ram Viski 70’lik775,97 TL
Back Ram Viski 50’lik550,98 TL
Black Ram Viski Bulgaristan✨1099 TL
Black Ram Viski Kıbrıs⚫759,09 TL
Türkiye 100’lük Black Ram Viski Fiyatı1099 TL
Migros 100’lük Black Ram Viski Fiyatı990,97 TL
Black Ram Viski Fiyatı

Black Ram Viski Fiyat Ne Kadar Oldu?

Black Ram Viski Fiyat 550,98 Türk Lirasından başlayan ücretlerle satışa sunulsa da Türkiye’de akşam saatlerinde alınan alkollerle birlikte marketlerden marketlere de fiyatlarda değişiklikler görülebilmektedir. Viskinin Bulgaristan’da satılan fiyatlarına da bakarak Türkiye’ye olan yolcuğunda ne derece zamlandığını öngörebilirsiniz.

Black Ram Fiyat, kendisine ait olan markanın viski fiyatları oldukça fazla araştırılmaktadır. Bu noktada, oldukça keyifli bir içimi olduğu ve çok tercih edilen alkollü bir içecek olduğu çıkarılabilir. Bununla birlikte, Türkiye dışında fiyatını merak edenler için Bulgaristan’daki fiyatını da okuyabilir.

Black Ram Viski FiyatlarıPin
Bulgaristan’da Black Ram Viski Fiyatları

Bulgaristan’da Black Ram Viski Fiyatları 2024 ☑️

Bulgaristan’da Black Ram Viski Fiyatları noktasında, Bulgaristan resmi para birimi olarak Bulgar Levası kullanmaktadır ve Türk Lirası karşısında Bulgar Levası son dönemlerde değer kazanmıştır. Dolayısıyla 100 ila 150 TL arasında bulunabilen Black Ram’ın 1 Litrelik fiyatı, güncel olarak 1 litre fiyatıyla en uygun 1000.99 TL’ye satışa sunulmaktadır.  Ancak Bulgaristan sınırları içerisinde ve Bulgaristan’ın resmi para birimine göre alkolün fiyatı çok uygundur.

Bulgaristan’da satılan Black Ram marka viskinin güncel olarak fiyatları.

Black Ram ViskiGüncel Türkiye Fiyatı Güncel Bulgaristan Fiyatı
Black Ram Viski 1 Litre950,99 TL25,43 Bulgar Levası
Black Ram Viski 70’lik775,97 TL19,56 Bulgar Levası
Black Ram Viski 50’lik550,98 TL12,77 Bulgar Levası
Black Ram Viski 20’lik340,64 TL5,87 Bulgar Levası

Black Ram Viski 100’lük Fiyatı 2024

Black Ram Viski 100’lük Fiyatı içerisinde 1099 Türk Lirası (25,43 Bulgar Levası) üzerinden etiketlenerek alkollü içecekler raflarında yerini almıştır. Beyaz Finans olarak fiyatlar haftalık olarak güncellenmektedir ancak alkollü içecek satan marketler veya tekeler bayilerden fiyatları kontrol etmeniz önerilmektedir.

Bulgaristan kökenli deluxe sınıf bir viski olan Black Ram, Türkiye içerisinde alkollü içecekler arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer viski türlerine nazaran daha kısa demlenme süresine rağmen damakta bıraktığı lezzetli tat ile birlikte Türkiye’de en fazla tüketilen alkollü içecekler arasındadır. Hal böyle olunca, pek çok kişi tarafından Ocak zamlarıyla birlikte viskinin fiyatları merak edilmektedir.

Black Ram Viski Nerenin?

Black Ram, Vinprom Peshtera adındaki alkollü içecek üreticisi tarafından harman viski türünde 3 farklı ekspresyon ile Bulgaristan’da üretilir. Peshtera marka yüzü olarak bir keçi kullanır ve keçinin olduğu ön tarafta viskinin türü 3 farklı renkle ifade edilir. Bunlar, Black Ram Selection (Siyah), Black Ram Blended (Sarı) ve Black Ram Blended With Honey (Sarı) olmak üzere İskoçya ve Japonya’daki distilasyon süreçleriyle üretilmektedir.

Black Ram üç farklı türünde de içerisinde barındırdığı özellikleri.

Viski Adı:Black Ram
Alkol Oranı:%40
Üretici Firma:Vinprom Peshtera
Black Ram Viski Nerenin? Bulgaristan
Tip:Harman
Demlenme Süresi:Ortalama 3 yıl
İçim Şekli:Susuz ve buzsuz bardakla içilir.
Black Ram Viski Nerenin?

Peshtera Bulgaristan’ın en büyük alkollü içecek üreticilerinden biri olmakla birlikte özel olarak 3 yıl boyunca Rodope dağında, Bulgar meşe fıçılarında maltlanmış arpaları dinlendirmektedir. Maltlanmış arpaların 3 yıl dinlenmesinin ardından Black Ram Viski yüzde 40 Alkol Oranı ile şişelenmektedir.

Black Ram Viski Yorum

Black Ram, Bulgaristan’ın özel konumu nedeniyle oldukça lezzetli ve popüler bir alkoldür. Bulgaristan’ın Rodope dağlarındaki granit kayalardan çıkan özel kaynak suyu ile demlenen bu viski, aroması ve içimi sayesinde özel olarak getirilmektedir. Türkiye’de satışı olmayan bu viskinin en büyük çekiciliği ise küçük meşe fıçılarında özel olarak demlenmesinden kaynaklıdır.

Black Ram Viski Yorum içerisinde viskinin sert veya yumuşak olduğunu belirtenler olmakla birlikte Türk yapımı olan Ankara Viskisine de tadının benzediği söylenmektedir. Alkolün küçük meşe fıçılarında demlenmesi ve her şişenin benzersiz bir ürünün mahsulü olması nedeniyle tadının da değiştiği bilinmektedir. Özellikle alkolün ağızda bıraktığı tat ile şaraba benzer kokusu tercih edilmesinin en önemli nedenidir.

Black Ram Sarhoş Eder Mi?

Bulgaristan’ın Vinprom Peshtera alkollü içecek üreticisi tarafından imal edilen Black Ram 3 farklı versiyonunda da yüzde 40 alkol vardır ve dolayısıyla sarhoş eder. Sarhoşluk, kişinin alkol eşiğine ve bünyesine bağlı olarak değişmekle birlikte viskiler genel itibariyle kana daha hızlı karışmaktadır.

Black Ram’in üretiminde kullanılan özel harmanlanmış malt sayesinde içimi bazı kimselere sert bazı kimselere ise yumuşak gelmektedir. Dolayısıyla bu viskinin sarhoş edip etmeyeceği de yine kişinin vücudunun alkole vereceği tepkiye göre değişmektedir.

Black Ram Viski Nerede Satılır?

Black Ram, Bulgaristan’da üretilen ve satışa sunulan özel bir viskidir: dolayısıyla Türkiye raflarında yer almamaktadır. Ancak Bulgaristan’dan gelen göçmenler ile Türkiye’ye getirilebilmektedir. Bununla birlikte Türkiye’nin çeşitli illerinde tezgah altı olarak satın alınabilir. Özel sipariş ile de Türkiye’nin Bulgaristan’a yakın şehirlerinden getirilerek satışı yapılabilmektedir.

Black Ram Viski Nerede Satılır?

  • Kırklareli tekel bayileri
  • Edirne tekel bayileri
  • Tekirdağ tekel bayileri
  • İstanbul tekel bayileri ve pub
  • Çanakkale tekel bayileri ve eğlence mekanları
  • Bursa

Ayrıca bu viskiye Gürcistan’da da ulaşılabildiği için Gürcistan Asgari Ücret içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Özetle, Black Ram Viski Fiyatı içeriğimizde, güncel fiyat bilgisi verilmiştir.

“Black Ram Viski Fiyatı – Nereden Alınır? – Bulgaristan İncisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

3