Bake Coin Nedir? – Bake Coin Yorum

Bake Coin,  2020 yılının Eylül ayında piyasaya çıkarılan kripto para birimlerinden biridir, uzmanların yaptığı ve Bake Coin Yorum bakılırsa temeli Binance Smart Chain olan bu coin anonim bir kripto para birimi olup yiyecek temasına sahiptir. Kripto para birimlerine olan ilgi ve talebin artması pek çok yeni coin biriminin piyasaya çıkmasına imkan tanımıştır. Son dönemlerde adını sıkça duyuran Bake coin de bu kripto para birimlerinden biridir. Merkezi yoktur. Yiyecek temalı coinlerden biri olan Bake coin, günümüzde pek çok yatırımcının ilgisini üzerine çekmektedir.

İlgili içerik: “SHIBA Coin Nedir? – SHIBA Coin Yorum

Bake coin, PancakeSwap, Anyswap ve Hotbit üzerinden alınabilmektedir. Alım- satım işlemlerinde kullanılan bu coin, coin market sıralamalarında ilk 100’e girmeyi başarmıştır. Bake coin, takas borsası BakerySwap’ın jetonu olarak kullanılmaktadır.

Son dönemlerde yatırımcıların ilgisi DeFi ürünlerine yönelmektedir. Bake coin böylece yatırımcılar tarafından çok fazla rağbet gören coinlerden biri olmuştur.

Bake Yorum

Bake coin yorumları değerlendirildiğinde bu coinin gelecek vaat ettiği sonucuna varılmaktadır. Toplam arz miktarı 278 milyon olan bu coinin dolaşımdaki miktarı 255 milyondur. Kripto para listelerinde ilk yüz içerisinde yerini almayı başaran bu coin hakkında yatırımcılar olumlu düşünmektedir.

Binance Smart Chain tabanlı Bake coin, LINK, BTC, ETH, DOT ve benzeri altcoinlere likidite havuzu imkanı sunmaktadır. Belirlenen havuzlar BAKE ödülleri kazanacaktır. Yatırımcılarına önemli fırsatlar sunan bu coinin amacı ise likidite havuzlarının oluşturulmasını sağlamaktır.

BakerySwap, bu kripto para kullanılarak gerçekleştirilen alım-satım ve takas işlemlerinden belirli bir ücret kesmektedir. Bu ücret % 0.30’dur. Bu ücretin % 0.25’i likidite havuzlarına gitmektedir.

Bake coin yorumlarını en çok etkileyen durum ise yatırımcıların elinde bulundurduğu coinleri stake ederek yönetime katılması ve söz sahibi olmalarıdır. Yatırımcılara oy hakkı tanıyan bu avantaj Bake coin yorumlarına olumlu yansımaktadır.

Bake Coin YorumPin
Bake Coin Yorum

Bake Coin Geleceği

Bake coin yorumları değerlendirildiğinde bu coinin fiyatlarının yıllar içerisinde yükselişe geçeceği ve yatırımcılarını mutlu edeceği öngörülüyor. Kripto para analistlerinin tahminlerine göre 2023 yılında bu kripto coinin 2.74 dolar civarına yükseleceği düşünülüyor.

Ayrıca Oku: “Mirror Protocol ve Mirror Token (MIR Coin)

2024 yılında Bake coin fiyatlarının 4.3 dolara yükseleceği, 2025 yılında 6.25 dolara fırlayacağı tahmin ediliyor. Bu fiyat değerleri, 2026 yılında 9.35 dolara, 2027 yılında 13.85 dolara, 2028 yılında 19.35 dolara, 2029 yılında 28.40 dolara, 2030 yılında ise en düşük 39.30 dolara fırlayacağı öngörülüyor.

Bake coin yorumlarını baz alarak yatırım yapan yatırımcıların fiyat değerlendirmelerini dikkatli bir şekilde yapmaları gerekmektedir. Burada belirtilen fiyatlar kesinlik içermediği gibi yatırım tavsiyesi değildir.

Bake Coin Alınır mı?

Bake coin yorumlarına bakılarak bir değerlendirme yapıldığında yatırımcılara uzun vadeli büyük kazançlar sağlayacağı tahmin edilmektedir. Bu nedenle gelecek vaat eden bu coin hakkında pek çok yatırımcı çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bake coin geleceği için yapılan tahminler, bu coinin fiyatının gitgide yükseleceği ve yatırımcılarını üzmeyeceği yönündedir. Yatırımcıların “Bake coin alınır mı?” sorularının cevapları ise Bake coin yorumları arasındadır.

Yatırımını Bake coine yapmak isteyen kişiler, Binance, Coinbase, Huobi, Gate io, Kucoin gibi borsalardan Bake coin alım işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Bake Coin Kaç Dolar?

Son dönemlerde oldukça ilgi gören Bake coinin dolar bazındaki değeri 0.264 USD’dir. Bake coin son bir hafta içinde % 23.04 değerinde düşüş yaşamıştır. Fakat bu düşüşe rağmen son 24 saat içerisinde % 1.24 oranında yükseliş yaşamıştır.

Güncel Bake coin değeri Bake coin başına 4.781934 Türk Lirasıdır. Güncel dolaşımdaki arz miktarı ise 193.529.284.568’dir.

Yorum yapın