AUDİUS Coin Yorum, AUDİUS Coin Nedir?

AUDİUS Coin yorum, kripto para yatırımcılarının yakından takip ettikleri değerlendirme ve analizlerdir, arkasındaki proje ile müzik dünyasına vadettikleri dışında AUDİUS, bir yatırım aracı olarak da kabul edilir: yazımızın devamında AUDİUS Coin nedir sorusunun cevabını ve AUDİUS Coin yorum ile ilgili diğer detayları bulabilirsiniz.

AUDİUS Coin Nedir?

AUDİUS Coin Nedir?; AUDİUS Coin, kendi adını taşıyan ekosistemin yönetişim tokenıdır, ethereum ağı üzerine inşa edilmiş olan AUDİUS Coin (AUDİO), ERC-20 olarak çalışır: Audius ekosisteminin geliştirilmesine 2018 yılında başlanmıştır ve dijitalleşen dünyadaki müzik ihtiyacının hem sanatçılar hem de onların hayranları açısından daha özgür ve daha adil olması için geliştirilmiştir.

Ayrıca oku: “JASMY Coin Nedir? – JASMY Coin Yorum

AUDİUS Coin ile bilgi verirken esas olan arkasındaki projeye ilişkin detaylardır. AUDIO isimli bu ekosistem, geleneksel anlamdaki sosyal medya özelliklerine sahiptir. Merkeziyetsiz bir yapısı olan ve blockchain üzerinde çalışan bir müzik akış platformu olarak tanımlanabilir. Daha açık ifade ile günümüzdeki Spotify ve SoundCloud gibi platformların merkeziyetsiz olanı denilebilir. İçerikte yer alan coin, merkeziyetsiz veya kripto gibi terimleri anlamıyorsanız “Kripto Para Nedir? – Ne İşe Yarar?” içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Günümüzdeki müzik platformlarının tamamı merkezi bir yapıya sahiptir. Yani tek bir merkezden yönetilirler ve bu durum zaman zaman farklı problemlere yol açabilir. Ancak AUDIUS, merkeziyetsiz bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla tek merkezden yönetilmenin olumsuzluklarını barındırmamaktadır. Buna bağlı olarak AUDİUS Coin yorum ve değerlendirmeler genel itibariyle olumludur.

Audius coinPin
Audius coin

AUDİUS Coin

AUDİUS Coin, kontrolü müzisyenlere ve sanatçılara vermek isteyen bir ekosistemin yerel tokenıdır. Günümüzdeki sistemlerde kontrol önemli ölçüde tek bir merkezdedir ve sanatçıların kontrol ve yönetim sürecine müdahaleleri çok düşüktür. Bu durum, bir yerde sanatçıların ve müzisyenlerin emeklerinin karşılıklarını tam olarak almalarına engel olabilmektedir. Bahsedilen durumun olumsuzluklarının kaldırılması için AUDİUS geliştirilmiştir.

2018 yılında geliştirilen bu proje, günümüzde 6 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Bu platform sayesinde sanatçıların gelirleri artabilmek ve sanatçılar ile hayranları arasındaki etkileşim daha üst seviyeye çıkabilmektedir. Bir noktada aradaki aracıların ortadan kaldırılmasını sağlayan bir ekosistem olarak belirtilebilir.

İlgili içerik: “LUNA Coin Geleceği 2023 | LUNA Coin Yorum 2023

AUDİUS, Forrest Browning ve Roneil Rumburg tarafından geliştirilmiştir. Bilgisayar programcısı olan bu iki isim, ABD’nin en önemli üniversitelerinde eğitim görmüşlerdir ve akademik açıdan yeterlilikleri yüksektir. AUDİUS Coin yorum ve analizlerindeki olumlu havanın, bu durumdan kaynaklanabileceği dahi ifade edilebilir.

AUDİUS Yorum

AUDİUS Coin yorum, kripto para yatırımcılarının yatırımlarını şekillendirirken başvurdukları değerlendirme ve analizlerdir. Bu kripto para birimiyle ilgili yorum ve değerlendirmeler yapmadan önce bazı verilere bakılması yararlı olacaktır. Bu kapsamda fiyat, arz durumu ve işlem hacmi gibi veriler mutlaka incelenmelidir.

AUDİUS Coin fiyat, 0,2898 $ seviyesindedir. Gecelik işlem hacmi ise 10 milyon $ düzeyine yakındır. Ancak son dönemde kripto piyasalarının dalgalı bir seyir izlemesi nedeniyle ilgili rakamlarda ciddi değişimler olabilir. AUDİUS, özellikle 2021 yılındaki boğa sezonu içerisinde ciddi anlamda değer kazanmıştır. Bu dönemde değeri 4 $ seviyesini geçerken, ilgili dönemdeki işlem hacmi ise 600 milyon $ seviyesine yaklaşmıştır. Söz konusu rakamlar, ilgili kripto para biriminin potansiyelini göstermesi bakımından son derece önemlidir.

AUDİUS Coin yorum ve analizlere bakıldığında düşüş trendinin devam ettiği görülür. Her ne kadar 2022 Mayıs döneminden itibaren yatay bir seyir izlese de, genel eğilim aşağı yönlüdür. Düşen trendini kırarak kalıcı şekilde direncin üzerine çıkamadığı sürece düşüşün devam edebileceği yönünde değerlendirmeler yapılmaktadır.

İlgili içerik: “Ceek Vr Coin Nedir? Ceek Vr Coin Yorum

Uzun zamandır yatay bir seyir izlemesi, yakın zamanda bir patlama yapabilme olasılığını güçlendirmektedir. Ancak bu ve diğer AUDİUS Coin yorum değerlendirmelerin verilere dayalı tahminler olduğu ve yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmeyeceği unutulmamalıdır.

Yorum yapın