ARPA Coin Geleceği 2023 | Arpa Coin Yorum 2023

ARPA Coin Geleceği 2023 yılı için oldukça hareketli geçecektir,  Arpa Coin Yorum 2023 için bakıldığında bu kripto paranın arkasında bulunan proje ve ekosistemle direkt olarak ilgili olarak yukarı doğru bir ivme kazanacağı düşünülmektedir.

Ayrıca oku: “SPELL Coin Nedir? – SPELL Coin Geleceği

Coin hakkında haberler ve yorumlar incelenmeden, ARPA Coin Geleceği hakkında yorum yapmak doğru olmayacaktır. Yazımızın devamında ilgili kripto para biriminin geleceği hakkında merak ettiğiniz detayları bulabilirsiniz.

ARPA Coin Nedir?

ARPA Coin Nedir?; ARPA Coin, ARPA Chain isimli özel ağın / ekosistemin yerel tokenıdır, bu ağ içerisindeki işlemlerde kullanılır ve ağın önemli bir parçası olarak kabul edilir ve bunun haricinden ise kripto para yatırımı amacıyla da alım satımının yapıldığı bilinir.

ARPA Chain; çok taraflı hesaplama olan MPC protokolü tarafından etkinleştirilen, gizliliği etkili olarak sağlayan ve hesaplama için blockchain tabanlı katman 2 çözümü olarak ifade edilebilir. Bu ekosistem ilk olarak 2018 yılında geliştirilmiştir.

İlgili içerik: “LUNA Coin Yorum, LUNA Coin Geleceği

Ekosistemin temel amacı, veri yardımcı programını mülkiyetten ayırmak ve veri kiralanmasının önündeki engelleri kaldırarak, bu işlemi mümkün kılmaktır. Ağdaki MPC protokolü, veri girişlerinin gizli ve güvenli olmasında önemli bir rol oynar. Ayrıca birden fazla varlığın analiz edilmesi ve bir sinerji oluşturulması için de imkanlar sağlar. ARPA Chain, bunların haricinde de geliştiricilere ve kullanıcılara çok önemli olanaklar vermektedir.

ARPA CoinPin
ARPA Coin

ARPA Coin Geleceği

ARPA Coin geleceği, arkasındaki ağın çok güçlü ve işlevsel olması nedeniyle yakından takip edilmektedir. Bu kripto para biriminin güncel fiyatı 0,03 $ seviyesindedir. Ancak gelecekte hangi seviyelere çıkabileceği, fazlasıyla merak edilmektedir.

Bir kripto para biriminin geleceğine dair yorum yapabilmek için öncelikle arz miktarına ve 24 saatlik işlem hacmine bakılması gerekir. ARPA Coinin maksimum arzı 2 milyar ile sınırlandırılmıştır. Toplam arzı ise 1,5 milyar seviyesindedir. Buna karşın dolaşımdaki ARPA Coin miktarı ise 1,24 milyar düzeyindedir.

İlgili içerik: “MATIC Coin Geleceği, MATIC Coin Forum

İşlem hacmi incelendiğinde ise son günlerde ortalama 25 milyon $ seviyesinde gecelik işlem hacmine sahip olduğu görülür. Üstelik işlem hacminde belirgin bir artış durumu söz konusudur. Örneğin; bu makale kaleme alınırken işlem hacmi %25 artmıştır. Bu durum, ARPA Coin geleceği açısından pozitif durumlardır.

Bu kripto para birimi, 2021 yılını Kasım ayında 0,20 $ seviyesini geçmiştir. Ayrıca bu dönemdeki günlük işlem hacmi 85 milyon $’dan daha fazla olmuştur. İlgili döneme ait söz konusu rakamlar, bu kripto para biriminin potansiyelini göstermesi bakımından önemlidir. İlerleyen günlerde kripto dünyasına olan ilginin artması halinde, yeniden bu seviyeleri görmesi ve hatta daha da üzerindeki seviyelere çıkması sürpriz olmayacaktır.

ARPA Coin Haberleri

ARPA Coin haberleri, genel olarak bu kripto para biriminin fiyatı ile ilgilidir. Ancak zaman zaman ekosistem ve projeye dair haberler de gündemde yer almaktadır.

ARPA Coin Grafik

ARPA Coin grafik, teknik analiz yaparken kullanılması adeta zorunu olan bir unsurdur. Grafikler, ARPA Coin geleceği ile ilgili de bazı işaretler verir. Bundan dolayı doğru şekilde yorumlanması, büyük bir öneme sahiptir.

Son 1 yıllık grafiğe bakıldığında düşen trendin devam ettiği ifade edilebilir. 0,21 $ seviyelerinden 0,3 $ seviyelerine kadar gelinen sürecin aynı şekilde devam ettiğini ve düşen direncinin bir türlü kırılamadığını ifade eden uzmanlar var. Bu uzmanlar, ani yükselişlerin satış için değerlendirilebileceğini ifade etmektedir.

Daha fazlası için oku: “SXP Coin Nedir? – SXP Coin Yorum

Son 1 aylık grafiğe bakıldığında da benzer durumun olduğu görülecektir. Fiyat her ne kadar yatay seyretmiş olsa da, genel olarak istenilen performanstan uzak kalmıştır. Şuanda 0,30 $ ile 0,26 $ arasında kaldığı ve bu bant dışına kalıcı olarak çıkmadıkça fiyatının değişmeyeceği ifade edilmektedir. ARPA Coin geleceği ve fiyatı ile ilgili yapılan bu yorum ve değerlendirmelerin tamamen tahmin olduğu ve yatırım tavsiyesi olmadığı akıldan çıkarılmamalıdır.

Yorum yapın