Alpine Coin Nedir? – Yorum – Geleceği – 2023

Alpine Coin (Apine F1), kripto para borsalarında fan token olarak yer alan ve takımın taraftarına özgü olarak tasarlanmış BEP-20 belirteçli dijital bir varlık olarak öne çıkar. Binance içerisinde resmi taraftar tokeni olma unvanını kazanan Alpine, stake edilme özelliği ve dijital değeri ile pek çok piyasa katılımcısının dikkatini çekmektedir.

Alpine Coin Nedir?

Alpine Coin veya Alpine F1 Team Token, Formula 1 ekiplerinden Automobiles Albine şirketinin, taraftarına yönelik fan token olarak çıkardığı ve BEP-20 yardımcı program jetonunu kullanan dijital varlık projesine denir.

Binance platformunun ilk F1 taraftar tokeni olan Alpine, BWT Alpine 1 Takımı için taraftarlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. F1 izleyen ve seven piyasa katılımcıları tarafından tercih edilir. Ancak, değer, bir nevi BWT Alpine F1 ile artış veya yükseliş gösterme ihtimali olduğundan tüm piyasa katılımcıları tarafından takip edilmektedir.

Ayrıca, bu fan tokene sahip olan piyasa katılımcıları, NFT ve pek çok ödülden yararlandığı gibi yüksek etkileşimli blockchain tabanını kullandığı için güven veren bir projedir.

Alpine Coin NedirPin
Alpine Coin Nedir

Alpine Coin Geleceği 2023

Alpine Coin Geleceği 2023 yılı içerisinde Digital Coin Prive, Wallet İnvestor ve Coincodex verilerine göre $2,19 ile $4,09 dolaylarında seyredeceği yönündedir. Basit hareketli ortalama (SMA) istatistikleri kapsamında coin, $2,89 civarında olacağı ve satış sinyali vereceği öngörülmektedir.

Kısa vadeli veya 50 günlük olarak verilerine bakıldığında ise $2,19 civarına yükseleceği ve piyasa katılımcılarını sevindireceği düşünülmektedir. Teknik göstergeler, tablolar ve istatistiklere göre Alpine, $3,17 ile $3,50 civarında değerini artıracağı öngörülmektedir.

Ayrıca, günlük grafikte Bollinger üst bandı sürekli olarak test ediliyor ve son bir haftadır bu seviyeye ulaşılmaktadır. Her saldırıdan sonra geri çekilmelerin yaşanmasının nedeni, biriktirme sürecidir. Sürekli ataklarla geri çekilmeler normaldir ve yakın zamanda direnci kırarak büyük bir hareket yapabilir.

Alpine Coin Geleceği 2023Pin
Alpine Coin Geleceği 2023

Alpine Coin En Yüksek

Borsa içerisinde toplam arzı 40 milyon olan Alpine, en yüksek değerini Mart 2022 tarihinde $11,48 seviyesi ile görmüştü. Orta ve uzun vadede $8 ile $10 bandını zorlayacak olan bu coin, eski günlerini piyasaya katılımcılarına gösterebilir.

Alpine Coin En Düşük

Son zamanların en popüler kripto para birimleri içerisinde gösterilen Alpine Coin, tüm zamanlar içerisinde en düşük $1,26 işlem görmüştü. Güncel olarak değerini sürekli yukarıya taşıyan ve $2 ile 2,10 arasına sıkışan bu coin, yakın zamanda yukarı doğru bir ivme yapması beklenmektedir.

Alpine Coin Yorum

Alpine Token Yorum içerisinde, Alpine F1® Team Taraftar Token’in değerinin tahminen 2,908116$ olacağı öngörülmektedir ve bu da yaklaşık +2,39% artış anlamına gelmektedir. Teknik göstergelerimiz, mevcut duygunun Ayı olduğunu ve Korku ve Açgözlülük Endeksi’nin 49 (Nötr) olduğunu göstermektedir. Son 30 gün içinde Alpine F1® Team Taraftar Token, %11,66 fiyat oynaklığı ile 13/30 (%43) yeşil gün kaydetmiştir. Ancak lütfen unutmayın ki kripto piyasaları oldukça değişken olabilir, bu nedenle yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız ve risklerin farkında olmanız önemlidir.

Alpine F1 Token Yorum, piyasa katılımcıları tarafından $2 dolarlarında tutunmasını ve tutunursa yaklaşık olarak değerini $8 ile $10 bandına çıkaracağı yönündedir. Coinin, $2 ile $2,50 arasında silkeleme hareketi yaparak $10 dolarlarına çıkacağı ve doların artması ile değer kazanacağı öngörülmektedir.

Alpine Coin Hangi Borsada?

Alpine Coin, Binance ve MEXC başta olmak üzere merkezi bulunan kripto para merkezlerinin borsalarında yer alır. KuCoin, Gate io ve Bitget borsalarında da yer alan coin, başarıyla piyasa katılımcılarına hizmet verir.

Pek çok kripto para borsasında bulunan Alpine üzerinde alım, satım veya ticari faaliyetlerde bulunmak kolaydır. Çünkü, neredeyse tüm borsalarda yer alan bu coinin piyasa katılımcıları da fazladır.

Alpine Coin içeriği hakkında sık sorulan sorular bölümüne bakarak hızlı cevaplara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, kripto para alanında diğer yazılarımıza;

Sonuç olarak, Alpine Coin Nedir içeriğimizde Alpine F1 Team Token hakkında bilgi verildi.

Yorum yapın