Airdroplardan Para Kazanılır Mı? – Güncel Airdroplar 2022-2023

Airdroplardan Para Kazanılır Mı?; Airdrop, borsaya yeni çıkmış veya var olan bir kripto para biriminin Airdrop Coin Kazanma fırsatı vermesi olarak tanımlanır, bu nedenle Airdrop Veren Borsalar yakından takip edilir: işte Airdrop ile para kazanma fırsatı veren Güncel Airdroplar 2022-2023 listesi!

Airdrop Olayı Nedir?

Airdrop Olayı Nedir?; Airdrop, ödül Airdropları, Standart Airdroplar, Holder Airdroplar ve Sert Çatal Airdroplar türünde yeni bir kripto para biriminin reklamını ve tanıtımı yapmak için kullanıcıya ödül verdiği bir pazarlama stratejisidir.

Airdrop Kripto, kripto para birimleri üzerinde yeni borsaya girmiş veya reklam ve pazarlama stratejisi olarak kripto coinler fırsatı sunan kripto coinlerin pazarlama adına yürüttüğü geniş kapsamlı çalışmalardır.

Kripto para birimleri, Airdrop piyasasında var olabilmek için çeşitli uygulamalar veya anket çalışmaları yürütür. Bu çalışmalara ise katılan kullanıcılara çeşitli görevleri yapmaları koşulu ile kripto coin hediye eder: coinler bozdurulup TL’ye çevrilebilir ve banka hesabına havale edilebilir. Kripto Airdrop Ne Demek?; Kripto Airdrop, borsaya giren kripto para biriminin kullanıcıya sunduğu belirli şartları tamamlaması halinde hediye olarak kripto coin vermesine denir: kullanıcı şartları yerine getirince hediye coini TL’ye çevirip banka hesabına çeker.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBinance Pay Nedir? – Binance Pay Nasıl Kullanılır?

Airdroplardan Para Kazanılır Mı?Pin
Airdroplardan Para Kazanılır Mı?

Airdrop Coin Nereden Takip Edilir?

Borsaya yeni giren veya tanıtım ve pazarlama faaliyetleri içerisinde bulunan kripto para birimleri, sosyal medya platformlarında duyurular yapmaktadır. Bununla birlikte forumlarda ve çeşitli internet sitelerinde reklam ve pazarlama stratejilerini yürüterek Airdrop duyurularında bulunmaktadır. Böylece hangi Airdropların ne zaman çıkacağı, hangi şartlarla hediye coin vereceği ve ne zaman sona ereceği gibi çeşitli soruların cevapları dijital platformlardan öğrenilebilir.

Bu bağlamda Beyaz Finans takip edilerek Airdrop fırsatlarını kaçırmayabilir ve anında haberdar olabilirsiniz. Çünkü Airdroplar kısa süreli olarak piyasaya sürülür ve pek çok kişi tarafından anlık olarak kullanıldığı için hızlı biter. Bu nedenle dijital platformları takip etmek ve fırsatlardan yararlanmak gereklidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRAirdrop Nedir? – Ne İşe Yarar? – Güvenli Mi?

Coin Airdrop ile Kripto Para Kazanma

Coin Airdrop, kripto para birimlerinin çok fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlar ve kullanıcıların da hediye coin kazanmasına imkân verir: Kripto Para Kazanma için kripto para birimlerinin sosyal medya platformları, web siteleri ve Beyaz Finans takip edilir.

Yeni proje oluşturulduğunda anlık olarak haberdar olunursa hediye coin kazanma şansı artacaktır ve yeni kripto para birimlerinin de bir anda çok fazla kullanıcıya ulaşması kolaylaşacaktır. Bu nedenle yüksek katılım oranı sağlamak kripto para birimleri için çok önemli olduğu gibi hediye coin almak isteyen kullanıcıların da süreci takip edebilmesi gereklidir.

20 Güncel Airdroplar 2022 – 2023 listesi şöyledir:

20 Güncel Airdroplar 2022Pin
20 Güncel Airdroplar 2022 – 2023

1.      Tamadoge Coin

Tamadoge (TAMA) düzenli olarak gerek çekiliş gerekse de arkadaş daveti ile Airdrop kazanma fırsatı sunar: arzı 100 milyardan 132 milyara ulaşan TAMA Airdrop ile düzenli olarak reklam ve pazarlama faaliyetlerini sürdürür. Deflasyonist bir kripto para birimi olmasıyla birlikte Airdroplar, güncel ekonomik koşullardan en az etkilenen coinlerden biri olma unvanını da elinde tutar.

2.      OKX

2017 yılında kripto para birimleri arasında yerini alan OKX, global blok zinciri teknolojisi ile ödül kutusu veya arkadaş daveti usulü ile coin hediye etmektedir. Gelişmiş finansal hizmetleri sayesinde sadece Airdrop için değil: aynı zamanda işlem yapmak içinde sıklıkla tercih edilir. Küresel kripto para yatırımcıları, madenciler ve kurumsal yatırımcılar için de güvenilir bir liman olan OKX, Airdrop beklemek için doğru bir adres olabilir.

3.      Bitexen

Bitexen, referans usulü ile hediye 5 BTXN Coin vermektedir: güncel olarak Airdroplar arasında en fazla hediye coin dağıtan borsa tipidir. Çekim ve ödül kazanabilmek için KYC sistemini yapmak gereklidir: ayrıca her arkadaş daveti içinde katılan kullanıcılar KYC yapmak zorundadır. KYC yapmayanlar ödülden yararlanamadığı gibi arkadaşını davet eden kullanıcıya da ödül yatmamaktadır. Bununla birlikte KYC işlemi yapıldıktan sonra her iki kullanıcıya da 5 BTXN Coin hediye edilmektedir.

Bitexen’in diğer bir pazarlama ve reklam stratejisi ise Bitexen Club’dur: Android ve iOS için iki farklı uygulama indirilip çeşitli görevlerin yerine getirilmesi gereklidir. Bitexen Club için KYC gerekli değildir çünkü Bitexen’in kendisinde KYC yapılması gereklidir. Bu uygulama içerisinde çeşitli kripto para birimleriyle ilgili sorular bulunmaktadır: sorular bitirildikten sonra elde edilen puan ile coin hediye edilmektedir. Hediye edilen coinin satılmasıyla TL’ye çevrilebilir ve anında istenilen hesaba para aktarılabilir. Bu işlem sonunda kayıt ödülü 5 BTXN Coin ve Bitexen Club görevlerinin yapılarak yaklaşık 300 ila 400 TL arasında kazanç elde edilebilmektedir.

4.      Tosla

Tosla, Akbank uygulamasıdır ve işlem mekanizması sadece arkadaş daveti ile çalışmaktadır. Her arkadaş davetinde 10 TL hediye etmektedir ve arkadaş daveti toplam 10 kişi ile sınırlıdır. Hediye edilen paralar anında çekilebilmektedir ve herhangi bir şart/koşul bulunmamaktadır.

5.      Kwai Coin

Kwai uygulaması müzik teknoloji şirketine ait bir coindir: dolayısıyla müzik dinleyerek veya şarkı besteleyerek ödül dağıtmaktadır. Bu uygulama için “Kwai Para Kazandırıyor Mu? – İşte Kwai Para Kazanma Yollarıiçeriğimize göz atabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

6.      Sweat Coin

Sweatcoin, Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlara kurulan bir adım sayma uygulamasıdır: spor ekipmanlarla entegrasyon yapılabilir ve fitness antrenmanlarında kullanılabilir. Uygulama, sağlıklı beslenmenizden pek çok etkinliğe kadar yönetimi sağlamaktadır ve buna göre belirli bir para ödemesi yapmaktadır. Dolayısıyla aktivite yaptıkça Sweatcoin ödül vermektedir.

7.      Yepp Coin

Yepp Coin video izleyerek veya fotoğraf paylaşarak coin kazanma şansı sunmaktadır. Ayrıca üye olduktan sonra size ait verilen referans kodu ile arkadaş daveti yaptığınızda kazanılan parada da artış gözlemlenmektedir. Dolayısıyla TikTok veya Kwai ile benzer bir çalışma sistemine sahiptir.

8.      Anko Coin

Anko Coin, arkadaş daveti üzerine coin veren bir sisteme sahiptir. Token güncel olarak listelidir: Ingilizce dil desteği bulunsa da Türkçeyi desteklememektedir. Ancak ödemeleri güncel olarak yapmaktadır ve KYC şartı yoktur. Görev veya benzeri şart/koşul bulunmamaktadır.

9.      Mexc Borsa

Mexc borsası kayıt olan üyeye $1.000 bonus ve işlem ücretlerinde ise yüzde 30 indirim uygulamaktadır. Ayrıca kayıt olduktan sonra çeşitli görevler yapılarak elde edilen bonuslar arttırılabilir. İşlem yaptıkça da 10 USDT’ye kadar varan hediye coin vermektedir.

10.  Bi Lira Airdrobu

Bilira Airdrobu sadece üniversite öğrencilerine verilen bir airdroptur. Web sitesine üye olup gerekli görevleri yerine getiren her kullanıcı 5 USDC/EUROC kazanmaktadır ve toplam ödül havuzu ise 1.000.000 TL değerindedir. Ödüller katılım şartlarının yerine getirilmesi halinde doğrudan hesaba yatırılmaktadır: her eğitim seviyesinin kendi ödül havuzu bulunmaktadır ve hediye edilen meblağlar sürekli güncellenmektedir. Etkinliğe katılmanın en önemli şartı üniversite öğrencisi olmak .EDU uzantılı mail adresinin olmasıdır.

11.  Bitmex Borsa Airdrop

Bitmex Borsa Airdrobu yakın zamanda aktif hale gelecek ve kullanıcılarına 80 Bmex’e kadar token verecek: token, yakın zamanda borsa da aktif hale gelecek. İşlem hacmi tamamlama şartıyla, Bitmex, pek çok kişiye hediye coin verecektir. Çeşitli görevler ve adımların tamamlanması sayesinde kullanıcılar hediye coin kazanacaktır. Sizde Airdrop listenize Bitmex’i ekleyerek kazananlar arasında yer alabilir ve fırsat tükenmeden yetişebilirsiniz.

12.   Cexio Borsa Airdrop

Cexio, 50 USDC’ye varan çekilebilir para birimi vermektedir ve bu coin ile TL’ye dönüştürme fırsatı da bulunmaktadır. İşlem hacmi tamamlanması şartıyla, Cexio, kullanıcılarına hediye coin vermektedir. Katılım 160 kişi ile sınırlıdır dolayısıyla form doldurarak fırsattan yararlanmak gereklidir.

13.  Deepcoin Borsa Airdrop

Deepcoin, $10 vadeli işlem bonusu hesaplara tanımlamaktadır ve bonus elde edilen kârlara aktif olarak kullanılabilmektedir. Bonusu direkt çekmeye izin vermese de elde edilen kârların üzerine ilave edilebilmektedir ve dolayısıyla çekilebilir hale gelmektedir. Coin için güncel olarak kayıt olmak veya para çekmek için yatırım veya KYC sistemine gerek yoktur.

14.   Ascendex İşlem Bonusu

Ascendex, OMI-PERP çiftinde vadeli işlem açılmasında $5 işlem bonusu vermektedir ve $50.000 olduktan sonra ise her işlemde $10 bonus daha ilave vermektedir. Depozitolu işlemlerde ise işlem bonusları ve çekilebilecek tutarlarda artış olmaktadır.

15.   SaTT Coin Airdrop

Borsada listeli olan SaTT Coin, $100.000 token dağıtımı yapacaktır ve bu token 25.000 kişi arasında rastgele ödül dağıtacaktır. Kişi başı hediye verilecek tutar belirli değildir: görevleri ve şartları yerine getiren her kullanıcı ödül alacaktır.

16.  ICRYPEX Borsa Airdrop

ICRYPEX Borsa, KYC şartı sunmadan 15.000 TL’ye varan hediye coin vermektedir: görev veya şart yoktur. Borsaya üye olmak yeterlidir ve kullanıcı sınırı belirtilmemiştir. Yine de fırsattan yararlanmak için acele etmek çok önemlidir: katılım fazla olursa verilecek tutarlarda sert düşüşler gözlemlenebilir.

17.   A4 Wallet Cüzdan Airdrobu

A4 Wallet, bir cüzdan uygulamasıdır ve cüzdanı kullanan kullanıcılara $2 airdrop hediye etmektedir. Ayrıca arkadaş daveti ile kazanılan hediye coinlerde artış olmaktadır: her arkadaş davetinde +$2 hesaba yatmaktadır. Ödül için 7 kullanıcıyı uygulamaya davet etme şartı bulunmaktadır. Sosyal medya görevleri yapıldıktan sonra cüzdan kurulumu yapılması gereklidir.

18.  Enrex Airdrop

Enrex, 400 kullanıcıya 70.000 ENRX token verecektir ve bu toketin değeri de yaklaşık $14 denk gelmektedir. ENRX token kazanmak için gleam.io adresinden görevleri tamamlamak gereklidir. Görevler sosyal medya hesaplarını takip etmek ve yorum yapmak ile sınırlıdır: KYC yoktur. Ayrıca Mexc adresini de eklemek gereklidir: kazanılan ödeme Mexc adresine yatacaktır.

19.  Shardex Airdrop

Shardex Airdrop, 2.000 token verecektir ve bu toketin değeri $8’dır: KYC şartı yoktur. Shardex web sitesine üye olmak ve cüzdan bağlamak yeterlidir. Görev veya şart yoktur: üye olunduktan sonra şanslı kullanıcılara token dağıtımı yapılacaktır.

20.   Binance TR Davet Etkinliği

Binance TR üzerinden borsaya kayıt olmak ve KYC yapmak şartı ile hediye 100 TL vermektedir. Her referansa ise 50 TL ödeme yapmaktadır. Binance TR Davet etkinliği üzerinden kazanç elde etmek kimlik doğrulaması (KYC) yapma ve 30 ila 40 TL arasında para yatırmak gereklidir. Bu para ile 1 kereye mahsus olarak al-sat işlemi yapıldığı takdirde hediye edilen tutarı çekmeye hak kazanılmaktadır. Etkinlik bittikten 1 hafta sonra ödüllerin dağıtılacağı da duyurulmuştur.

AYRICA OKUMusic Xray ile Para Kazanma – Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Airdrop Hakkında Sık Sorulan Sorular

Airdroplardan Para Kazanılır Mı?

Airdrop, borsaya yeni girmiş bir kripto para biriminin kullanıcı çekmek için pazarlama ve reklam çalışmalarının bütünüdür, kullanıcı çekmek için hediye coin ve token dağıtılır: dolayısıyla airdroplardan para kazanılır.

Airdrop Verilecek Nedir?

Airdrop, piyasaya yeni girmiş kripto para birimlerinin hediye olarak coin veya token vermesinin genel bir tanımıdır: Airdrop verilecek demek ise borsaya giren kripto para biriminin kullanıcılarına hediye coin veya token verilmesi anlamına gelir.

Binancede Airdrop Nedir?

Binance, çeşitli etkinlikler düzenleyerek kullanıcılarına hediye coin, token veya döviz kazanmalarına imkan tanır. Binance TR ise Binance’nin güncel davet etkinliği ile dağıttığı bir airdroptur.

Coin Airdrop Güvenli Mi?

Coin Airdrop, borsaya yeni giren kripto para birimlerinin veya var olan borsaların yeni kullanıcı çekmek için kullandığı pazarlama ve reklam stratejilerinin bütünüdür. Dolayısıyla güvenli veya güveli değil demek doğru değildir: aksine kullanıcı airdrobu araştırarak güvenliğinden emin olmalıdır.

Airdrop Kripto Mantığı Nedir?

Airdrop Kripto, borsaya yeni girmiş kripto para birimlerinin kullanıcı çekmesine ve kullanıcıların da hediye coin, token veya döviz kuru kazanmasına imkan veren bir sistemdir.

Airdrop Ücretli Mi?

Kripto para birimlerinin etkin şekilde kullandığı Airdrop sistemine katılmak tamamen ücretsizdir. Airdrobun türüne göre yatırım şartı bulunabilir ancak çoğu Airdrop bazı görevleri yerine getirmek koşulu ile hediye coin, token veya döviz kuru vermektedir.

En İyi Kripto Airdrop Hangisidir?

Güncel olarak en iyi airdrop değişse de Binance, OKX ve Bitexen airdroplar arasında en popüleri ve en iyisidir. Gerek güvenli olmaları gerekse de hediye edilen tutarları anlık çekime izin vermesiyle pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir.

Airdropda KYC Nedir?

Airdropda KYC, kimlik bilgilerinin girilmesi ve doğrulanması anlamına gelmektedir: kripto para birimleri güvenlik önlemleri açısından kullanıcılarından gerçek kişi olduklarını doğrulamalarını bekler.

Airdropda KYC Güvenli Midir?

Airdropda KYC, yıllardan beri borsa da listelenen bir kripto para birimi ise güvenlidir. Bununla birlikte borsaya yeni girmiş kripto para birimlerinin de projeleri oldukça güvenli olabilmektedir. Dolayısıyla kullanıcı airdrobu araştırma ve doğrulamadan kendisi sorumludur.

Kripto Airdrop Nasıl Alınır?

Kripto Airdrop, Beyaz Finans ve kripto para birimlerinin resmi hesapları takip edilerek öğrenilir: kripto para biriminin Airdrop için gerekli şartlar ve koşulları tamamlandıktan sonra alınır.

Kripto Airdrop Hemen Çekilebilir Mi?

Kripto Airdrop, borsaya giren kripto para biriminin kullanıcıya sunduğu şartlar ve koşullara göre hemen çekilebilir veya bir süre tutulabilir. Binance, OKX, Bitexen veya Tosla hemen çekilebiliyorken bazıları ise bir süre bekleme şartı sunmaktadır.

Sonuç ve Değerlendirme

Airdroplardan Para Kazanılır Mı?; içeriğinde borsaya yeni çıkmış veya var olan bir kripto para biriminin Airdrop fırsatlar ele alınmıştır. Dolayısıyla 20 Güncel Airdroplar 2022 ila 2023 yılı için liste halinde ziyaretçilerin hizmetine sunulmuştur. Listeler haftalık olarak düzenli yenilecektir: sizde yeni çıkan Airdropları yorumlarda belirterek hem içeriğe hemde diğer ziyaretçilere fayda sağlayabilirsiniz. Web sitesinden diğer web sitelerini bulmanız için koyulan linklerin hiçbirinde referans kodu bulunmamaktadır dolayısıyla ziyaretçinin katılıp katılmaması doğrudan ziyaretçinin sorumluluğundadır

Can Göktürk

Beyaz Finans, SEO-LSI kurallarına bağlı olarak özgün, kullanıcı odaklı ve arama motorlarına uygun şekilde profesyonel içerik üretir. İçerik yazdırmak ve üst sıralarda yer almak için bizlere ulaşarak ekibimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca reklam ve iletişim bölümüne göz atarak Beyaz Finans ile iş birliği projesinde yer alabilirsiniz. E-Mail: global.beyazfinans@gmail.com
Yorum yapın

2